UNICARIOCA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 27 lat na rynku UNICARIOCA ugruntowuje swoją pozycję jako instytucja zajmująca się jakością edukacji, UNICARIOCA zatrudnienie i dostępnością do szkolnictwa wyższego, oferując wysokiej jakości usługi, po przystępnych cenach, a uzyskane w ostatnich ocenach Ministerstwa Edukacji (MEC) już piąty rok z rzędu uważany za najlepszy ośrodek uniwersytecki w Rio de Janeiro.

Zaczęło się od Faculdade Carioca de Informática w 1990 roku, z główną siedzibą w Botafogo i tylko 70 studentami. Dziś jest ponad 14 tysięcy studentów, podzielonych na cztery dzielnice w Rio de Janeiro: Rio Comprido, Méier, Bento Ribeiro i Jacarepaguá. Od początku skupiano się na szkoleniu etycznych i kompetentnych specjalistów na coraz bardziej wymagającym i zglobalizowanym rynku pracy.

W ciągu ostatnich czterech lat zwiększyła się ona trzykrotnie, poszerzyła ofertę studiów licencjackich, obecnie ma 17 studiów licencjackich, rozszerzone studia podyplomowe, realizowane studia licencjackie i podyplomowe. Ponadto zmniejszyło liczbę osób rezygnujących z nauki o 25% dzięki programom takim jak wzmocnienie akademickie i zindywidualizowana orientacja w nauce. W ciągu ponad dwudziestu lat UNICARIOCA przekształciła tysiące istnień UNICARIOCA poprzez edukację.

Zawsze poświęcony doskonałości w nauczaniu, gwarantuje wszystkim możliwość włączenia się na rynek pracy wraz ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami dla ich konkurencyjności.

Różnice

UNICARIOCA koncentruje się na wyłaniającej się klasie średniej ostatniej dekady, z uczniami, którzy marzą o zdobyciu pozycji na rynku pracy. Na ogół są to uczniowie z rodzin, którzy wierzą w potencjał i inwestycje w edukację jako czynnik transformacji życia. Dlatego ośrodek uniwersytecki inwestuje w oferowanie przystępnych cenowo i wysokiej jakości rozwiązań edukacyjnych, koncentrując się na badaniu, zarządzaniu i stosowaniu nowych technologii. Instytucja oferuje ciału studentom możliwość włączenia się na rynek pracy, gwarantując wszystkie niezbędne narzędzia dla konkurencyjności. Niedawno główne kompetencje zostały uwzględnione w programie nauczania dla profesjonalistów we wszystkich karierach, takich jak przywództwo, przedsiębiorczość, kreatywność, etyka i odpowiedzialność społeczno-środowiskowa. UNICARIOCA oferuje także kursy akademickiego wzmocnienia, takie jak portugalski, matematyka i fizyka, które są również otwarte dla społeczności i starają się oferować poradnictwo zawodowe, a także pracować nad poczuciem własnej wartości ucznia.

Instytucja, która ma 85% wydziału składającego się z Masters and Doctors, oferuje tradycyjne kursy licencjackie, na odległość i technologiczne, a także kursy magisterskie i podyplomowe, które stanowią doskonałą okazję do przygotowania, recyklingu i poprawy dla tych, którzy chcą wejście lub powrót na rynek pracy.

Zgodnie z ostatnim ogólnym indeksem kursów instytucji (IGC) wydanym przez MEC, UNICARIOCA uznano za najlepsze centrum uniwersyteckie w gminie Rio de Janeiro. Badanie mierzy wyniki uczniów w egzaminie krajowym egzaminu (Enade), ile oczywiście dodaje wiedzy do ucznia i zmiennych wejściowych - kadry nauczycielskiej, infrastruktury i organizacji dydaktyczno-pedagogicznej.

Nasza misja

Szkolenie etycznych i kompetentnych specjalistów na rynku pracy, oferowanie dostępnych i wysokiej jakości usług edukacyjnych, ceniących szanse na zatrudnienie absolwentów i przyczyniających się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa Carioca i kraju.

Wizja

Być Uniwersyteckim Ośrodkiem Odniesienia w Szkolnictwie Wyższym, koncentrując się na szkoleniach dla studentów, pracy z wykwalifikowanymi specjalistami, odpowiedniej infrastruktury oraz krytycznych i aktywnych modelach pedagogicznych, przyczyniając się do poprawy Edukacji i zrównoważonego rozwoju społeczeństwa Carioca i kraju.

