Przeczytaj oficjalny opis

Botho University powstała w 1997 roku i szybko zmieniały się na przestrzeni lat, aby stać się wiodącym dostawcą wysokiej jakości multidyscyplinarnym szkolnictwa wyższego. Botho Uniwersytet był jednym z pierwszych lokalnych ISW w Botswanie być akredytowane przez Radę Rozwoju Zasobów Ludzkich (HRDC). Wszystkie programy są zatwierdzane przez Botswana Qualifications Authority (BQA) i Rady w sprawie Szkolnictwa Wyższego (CHE) w Lesotho. Botho University oferuje obecnie programy w czterech wydziałach mianowicie Wydział Biznesu i Rachunkowości, Wydział Informatyki, Wydział Inżynierii i Nauk Stosowanych oraz Wydziału Edukacji i Nauki na Odległość. Wszystkie nasze programy zostały opracowane z wejściami z branży więc nasi absolwenci są gotowi uderzyć bieg gruntowych. Obecnie oferujemy kwalifikacje z poziomu certyfikatu na poziomie magistra z planami w miejscu studia doktoranckie się rozwijać bardzo szybko. Z ponad 6000 studentów i prawie 500 pracowników i rośnie, Botho Uniwersytet jest dynamicznym i ekscytującym miejscem.

Botho Uniwersytet oferuje również szeroką gamę programów, dla znajdujących się w eksploatacji specjalistów i organizacji. W ramach Wydziału Edukacji i Distance Learning, istnieje ponad 200 krótkoterminowe programy rozwoju zawodowego, które mogą być dostosowane do spełnienia wymagań klienta. Botho University również forayed programów nauczania na odległość, z naszej pierwszej partii uczniów klas nauczania na odległość rozpoczynających się w lutym 2015 r. Obecnie znajduje się w czterech różnych ośrodkach położonych w Botswanie - Gaborone, Francistown i Maun - i Lesotho - Maseru.

Strategicznym celem Botho University jest zwiększenie różnorodności studentów poprzez przyciąganie zagranicznych studentów. Oprócz Botswany i Lesotho, mamy już pewną liczbę studentów z innych krajów w regionie, takich jak RPA, Namibii, Zimbabwe, Zambii, Demokratycznej Republice Konga, Etiopii i między innymi. Botho Uniwersytet posiada również szereg partnerstw międzynarodowych z dobrze znanych instytucji międzynarodowych, takich jak University of Venda w RPA, Uniwersytet Teesside w Wielkiej Brytanii, Ohio University, Black Hills State University i Wayne State University w USA, Indian School of Mines i Uniwersytet manipal w Indiach. Studenci studiujący w Akademii Botho mają ogromną możliwość skorzystania z tych międzynarodowych partnerstw poprzez programy wymiany studentów. Nasi studenci rozpoczęli przełomowym projektów stażowych w Indiach i udał się do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii uzyskania ekspozycji międzynarodowej, będący częścią naszego ogromnym naciskiem na absolwentów zatrudnienia.

Botho Uniwersytet mocno wierzy w dostarczaniu swoim studentom najwyższej środowisku nauczania. Mamy stale inwestować w doskonałej infrastrukturze i najnowsza technologia napędzane zasobów edukacyjnych. Nasz kampus w Gaborone jest dobrze znany jako międzynarodowych standardów i wielu imprez krajowych i międzynarodowych, które odbyły się na terenie naszej firmy ze względu na jakość udogodnień, w tym prestiżowych afrykańskich Igrzysk Młodzieży w 2015 roku. Nasz nadchodzący kampusu w Francistown ma już pierwsze strony gazet z właściwych powodów i plany są na zaawansowanym etapie budowy kampusu w Maun również.

dyscypliny akademickiej połączeniu z doskonałości we wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, zapewnia, że ​​absolwenci Botho University posiadać silne połączenie umiejętności. Jesteśmy jednym z najlepszych w rankingu instytucji sportowych w Botswanie który zdobył wszystkie najwyższe uznanie i mistrzostwa w kraju. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że mamy bogate zaplecze sportowe do koszykówki, siatkówki, siatkówki, piłki nożnej i szachów.

Botho Uniwersytet jest napędzany przez podstawowymi wartościami doskonałości, przywództwa i innowacji, a także ma na celu stać się centrum doskonałości w zakresie szkolnictwa wyższego i motorem pozytywnych zmian społecznych. Skupiamy się na jakości zaowocowało Botho Uniwersytet staje się tylko Uniwersytet w Botswanie z BOS certyfikat ISO 9001: 2008. Z nienaganną reputację jakości na rynku, absolwenci Botho University są liderem w transformacji gospodarki.

Wizja

Botho Uniwersytet chce być centrum doskonałości, innowacyjności oraz zarządzania w wyższych i motorem pozytywnych zmian społecznych i gospodarczych.

Misja

Obsługa za pomocą silnego modelu biznesowego, finansowego i trwałego, BU zapewni jakości doświadczenie edukacyjne, stale przykładowym na krajowych i międzynarodowych standardów akademickich produkować dobrze zaokrąglone, szanse na zatrudnienie absolwentów do rynku globalnego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Botho University

Bachelor of Science z wyróżnieniem w Computing skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do technologii informacyjnych (IT) sektora jako inżynierowie oprogramowania, inż ... [+]

Test Bachelor of Science wyróżnieniem w informatyce skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do technologii informacyjnych (IT) Sektor jako inżynierowie oprogramowania, inżynierów sieci, Game Developers, administratorów sieci, projektantów baz danych, administratorów baz danych, projektantów stron internetowych, nauczycieli / wykładowców, administratorów systemów, Grafiki i menedżerów IT, aby wymienić tylko kilka.

Szczegóły programu: Program składa się z rdzenia (wymagane) oraz fakultatywnych modułów w sposób opisany poniżej. Niektóre moduły mogą mieć warunki wstępne (czyli może wymagać od studenta pierwszy przejdzie kolejny moduł lub zestaw modułów). Liczba na końcu modułu w nawiasach wskazują obciążenie kredytowej modułu. 1 kredytu wynosi do 10 godzin nauki (z przewodnikiem, inclass i niezależne połączone); Dlatego moduł 10-kredytowej wymaga przeciętnie 100 godzin nauki od studenta. Licencjat (Z wyróżnieniem) w informatyce ma trzy obszary specjalizacji w tym: Inżynierii Oprogramowania (SE), Network & Infrastructure Management (NW i IM) i generalnego.... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
54 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Botho University

Bachelor of Science z wyróżnieniem w zakresie rachunkowości skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do sektora księgowości, sektora banków komercyjnych, sektor inwesty ... [+]

Test Bachelor of Science z wyróżnieniem w zakresie rachunkowości skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do sektora księgowości, sektora banków komercyjnych, sektor inwestycyjny, firmy sektora publicznego lub firm księgowych. Program rozwija zrozumienie rachunkowości podatków, audytu, kontroli, handlu, przemysłu, finansów, zarządzania strategicznego, etc. Różne pozycje kariery dostępnych na rynku może być Księgowych (Senior, i naczelny), audytorzy (senior), pedagog, podatki, menedżerów audytu, Dyrektor Finansowy menedżerowie, urzędnicy Dyrektor Finansowy, rachunki konsultantów Menedżer wyższego szczebla, Teller, etc.

Szczegóły programu: Program składa się z rdzenia (wymagane) oraz fakultatywnych modułów w sposób opisany poniżej. Niektóre moduły mogą mieć warunki wstępne (czyli może wymagać od studenta pierwszy przejdzie kolejny moduł lub zestaw modułów). Niektóre moduły mogą być współ-warunek (np takie moduły muszą być wzięte razem). Liczba na końcu modułu w nawiasach wskazują obciążenie kredytowej modułu. 1 kredytu wynosi do 10 godzin nauki (z przewodnikiem, w swojej klasie i niezależne połączone); Dlatego moduł 10-kredytowej wymaga przeciętnie 100 godzin nauki od studenta.... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
54 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Botho University

Bachelor of Science (z wyróżnieniem) w Business Management skierowany jest do tych, którzy chcą budować karierę w dziedzinie zarządzania, głównie w sektorach zysku. Progr ... [+]

Test Bachelor of Science (wyróżnieniem) w Business Management skierowany jest do tych, którzy chcą budować karierę w dziedzinie zarządzania, głównie w sektorach zysku. Program starannie łączy naukę teoretyczną i praktyczną poprzez uczenie metod dydaktycznych i związanych z pracą, aby zapewnić produkcję absolwentów zarówno z wiedzy i umiejętności, aby odnieść sukces w Nożownik sektorach biznesu Botswany i gdzie indziej.

Szczegóły programu: Program składa się z rdzenia (wymagane) oraz fakultatywnych modułów w sposób opisany poniżej. Niektóre moduły mogą mieć warunki wstępne (czyli może wymagać od studenta pierwszy przejdzie kolejny moduł lub zestaw modułów). Niektóre moduły mogą być współ-warunek (np takie moduły muszą być wzięte razem). Liczba na końcu modułu w nawiasach wskazują obciążenie kredytowej modułu. 1 kredytu wynosi do 10 godzin nauki (z przewodnikiem, w swojej klasie i niezależne połączone); Dlatego moduł 10-kredytowej wymaga przeciętnie 100 godzin nauki od studenta.... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
54 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Botho University

Bachelor of Education z wyróżnieniem w szkole podstawowej jest kierowanie tych, którzy chcą wejść do podstawowego sektora edukacji jako nauczyciel, trener edukacji fizycz ... [+]

Test Bachelor of Education z wyróżnieniem w szkole podstawowej targeting tych, którzy chcą wejść do podstawowego sektora edukacji jako nauczyciel, trener edukacji fizycznej, specjalista technologii edukacji, doradcy zawodowego lub administratora szkolnej.

Szczegóły programu: Program składa się z rdzenia (wymagane) oraz fakultatywnych modułów w sposób opisany poniżej. Niektóre moduły mogą mieć warunki wstępne (czyli może wymagać od studenta pierwszy przejdzie kolejny moduł lub zestaw modułów). Niektóre moduły mogą być corequisite (czyli takie moduły muszą być wzięte razem). Liczba na końcu modułu w nawiasach wskazują obciążenie kredytowej modułu. 1 kredytu wynosi do 10 godzin nauki (z przewodnikiem, w swojej klasie i niezależne połączone); Dlatego moduł 10-kredytowej wymaga averag... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Wrzesień 2019
Język angielski
54 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Botho University

Mistrz Technologii Mobilnych skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do aplikacji i urządzeń mobilnych w sektorze IT. Celem tego programu jest udzielanie zrozumienia i ... [+]

Mistrz Technologii Mobilnych skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do aplikacji i urządzeń mobilnych w sektorze IT. Celem tego programu jest udzielanie zrozumienia i umiejętności wymaganych do zarządzania złożonymi systemami Information Technology mobile w ramach usług wsparcia organizacji. Obejmie to wybór, montaż, rozwój, utrzymanie i wsparcie szerokiej gamy technologii mobilnych zestawów komputerowych i zrozumienie obecnie zalecanych technologii przenośnych. Absolwenci mogą spodziewać się znaleźć zatrudnienie z mobilnych domów oprogramowania, telefonów komórkowych, firm IT usługi komputerowe oddziałów firm, organizacji mobilnych usług finansowych, kontrahentów obronnych lub rządowych agencji przenośnych i mobilnych naukowców, jak IT / studentów badawczych w ramach uczelni.... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 - 24 znajdź program juris doctor
Online
Czytaj więcej po polsku
Botho University

Master in Computer System Management skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do branży IT. Celem tego programu jest udzielanie zrozumienia i umiejętności wymaganych do ... [+]

Magister zarządzania systemem komputerowym skierowany jest do tych, którzy chcą wejść do branży IT. Celem tego programu jest udzielanie zrozumienia i umiejętności wymaganych do zarządzania złożonych systemów informatycznych w ramach usług wsparcia organizacji. Obejmie to wybór, montaż, konserwację i obsługę szerokiej gamy technologii komputerowych i zrozumienie obecnie zalecanych technologii komputerowych. Absolwenci mogą spodziewać się znaleźć zatrudnienie z producentów oprogramowania, firm IT, usługi komputerowe oddziałów firm, organizacji usług finansowych, kontrahentów obronnych lub rządowych agencji IT i jako badaczy / studentów badawczych w ramach uczelni.... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 - 24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Botho University

Master of Education Szkolnictwa Wyższego ułatwia rozwój zawodowy nauczycieli / wykładowców jak odblaskowe praktyków w szkolnictwie wyższym. Program osiąga to poprzez zwię ... [+]

Test Master of Education w szkolnictwie wyższym ułatwia rozwój zawodowy nauczycieli / wykładowców jak odblaskowe praktyków w szkolnictwie wyższym. Program osiąga to poprzez zwiększenie ich wiedzy na temat szkolnictwa wyższego w dziedzinie badań i umożliwienie wykładowców w celu zwiększenia ich zdolności do ułatwienia, zarządzania i oceny uczenia się uczniów.

Możliwości kariery obejmują:

Nauczyciel / Wykładowca edukacyjne Technolog Quality Assurance Officer Badacz w szkolnictwie wyższym Program nauczania dla deweloperów Higher Education Administrator Doradca w szkolnictwie wyższym

Szczegóły programu: Program składa się z 9 podstawowych (wymagane) modułów. Niektóre moduły mogą mieć wstępne (czyli może wymagać od studenta pierwszy przejdzie kolejny moduł lub zestaw modułów). Niektóre moduły mogą być współ-warunek (np takie moduły muszą być wzięte razem). Liczba na końcu modułu w nawiasach wskazują obciążenie kredytowej modułu. 1 kredytu wynosi do 10 godzin nauki (z przewodnikiem, w swojej klasie i niezależne połączone); Dlatego moduł 10-kredytowej wymaga przeciętnie 100 godzin nauki od studenta.... [-]

Botswana Botswana Online Lesotho Lesotho Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku