Przeczytaj oficjalny opis

Tło Fundacji

Fundacja Jana Zepp została założona w Stanach Zjednoczonych w 1992 roku, po śmierci Johna Zepp. Amerykański doktorantka w chemii, John Zepp wiedział, że umiera na raka, a w testamencie, że fundacja zwróciła się ustawić, aby pomóc potrzebującym dzieciom. Fundacja trwała zaledwie kilka lat przed zamknięciem.

Jednak w 2010 roku JZF otrzymał nowe życie przez jego brata, Raymonda, który właśnie utworzony nowy uniwersytet w Kambodży. JZF była nieformalna organizacja, pod warunkiem, stypendia w ramach uprzywilejowanych uczniów do udziału w International University Dewey Kambodży.

Raymond Zepp i jego filipiński żona szekinah emeryturę na Filipinach w 2013 roku do miasta San Guillermo w prowincji Isabela, Luzon. Chcą kontynuować pracę JZF, formalnie ustanawiającego Fundację do poprawy kształcenia studentów w miasteczku San Guillermo i pobliskich obszarów.

Misja

Misją Fundacji Jana Zepp jest poprawa edukacji studentów różnych poziomach w okolicach San Guillermo, Filipiny. Ci studenci obejmują uczniów w wieku przedszkolnym, uczniów szkół średnich i studentów, którzy pragną wstąpić na uniwersytet.

Wizja

Widzimy zintegrowanej wspólnoty edukacyjnej w San Guillermo, których działania finansowane ze środków prywatnych uzupełnienia edukacji publicznej. Widzimy małe dzieci przygotowuje prywatnie udanego wejścia w jednej klasie w szkołach publicznych. Widzimy licealiści nauki do swoich klasach szkół publicznych w poważnym środowisku edukacji, w tym sale do nauki, pomoc w ćwiczeniu zasobów edukacyjnych multimedialnych, itp Widzimy także młodych dorosłych przygotowania do przeniesienia do uczelni poprzez samouczki online i krótkich kursów. Niektóre z tych studentów otrzyma stypendia całości lub w części do udziału w lokalnych uniwersytetów.

Format Kursów

Każdy kurs jest równoznaczne z trzech kredytowych semestr oczywiście w systemie amerykańskim. Kursy są pół-intensywne, to znaczy, że spełniają tylko dwa miesiące każdy. Obciążenie w pełnym wymiarze czasu jest więc tylko dwa kursy. Obciążenie na pełny etat przez rok składa się z dwóch kursów na metę ponad pięciu kategoriach. To jest 10 kursów lub 30 kredytów semestr na rok, co odpowiada porównywalnej roku akademickim amerykańskiego uniwersytetu.

Normalnym obciążeniu Kurs składa się z jednego kursu anglojęzycznej plus jeden inny, pod warunkiem oczywiście za kadencji. Na przykład, w pierwszym terminie, student może podjąć angielskiego Czytanki dla Nauk Społecznych wraz z krytycznego myślenia i logiki. Jednak nawet inne, podlega kursy będą miały silny komponent języka angielskiego, takie jak czytanie ze zrozumieniem lub ćwiczeń słownictwa kamienicy.

ROCC ma kontakty z wieloma uniwersytetami na całym świecie. Będziemy pisać rekomendacje dla studentów, którzy chcą przenieść się do specjalistycznych programów w uczelniach zagranicznych.

Nasze kursy również przygotowanie uczniów do egzaminu TOEFL lub egzaminu IELTS. Uczniowie, którzy zdali egzaminy i tych, którzy przyjęli inne podstawowe zajęcia w ROCC będą mogli uzyskać wstęp do zagranicznych angielsko-średnich uczelni.

Kohorta systemu

Jeżeli jest to możliwe, zajęcia będą przechowywane w stanie nienaruszonym od kadencji do kadencji. Poprzez cotygodniowe forach dyskusyjnych, studenci poznają się nawzajem, jak wykonywać te same zajęcia razem.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate Degrees

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Ten dwuletni program przygotowuje uczniów w umiejętności języka angielskiego dla: TOEFL / IELTS, podstawowym nauczania w języku angielskim, kontynuacji badań naukowych, p ... [+]

Promienie Online Kursy College oferuje kursy dla studentów, którzy potrzebują znajomości języka angielskiego na różnych celów: przygotowanie do egzaminów TOEFL / IELTS, przenosząc się w zachodniej uczelni, nauczania podstawowego angielskiego, praca w call-center lub zapisywania instrukcji medycznych.