Wartości

  • Etyka
  • Podobne wyszukiwania
  • Integracja społeczna
  • O nas
  • Odpowiedzialność społeczna i środowiskowa
  • Transformacyjna edukacja
  • Zarządzanie demokratyczne i partycypacyjne

UNICARIOCA i Rio

UNICARIOCA to centrum uniwersyteckie zlokalizowane w Rio de Janeiro, z jednostkami / słupami rozmieszczonymi w 4 różnych dzielnicach gminy: Rio Comprido, Méier, Bento Ribeiro i Jacarepaguá.

Założona tego samego dnia, co rocznica miasta Rio de Janeiro - 1 marca UNICARIOCA ma w UNICARIOCA nie tylko markę "carioca", ale także jej "carioca": nowoczesną, dynamiczną, innowacyjną, zawsze w ewolucji.

UNICARIOCA edukacyjne, naukowe, kulturalne i społeczne UNICARIOCA jest zgodne z wyzwaniami i wymaganiami miasta Rio de Janeiro i dlatego jest uznane za istotny wkład w szkolenie etycznych i kompetentnych specjalistów na coraz bardziej wymagającym rynku pracy i zglobalizowany.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Widzieć Online Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Absolwent Odległość: Marketing

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry March 2019 Brazylia Rio de Janeiro + 1 więcej

Technolog trwają Odległość Marketing UNICARIOCA obejmuje różne dziedziny marketingu, w tym strategie planowania, rozwoju produktów i usług, tworzenie wartości i mechanizmów różnicowych, marek zarządzania, promocji i badań rynku. [+]

O kursie

Technolog trwają Odległość Marketing UNICARIOCA obejmuje różne dziedziny marketingu, w tym strategie planowania, rozwoju produktów i usług, tworzenie wartości i mechanizmów różnicowych, marek zarządzania, promocji i badań rynku. Kurs zapewnia studentom wiedzy teoretycznej i praktycznej, przygotowując je do zarządzania bardziej złożonych scenariuszy biznesowych.

Obszary działalności

Marketer tworzy UNICARIOCA może zajmować strategiczne pozycje w spółkach publicznych i prywatnych, agencji reklamowych i promocyjnych, mediów, stowarzyszeń, między innymi.

Tych specjalistów może działać w następujących obszarach:

MIX zarządzania marketingowegoDEFINICJA pozycji i segmentacja rynkuPLANOWANIE STRATEGICZNETWORZENIE I Zarządzanie Markąrozwoju badańINFORMACJA ZARZĄDUNowe produkty i usługi ROZWÓJRelacji z klientami (CRM)RELACJA z wewnętrznym korporacji (ENDOMARKETING)Własny biznes VENTUREStrona główna... [-]

Graduação a Distância: Gestão de Recursos Humanos

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry March 2019 Brazylia Rio de Janeiro + 1 więcej

O Curso Superior a Distância de Tecnologia em Recursos UNICARIOCA da UNICARIOCA visa suprir uma carência de formação especializada na área de RH. [+]

Sobre o curso

O Curso Superior a Distância de Tecnologia em Recursos UNICARIOCA da UNICARIOCA visa suprir uma carência de formação especializada na área de RH. O ile nie chcesz korzystać z segmentów, możesz skorzystać z następujących funkcji: Treinamento e Desenvolvimento, Remuneração e Administração de Pessoal. É proporcionada ao aluno uma solida educação sobre os diferentes processos, metodologias, instrumentos, técnicas e estratégias utilizados pelos profissionais do setor.

Áreas de atuação

Odpowiednia ocena jest dostępna na stronie Gestão de Recursos UNICARIOCA da UNICARIOCA aluno a trabalhar como analityk lub gestor de recursos humanos em empresas públicas ou privadas, de qualquer porte ou ramo de atividade, exercendo suas funções nos seguintes subsistemas de RH:... [-]


Kształcenie na odległość: administracja

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 8 semestry March 2019 Brazylia Rio de Janeiro + 1 więcej

Kurs UNICARIOCA Distance Management obejmuje różne obszary administracji: finanse, zarządzanie ludźmi, marketing, produkcję, logistykę, projekty oraz odpowiedzialność społeczną i środowiskową. [+]

O kursie

Kurs UNICARIOCA Distance Management obejmuje różne obszary administracji: finanse, zarządzanie ludźmi, marketing, produkcję, logistykę, projekty oraz odpowiedzialność społeczną i środowiskową. Kurs szkoli specjalistów, którzy mogą planować, organizować, kierować i kontrolować działania firmy, zarówno publiczne, jak i prywatne, oraz opracowywać strategie i metody pracy w szerokim zakresie obszarów organizacyjnych.

Obszary działalności

Administrator jest profesjonalistą o szerokim polu działania, zdolnym do pracy w przemyśle, handlu lub usługach w prywatnych firmach, poza sektorem publicznym. Może również zapewnić doradztwo dla firm lub dołączyć do dziedziny nauczania i badań.... [-]


Kształcenie na odległość: Nauki rachunkowości

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 8 semestry March 2019 Brazylia Rio de Janeiro + 1 więcej

Kurs UNICARIOCA kształcenia na odległość w zakresie księgowości koncentruje się na zwiększeniu szans studentów na zatrudnienie. Szkolimy profesjonalistów z wizją menedżerską, zdolnych do generowania raportów dotyczących rozwoju strategii biznesowych, uczestniczenia w procesach decyzyjnych przedsiębiorstw oraz oceny wyników działalności. [+]

O kursie

Kurs UNICARIOCA kształcenia na odległość w zakresie księgowości koncentruje się na zwiększeniu szans studentów na zatrudnienie. Szkolimy profesjonalistów z wizją menedżerską, zdolnych do generowania raportów dotyczących rozwoju strategii biznesowych, uczestniczenia w procesach decyzyjnych przedsiębiorstw oraz oceny wyników działalności.

Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie rachunkowości, szczególnie tych ze znajomością nowych zasad rachunkowości. Rynek pracy jest kompleksowy, a księgowy może pracować w różnych sektorach, takich jak księgowy, audytor, księgowy, kontroler, analityk finansowy, konsultant itp.

Niektóre obszary działalności licencjackich w dziedzinie rachunkowości:... [-]


Kształcenie na odległość: Pedagogika

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 8 semestry March 2019 Brazylia Rio de Janeiro + 1 więcej

Kurs UNICARIOCA odległość UNICARIOCA ma na celu wyszkolenie profesjonalistów do wykonywania funkcji nauczania w edukacji wczesnoszkolnej oraz w początkowych latach szkoły podstawowej. Student jest również przygotowany do podjęcia innych ról na rynku pracy, jako kierownik, koordynator lub doradca w instytucjach edukacyjnych lub pozaszkolnych. [+]

O kursie

Kurs UNICARIOCA odległość UNICARIOCA ma na celu wyszkolenie profesjonalistów do wykonywania funkcji nauczania w edukacji wczesnoszkolnej oraz w początkowych latach szkoły podstawowej. Student jest również przygotowany do podjęcia innych ról na rynku pracy, jako kierownik, koordynator lub doradca w instytucjach edukacyjnych lub pozaszkolnych.

Pedagog to profesjonalista o bardzo szerokim polu działania, zdolny do działania w nauczaniu wczesnej edukacji i początkowych stopni edukacji podstawowej, zarządzania szkołą, koordynacji pedagogicznej lub poradnictwa edukacyjnego. W zależności od cech ich szkolenia, pedagog może również świadczyć usługi dla firm w zakresie zasobów ludzkich (selekcja, szkolenia i rozwój), uniwersytetów, multidyscyplinarnych zespołów organizacji pozarządowych, konsultantów techniczno-pedagogicznych wydawnictw, Firmy telewizyjne i radiowe, firmy wypoczynkowe i turystyczne, szpitale, producenci oprogramowania edukacyjnego, zabawki i wiele innych.... [-]


Filmy

Quando seu Futuro se Realiza, Muita Gente Cresce Junto!

Kontakt

Adres Unidade e Polo Rio Comprido Av. Paulo de Frontin, 568 - Praca da Bandeira, Rio de Janeiro - RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazylia

Adres Unidade e Polo Méier R. Venceslau, 192 - Meier, Rio de Janeiro - RJ, 20735-160
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazylia

Adres Unidade e Polo Bento Ribeiro Rua João Vicente, 1355 Bento Ribeiro, Rio de Janeiro – RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazylia

Adres Unidade e Polo Jacarepaguá Estrada de Jacarepaguá, 6816 Anil – Jacarepaguá, Rio de Janeiro – RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazylia