Przeczytaj oficjalny opis

Światowej klasy uniwersytet badawczy

Kierując się kreatywnością intelektualną i krytycznym myśleniem od 1479 roku, badacze i studenci University of Copenhagen poszerzyli horyzonty i przyczynili się do rozwoju świata. Z 5000 naukowcami i 39 000 studentami, Uniwersytet może pochwalić się międzynarodowym środowiskiem badawczym i badawczym oraz wysoko notowany na czołowych listach rankingowych najlepszych uniwersytetów na świecie.

Uniwersytet oferuje badaczom i studentom możliwość rozwijania talentów i inicjuje ambitne interdyscyplinarne inicjatywy wspierające silne społeczności akademickie. Poprzez nauczanie oparte na badaniach - i angażowanie ich w badania - studenci są przygotowani do stawienia czoła wyzwaniom i potrzebom społeczeństwa.

University of Copenhagen dąży do tego, aby stać się jednym z najbardziej zielonych obszarów kampusu na świecie, pozostawiając jak najmniej śladu środowiskowego i klimatycznego. Uniwersytet ułatwia współpracę między organizacjami, utrzymuje kontakty ze środowiskiem biznesowym i pomaga uczniom w znalezieniu odpowiednich programów i projektów z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Uniwersytet koncentruje się również na równości płci i widzi różnorodność jako siłę.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

W skrócie

University of Copenhagen został założony w 1479 roku przez króla duńskiego, Christiana 1, a dziś ma ok. 39 000 studentów i 9 000 pracowników - z czego około 5000 to naukowcy - i dochody w wysokości 8,6 miliarda DKK.

Dziewięć Nagród Nobla zostało przyznanych naukowcom z Uniwersytetu.

Sojusze

University of Copenhagen jest członkiem dwóch międzynarodowych sojuszy wysoko postawionych uniwersytetów:

  • Międzynarodowe stowarzyszenie uniwersytetów badawczych (IARU)

i

  • Liga Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU)

Absolwenci

Uniwersytet chce wspierać trwające przez całe życie relacje ze swoimi absolwentami. Jeśli ukończyłeś University of Copenhagen , możesz dołączyć do sieci absolwentów. Członkostwo jest bezpłatne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

University of Copenhagen

Program LabVet Europe kwalifikuje Cię do pracy jako wyznaczony weterynarz weterynarii zgodnie z dyrektywą UE z 2010 r. W sprawie produkcji zwierząt wykorzystywanych do ce ... [+]

Zostań akredytowanym przez FELASA wyznaczonym weterynarzem

Program LabVet Europe kwalifikuje Cię do pracy jako wyznaczony laboratoryjny weterynarz weterynaryjny zgodnie z Dyrektywą UE 2010 w sprawie produkcji zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych, wcześniej znaną jako FELASA kategoria D.

Program LabVet jest w 100% programem online przeznaczonym dla lekarzy weterynarii laboratoryjnych, którzy mają wiedzę i umiejętności potrzebne w codziennej pracy jako wyznaczony lekarz weterynarii.

"Naszym celem jest oferowanie programu na wysokim poziomie, wysokiej jakości i łatwego dostępu dla wyznaczonych lekarzy weterynarii na całym świecie"

Dyrektor programowy, profesor Axel Kornerup... [-]

Dania Copenhagen
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku