Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Założyciel i kanclerz: Dr Bilal Philips

Ciało studenta: 284877 Islamska University Online (IOU) jest pomysłem Dr. Bilal Philips, który przewidział instytucję, która będzie oferować programy w Internecie, intensywny, studiów licencjackich i magisterskich całkowicie wolne od czesnego.

Misja

"Making autentyczną wiedzę islamską łatwo dostępne dla świata za pośrednictwem Internetu wyłącznie do Boga przyjemności jest szlachetnym życiu cel i misja warta poświęcania wszystkich swoich sił i środków dla" (Dr. Bilal Philips, założyciel i kanclerz Uniwersytetu Islamskiego Online).

Online Uniwersytet Islamski (IOU) ma na celu przyznanie powszechnego dostępu do wysokiej jakości licencjackich, magisterskich i podyplomowych programów edukacyjnych dla studentów praktycznie bez żadnych kosztów. Jego zadaniem jest ". Zmień muzułmański naród i sytuacja na świecie poprzez odpowiednią edukację" Zasady, na których opiera się IOU są:

Wiedza: Koranu i Sunny

Bóg powiedział: "W rzeczywistości jest to tylko wiedzę wśród swoich sług, którzy prawdziwie bogobojni." (35:28) Ostatni Prorok pokój i błogosławieństwo Allaha z nim powiedział: "Poszukiwanie wiedzy jest obowiązkowa na każdego muzułmanina".

Dostępność

Uniwersytet Islamski Online zapewnia doskonałą okazję, aby uzyskać dostęp jakości licencjackich, magisterskich i kursów podyplomowych gdzie ludzie mogą być i kiedy chcą, bez konieczności podróżowania za granicą, a nawet opuścić granice swoich domach. Jego celem jest umożliwienie edukacji dla każdego, z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Ostatni Prorok powiedział: "Jeśli ktoś jedzie na drodze w poszukiwaniu wiedzy, Bóg doprowadzi go do podróży na jednej z dróg prowadzących do Raju".

Przystępność

IOU demonstruje swoje ciągłe zaangażowanie na rzecz szerzenia wiedzy o korzystny postępuje z absolutnie bezpłatnych kursów certyfikat i dyplom na poziomie stopni czesnego darmo akredytowanych licencjackich w różnych dziedzinach nauki i magistra. Tym samym, dzięki czemu wyższe wykształcenie łatwe niedrogie na całym świecie na rzecz osób fizycznych, ich społeczności i ludzkości w ogóle. Wolna czesnego dla wszystkich studentów zapewnia równy dostęp do edukacji, że niewielu może sobie pozwolić, gdyby uczestniczyć w tradycyjnych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Bóg powiedział: "Powiedz: są tacy, którzy wiedzą, równe tym, którzy nie wiedzą?" (39: 9)

SPOŁECZNOŚĆ

Nie Student będzie pozbawiona możliwości studiowania na Uniwersytecie islamskiego Online niezależnie od jego religijne, pochodzenie etniczne lub społeczne. IOU potwierdza, że ​​jego drzwi pozostają otwarte dla wszystkich, niezależnie od granic istniejących w świecie rzeczywistym. To już zrodził globalną społeczność ponad 180 tysięcy studentów, którzy poszukują wiedzy islamskiej z ponad 224 krajów.

Bóg powiedział: "współpracują ze sobą w sprawiedliwości i pobożności ... "(5: 2)

Etyka Islamski

Jest to fundamentalne przekonanie Uniwersytetu Islamskiego Online, że muzułmańska nauczyciel jest zasadniczo różni się od nauczyciela, który po prostu dzieje się muzułmaninem. Podobnie muzułmański student powinien wyraźnie różni się od studenta, który tak się składa, że ​​muzułmanie. IOU oczekuje od wszystkich swoich studentów, wykładowców, pracowników, administratorów i wolontariuszy funkcjonować w swoich stanowisk i pól przede wszystkim jako muzułmanów. Spowoduje to oczywiście wiązać się z zachowaniem najwyższych standardów osobistej, uczciwości i odpowiedzialności.

Ostatni Prorok powiedział: "Zaprawdę, Bóg kocha od każdego z was, że gdy on lub ona ma pracę, która jest wykonywana zgodnie z poziomem jego zdolności."

Jakość i aplikacji

Uniwersytet Islamski Online jest zobowiązana do zapewnienia najwyższej jakości usług online akademickiej, nadaje jej zakres i głębokość, aby przekazać autentyczną i praktyczną wiedzę islamską, a jednocześnie umożliwiając studentom stawić czoła współczesnym wyzwaniom 21 wieku, oferując inne kierunki studiów, takie jak psychologia, edukacji i finansów. IOU oceni i ponownie ocenić każdy aspekt swojego modelu akademickiego na bieżąco, a nie tylko zachęcają swoich uczniów do nauki pilnie, ale także podkreślić, że muszą dążyć w ich mocy, aby umieścić zdobytej wiedzy w praktyce.

Ostatni Prorok powiedział: "Najlepszy z was jest ten, kto uczy Koran i uczy go innym." Powiedział również: "Najlepszy z was jest jednym najbardziej korzystne dla ludzi." Uczeń ostatnim prorokiem za Ibn Mas "ood, powiedział:" Kiedyś, aby dowiedzieć się wiedzą i jej stosowanie razem. "Imam Sufyaan ATH-Thawree związane, że w młodości, kiedy po raz pierwszy zaczął uczęszczać na zajęcia, jego matka poradził mu:" Jeśli napisać 10 słów i twoi wiara nie uległa poprawie, sprawdź sam. "

historia

Online Uniwersytet Islamski (IOU) jest pomysłem Dr. Bilal Philips, który przewidywał wyższe uczenie instytucja, która oferuje intensywne studiów licencjackich i magisterskich programów online, które są całkowicie wolne od czesnego.

podróż Iou rozpoczęła się w 2007 roku wraz z uruchomieniem Dyplomem Internecie czesnego wolna w otwartym terenie kampusu. W 2010 roku, po zaledwie 3 lat, został uruchomiony w pierwszym czesnego wolne Bachelor of Arts (BA) programu. Uniwersytet ma obecnie siedem uczelni oferujących akredytowane studia online: pomaturalne Edukacji, College of Islamic Economics, Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów, Wyższa Szkoła Psychologii Wyższej Szkoły Studiów Islamskich, College of Business Administration, College of Information Technology, a Kolegium Arabski Język i językoznawstwo. Z czego ten ostatni oferuje kursy w trybie offline w Gambii, Gwinei i Somaliland Bissau.In Dodatkowo, globalny Koran Zapamiętywanie Centrum Iou oferuje wyjątkową okazję dla studentów na całym świecie do studiowania Koranu w Internecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Rosyjski
  • Arabski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Islamic Online University

Bachelor of Business Administration programu jest program 4-letni, który otwiera drzwi do ekscytującej dziedzinie administracji biznesowej. ... [+]

Bachelor of Business Administration (BBA)

Bachelor of Business Administration programu jest program 4-letni, który otwiera drzwi do ekscytującej dziedzinie administracji biznesowej. Nacisk kładzie się na rozwój umiejętności komunikacyjnych uczniów i zdolności podejmowania decyzji biznesowych z argumentacji etycznej. Studenci, którzy ukończyli ten program będzie nauczyć się samodzielnej pracy o wysokim standardzie kompetencji w środowisku biznesowym. Ten stopień oferuje obfite lukratywnych możliwości kariery w wielu gałęziach przemysłu; Decydując się na ten tryb studiów stał się bardzo popularny trend wśród muzułmanów i nie-muzułmanów.

Prorok Mahomet, niech pokój i błogosławieństwo Allaha z nim, powiedział: "Rzeczywiście kupcy zostaną wskrzeszeni w Dniu wyroku z grzeszników, z wyjątkiem jednego, który ma Taqła Boga, który zachowuje się miłością i jest zgodne z prawdą." (Hasan , Jami` at-Tirmidhi 3/12/1210) Zazwyczaj programy business Administration są zaprojektowane tak, aby zapewnić studentom kompleksowej wiedzy na temat podstawowych obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa i ich wzajemnych połączeń, a jednocześnie pozwala na specjalizację w danej dziedzinie. Jednak temat ten jest często uczy się całkowicie od świeckiej perspektywy. Stąd uczniowie pozostają nieświadomi bogatej spuścizny islamskich zasad w dziedzinie rachunkowości, zarządzania, finansów, przedsiębiorczości i przywództwa.... [-]

Gambia Bandżul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

BSc

Islamic Online University

Uniwersytet Islamski Online prezentuje pierwszy na świecie Czesne wolne licencjata studiów w islamskiej bankowości i ekonomii. ... [+]

Licencjat w Islamskiej Ekonomii, Finansów i Bankowości (licencjat IBE)

Uniwersytet Islamski Online prezentuje pierwszy na świecie Czesne wolne licencjata studiów w islamskiej bankowości i ekonomii. Stopień ten otwiera drogę do ewentualnej kariery w ekscytującym, rozwijającej i korzystny dziedzinie i jest odskocznią do dalszych badań.

"Bóg dozwolił handel, a zakazał zainteresowanie." (Koran, 2: 275) W dzisiejszym świecie zalanym transakcji opartych procentowych, nielegalnych umów bankowych i inwestycji potrzeba bankowości islamskiej jest coraz większe. Wiele krajów, które niedawno pokazały wzrost popytu na islamskich usług bankowych. Analitycy oczekują, że przy obecnym tempie ekspansji, w ciągu najbliższych 8 do 10 lat islamski sieć bankowa w ZEA dogoni konwencjonalnego systemu bankowego.... [-]

Gambia Bandżul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 12 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Islamic Online University

Pomaganie innym jest bardzo promowana w islamie, a praca terapeuty lub doradcy jest bardzo korzystne dla całego społeczeństwa. ... [+]

"... A kto zwolniony muzułmaninem z trudnościami Allah zwalnia go od trudów, do którego miałby zostać wprowadzone w Dniu Zmartwychwstania ..." (Sahih Muslim, 32/6250) Aby terapeuty lub doradcy, aby odnieść sukces z muzułmaninem klientów, ważne jest, że ma autentyczną wiedzę i zrozumienie nauk islamskich, bo to jest to, co będzie dalej przekazać klientowi w celu zmiany jego sposobu myślenia i pomóc mu się z trudnej sytuacji. BSC Iou w psychologii jest wspaniałym połączeniem islamskich nauk i współczesnych metod leczenia, które uczynią uczeń jeden dzień w bardzo skuteczny terapeuta. W sha Allaha.

"Ten, kto czyni dobro, mężczyzna czy kobieta, podczas gdy on jest wierzący - Z pewnością przyczyną mu żyć dobrze, a my na pewno dać im nagrodę [w zyciu] zgodnie z najlepszym, co oni czynili . "(Koran, 16:97)... [-]

Gambia Bandżul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 12 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Islamic Online University

Licencjat w Edukacji Uniwersytetu Islamskiego Online będzie korzystne dla studentów w tym życiu iw życiu pozagrobowym. ... [+]

Bachelor in Education (B.Ed.)

"Najlepsze z ludźmi, którzy są najbardziej korzystne dla ludzi." (Al-Mujam Al-Awsat hadis, 5787) Bycie nauczycielem jest bardzo honorowy i znakomite położenie. Jest to pozycja, która może mieć ogromny wpływ na przyszłość człowieka. Islam poświęciła wiele uwagi nauczycieli, ponieważ to pierwsze cegły w strukturze rozwoju społecznego. Są one przyczyną prowadzenia i rozwijania zachowań i umysły jednostek i społeczności. Są jednymi z najbardziej pożytecznych ludzi w społeczeństwie, a tym samym jednym z najlepszych ludzi.

W związku z tym, ważne jest to, że nauczyciel będzie przestrzegać prawdziwych nauk islamskich i zrozumieć je poprawnie.... [-]

Gambia Bandżul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 12 znajdź program juris doctor
Online
Czytaj więcej po polsku

MA

Islamic Online University

Online Uniwersytet Islamski (IOU) rozpoczęła studia pierwszego na świecie Czesne wolne magistra studiów islamskich programu, który jest oferowany całkowicie online w języ ... [+]

Magister Studiów Islamskich (MAIS)

Online Uniwersytet Islamski (IOU) rozpoczęła studia pierwszego na świecie Czesne wolne magistra studiów islamskich programu, który jest oferowany całkowicie online w języku angielskim jako medium nauczania. Jest to doskonała okazja dla studentów BA, aby kontynuować dalej i zwiększenia ich zrozumienia i wiedzy o religii.

Ten program absolwent składa się z 18 kursów, trzy semestry sześciu osobników w każdej grupie i pracy magisterskiej w czwartym semestrze. Regularny czas trwania programu wynosi dwa lata. Niemniej jednak, studenci mogą ukończyć go w ciągu półtora roku minimum. Można przyjąć maksymalnie sześć lat, aby zakończyć program.... [-]

Gambia Bandżul
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Dr. Bilal Philips, founder of IOU, shares his story on finding Islam