Studenci zwykle ma dwa kursy na raz, przez dziewięć tygodni terminu. Istnieje 5 terminy w roku, tak, że w ciągu dwóch lat student ukończył 20 kursów. Każdy kurs jest równoznaczne z 3-kredytowe American oczywiście. Associate Degree obejmuje więc 60 punktów.

Kursy oferowane zaczynając 04 stycznia 2016 są angielski słuchania, angielski pisanie, Internet i krytycznego myślenia i logika. Pełna lista szkoleń dostępna jest na życzenie.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online Filipiny Manila
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Promienie Online College Kredyty oferuje online, Associate Degree równoważne do dwuletniego programu Associate Degree wielu międzynarodowych uniwersytetów. ... [+]

Promienie College Online Kredyty oferuje internetowy dyplom Associate, równoważnego do dwuletniego programu Associate Degree wielu międzynarodowych uniwersytetów. Po zakończeniu roku Fundacji na ROCC, uczniowie mogą następnie przesłać kredyty w obcych (zwłaszcza amerykańskich czy azjatyckich) programów.

Associate Program na ROCC kosztuje tylko USD4800 dla całych dwóch lat 20 kursów, w porównaniu do $ 20.000 innych amerykańskich dwuletnich programów online, lub w stosunku do średniej z prawie 100,000 $ uczęszczać dwa lata prywatnej amerykańskiej uczelni.

Associate Program opiera się na Rok założenia Programu, których kursy są opisane w naszym opisie Rok założenia. Dodatkowe 10 kursy są ponownie podzielone na 5 języku angielskim i 5 podstawowych przedmiotów. Kursy języka angielskiego są wybrane spośród: Odczyty w naukach społecznych, angielskie idiomy i wyrażenia, językoznawstwo, Etymologia i Word pochodne, Literatura Angielska, Business English, a pisanie pracy naukowej. Pięć innych niż kursy języka angielskiego są wybrane spośród: Ekonomii, psychologii, statystyki, sztuki i nauk humanistycznych, studia ASEAN. I amerykańskich badań.... [-]

Filipiny Manila Stany Zjednoczone USA Online
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 znajdź program juris doctor
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Kurs Dwuletnia (w tym pracy) dla międzynarodowych wychowawców. Zawiera podstawowe kursy w zakresie metod badawczych, a także specjalistyczne kursy, takich jak e-learning, ... [+]

Opis

Ten program jest dla nauczycieli, którzy chcą międzynarodowych zrozumieć główne problemy w edukacji międzynarodowej. Ponieważ kursy są całkowicie on-line, pracujących osób dorosłych w każdym kraju może zapisać. Istnieje silny element międzykulturowej do wszystkich kursów. Absolwenci będą osiągnąć zatrudnienia w obu sektorach rządowych i pozarządowych.

Wszyscy nauczyciele mają stopnie naukowe w odpowiednich przedmiotów i lat międzynarodowego doświadczenia edukacyjnego, jako nauczycieli, projektantów i administratorów. Biblioteka badań online będzie dostępna dla studentów.

Kluczowym elementem zajęć jest on-line "forum", w którym studenci z wielu krajów i środowisk omówienia palących problemów w edukacji dziś. Oprócz kursów podstawowych i kursów specjalistycznych, absolwenci podejmują projekt badawczy prowadzący do pracy.... [-]

Filipiny Manila Stany Zjednoczone USA Online
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Dla liderów instytucji rządowych, pozarządowych, edukacyjnych i korporacyjnych na całym świecie ... [+]

Ten program jest dla liderów międzynarodowych, którzy chcą zrozumieć istotne kwestie w międzynarodowym przywództwa. Ponieważ kursy są całkowicie on-line, pracujących osób dorosłych w każdym kraju może zapisać. Istnieje silny element międzykulturowej do wszystkich kursów. Absolwenci będą osiągnąć zatrudnienia w obu sektorach rządowych i pozarządowych.

Wszyscy nauczyciele mają stopnie naukowe w odpowiednich przedmiotów i lat doświadczenia międzynarodowego przywództwa i zarządzania, jak menedżerowie, planistów i administratorów. Biblioteka badań online będzie dostępna dla studentów.

Kluczowym elementem zajęć jest on-line "forum", w którym studenci z wielu krajów i środowisk omówienia palących problemów w edukacji dziś. Oprócz kursów podstawowych i kursów specjalistycznych, absolwenci podejmują projekt badawczy prowadzący do pracy.... [-]

Filipiny Manila Stany Zjednoczone USA Online
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku