Vlerick Business School Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vlerick Business School Online

Być kwestionowane na sukces

Szkoła Biznesu Vlerick oferuje wyjątkową okazję do nauki online, w szkole biznesowej nr 1 w Belgii na kierunku edukacja wykształcenia (Financial Times, 2016). Studiuj w tej potrójnie akredytowanej szkole biznesu, z dowolnego miejsca na świecie.

To, co naprawdę wyróżnia Vlericka poza, to nie tylko to, co robimy, ale duch, w którym to robimy. Duch Vlerick jest zdefiniowany przez otwartość, witalnością i pasją dla innowacji i przedsiębiorczości. To jest duch, który można znaleźć w każdym aspekcie naszej szkoły i jej działań: od naszego entuzjastycznego, wysoko zmotywowanego personelu do naszych innowacyjnych i pragmatycznych metod nauczania; Z naszej globalnej sieci studentów, absolwentów i partnerów biznesowych do naszego inspirującego środowiska nauczania online. Jest to wszystkie te elementy, które uczyniły Vlerick Business School wiodącej instytucji jest dzisiaj: miejsce, w którym ludzie i organizacje wspólnie kształtować przyszłość światowego biznesu.

Z Vlerickem będziesz zmuszony do przemyślenia i strategicznego myślenia o najnowocześniejszych problemach z zarządzaniem, pomagając wzbogacić i rozwijać swoje zdolności przywódcze. Korzystając z najnowszych interaktywnych technik uczenia się online i pragmatycznych metod nauczania, będziesz w pełni angażować się w treść programu i uprawniał do przekształcania wspaniałej kariery w wyjątkową karierę.

Immersive i interaktywne

Staramy się, aby każda część internetowego doświadczenia edukacyjnego była interaktywna, aby przeprowadzić naukę w życiu. Wierzymy, że interaktywność jest kluczem do lepszego zrozumienia i przypomnienia.

Nasze doświadczenie online oferuje:

 • Immersive video learning
 • Zaangażowanie z profesorami i mówcami
 • Możliwości tworzenia sieci P2P
 • Intuicyjny interfejs online
 • Wykonywanie ćwiczeń scenariusza biznesowego

Vlerick w świecie

 • rekord toru silna w nauce online
 • Sojusze z ponad 40 międzynarodowymi szkołami biznesu
 • Założone partnerstwa z 250 przedsiębiorstwami i korporacjami międzynarodowymi
 • Sieć 17 000 absolwentów w ponad 100 krajach
 • Miejsce wśród najlepszych w Europie
 • Ponad 50 wydziałów z 12 różnych narodowości
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Online MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Online MBA

Online W niepełnym wymiarze czasu 26 miesięcy January 2019 Belgia Belgium Online

Ożyw swoją karierę, naucz się nowych technik, by zmienić organizację i odkryć swoją przedsiębiorczą stronę. Studiuj online MBA w jednej z wiodących w Europie potrójnie akredytowanych szkół biznesu z dowolnego miejsca na świecie. [+]

Podejmij wyzwanie, aby odnieść sukces

Ożyw swoją karierę, naucz się nowych technik, by zmienić organizację i odkryć swoją przedsiębiorczą stronę. Studiuj online MBA w jednej z wiodących w Europie potrójnie akredytowanych szkół biznesu z dowolnego miejsca na świecie.

Studiując z dowolnego miejsca na świecie, będziesz musiał podjąć strategiczne decyzje dotyczące współczesnych problemów zarządzania. Rozwiniesz niezbędne umiejętności i pewność siebie, aby stać się bardziej sprawnym i wpływowym liderem w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

Będziesz uczyć się od doświadczonych, zaangażowanych wykładowców z potrójnie akredytowanej szkoły biznesu, którzy koncentrują się na zapewnieniu dynamicznego i satysfakcjonującego doświadczenia w nauce, które pomoże Ci zmienić wspaniałą karierę w wyjątkową karierę.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Belgium Online, BE
Media społecznościowe