Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tło Fundacji

Fundacja Jana Zepp została założona w Stanach Zjednoczonych w 1992 roku, po śmierci Johna Zepp. Amerykański doktorantka w chemii, John Zepp wiedział, że umiera na raka, a w testamencie, że fundacja zwróciła się ustawić, aby pomóc potrzebującym dzieciom. Fundacja trwała zaledwie kilka lat przed zamknięciem.

Jednak w 2010 roku JZF otrzymał nowe życie przez jego brata, Raymonda, który właśnie utworzony nowy uniwersytet w Kambodży. JZF była nieformalna organizacja, pod warunkiem, stypendia w ramach uprzywilejowanych uczniów do udziału w International University Dewey Kambodży.

Raymond Zepp i jego filipiński żona szekinah emeryturę na Filipinach w 2013 roku do miasta San Guillermo w prowincji Isabela, Luzon. Chcą kontynuować pracę JZF, formalnie ustanawiającego Fundację do poprawy kształcenia studentów w miasteczku San Guillermo i pobliskich obszarów.

Misja

Misją Fundacji Jana Zepp jest poprawa edukacji studentów różnych poziomach w okolicach San Guillermo, Filipiny. Ci studenci obejmują uczniów w wieku przedszkolnym, uczniów szkół średnich i studentów, którzy pragną wstąpić na uniwersytet.

Wizja

Widzimy zintegrowanej wspólnoty edukacyjnej w San Guillermo, których działania finansowane ze środków prywatnych uzupełnienia edukacji publicznej. Widzimy małe dzieci przygotowuje prywatnie udanego wejścia w jednej klasie w szkołach publicznych. Widzimy licealiści nauki do swoich klasach szkół publicznych w poważnym środowisku edukacji, w tym sale do nauki, pomoc w ćwiczeniu zasobów edukacyjnych multimedialnych, itp Widzimy także młodych dorosłych przygotowania do przeniesienia do uczelni poprzez samouczki online i krótkich kursów. Niektóre z tych studentów otrzyma stypendia całości lub w części do udziału w lokalnych uniwersytetów.

Format Kursów

Każdy kurs jest równoznaczne z trzech kredytowych semestr oczywiście w systemie amerykańskim. Kursy są pół-intensywne, to znaczy, że spełniają tylko dwa miesiące każdy. Obciążenie w pełnym wymiarze czasu jest więc tylko dwa kursy. Obciążenie na pełny etat przez rok składa się z dwóch kursów na metę ponad pięciu kategoriach. To jest 10 kursów lub 30 kredytów semestr na rok, co odpowiada porównywalnej roku akademickim amerykańskiego uniwersytetu.

Normalnym obciążeniu Kurs składa się z jednego kursu anglojęzycznej plus jeden inny, pod warunkiem oczywiście za kadencji. Na przykład, w pierwszym terminie, student może podjąć angielskiego Czytanki dla Nauk Społecznych wraz z krytycznego myślenia i logiki. Jednak nawet inne, podlega kursy będą miały silny komponent języka angielskiego, takie jak czytanie ze zrozumieniem lub ćwiczeń słownictwa kamienicy.

ROCC ma kontakty z wieloma uniwersytetami na całym świecie. Będziemy pisać rekomendacje dla studentów, którzy chcą przenieść się do specjalistycznych programów w uczelniach zagranicznych.

Nasze kursy również przygotowanie uczniów do egzaminu TOEFL lub egzaminu IELTS. Uczniowie, którzy zdali egzaminy i tych, którzy przyjęli inne podstawowe zajęcia w ROCC będą mogli uzyskać wstęp do zagranicznych angielsko-średnich uczelni.

Kohorta systemu

Jeżeli jest to możliwe, zajęcia będą przechowywane w stanie nienaruszonym od kadencji do kadencji. Poprzez cotygodniowe forach dyskusyjnych, studenci poznają się nawzajem, jak wykonywać te same zajęcia razem.

Lokalizacje

Manila

Address
68 Istanbul St. BF Midwest
BF Homes Paranaque
1700 Philippines

Manila, Metro Manila, Filipiny