Institute for International Maritime Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Institute for International Maritime Studies jest instytucją badawczo-naukową o charakterze non-profit o międzynarodowym zasięgu i działaniach. Jego naukowcy i wykładowcy mają globalną wiedzę i długoletnie doświadczenie akademickie i zawodowe w dziedzinie żeglugi, gospodarki morskiej, gospodarki morskiej, gospodarki morskiej, prawa morskiego i ochrony środowiska morskiego.

Oprócz innych programów Instytut oferuje we współpracy z Unią Uninettuno MBA w zakresie zarządzania morskiego i morskiego, nauczanego w całości w języku angielskim poprzez nauczanie na odległość.

Ponadto Instytut, we współpracy z wybitnymi naukowcami krajowymi i międzynarodowymi, kompetentnymi w dziedzinie nauki i biznesu morskiego, publikuje również czasopismo naukowe, Journal of International Maritime Research.

Ponad 2000 absolwentów to obecnie liderzy i odnoszący sukcesy profesjonaliści z branży żeglugowej, pracujący na całym świecie. Jesteśmy oddani tworzeniu kompetentnych profesjonalistów, którzy jutro będą naprawdę zmieniać i kształtować wysyłkę.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Grecki

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA W Zarządzaniu Morskim I żeglugowym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Grecja Athens + 1 więcej

MBA w zarządzaniu morskim i żeglugowym został zaprojektowany przez International Telematic University Uninettuno we współpracy z Institute for International Maritime Studies w celu zapewnienia niezbędnej wiedzy i doświadczenia wyższym kierownictwu i liderom sektora żeglugi morskiej i morskiej. [+]

MBA w zakresie zarządzania morskiego i morskiego został zaprojektowany przez International Telematic University Uninettuno we współpracy z Institute for International Maritime Studies w celu zapewnienia niezbędnej wiedzy i doświadczenia wyższym kierownictwu i liderom sektora żeglugi morskiej i morskiej.

Program koncentruje się głównie na edukacji w dziedzinie żeglugi, biznesie, zarządzaniu oraz nauce i technologii morskiej, w celu budowania ekspertyz branży transportowej, badań i rozwoju.

Program jest prowadzony w 100% poprzez nauczanie na odległość i oferowany w języku angielskim . Nauczanie odbywa się przez Internet, w sekcji "Mistrz" na stronie www.uninettunouniversity.net. MBA trwa 18 miesięcy i dzieli się na wykłady wideo, seminaria, tutoriale, fora dyskusyjne, wirtualne sale lekcyjne, laboratoria, nagrania wideo, samouczki itp.... [-]