Przeczytaj oficjalny opis

Vlerick Business School Online

Podejmij wyzwanie, aby odnieść sukces

Vlerick Business School oferuje wyjątkową możliwość nauki online, w najlepszej w Belgii szkole biznesu dla kadry zarządzającej (Financial Times, 2016). Ucz się w tej potrójnie akredytowanej szkole biznesu z dowolnego miejsca na świecie.

To, co naprawdę wyróżnia Vlerick, to nie tylko to, co robimy, ale także duch, w którym to robimy. Duch Vlerick jest określony przez otwartość, witalność i pasję do innowacji i przedsiębiorczości. Jest to duch, który można znaleźć w każdym aspekcie naszej szkoły i jej działalności: od naszego entuzjastycznego, wysoce zmotywowanego personelu po nasze innowacyjne i pragmatyczne metody nauczania; od naszej globalnej sieci studentów, absolwentów i partnerów korporacyjnych po inspirujące środowisko do nauki online. To właśnie te elementy sprawiły, że Vlerick Business School stała się wiodącą instytucją, jaką jest dzisiaj: miejscem, w którym ludzie i organizacje spotykają się, by kształtować przyszłość globalnego biznesu.

Dzięki Vlerick będziesz miał problemy z myśleniem proaktywnym i strategicznym o nowatorskich problemach z zarządzaniem, pomagając wzbogacić i rozwinąć zdolności przywódcze. Korzystając z najnowszych interaktywnych technik uczenia się w trybie online i pragmatycznych metod nauczania, będziesz w pełni zaangażowany w treść programu i będziesz mógł przekształcić wspaniałą karierę w wyjątkową karierę.

Wciągające i interaktywne

Dokładamy wszelkich starań, aby każda część interaktywnej nauki była interaktywna, aby ożywić swoje studia. Wierzymy, że interaktywność jest kluczem do lepszego zrozumienia i przypomnienia.

Nasze doświadczenie online oferuje:

 • Wciągająca nauka wideo
 • Zaangażowanie z profesorami i mówcami
 • Możliwości nawiązywania kontaktów w sieciach peer-to-peer
 • Intuicyjny interfejs online
 • Ćwiczenia praktyczne w scenariuszu biznesowym

Vlerick na świecie

 • Silne doświadczenie w nauce online
 • Sojusze z ponad 40 międzynarodowymi szkołami biznesu
 • Nawiązała partnerską współpracę z 250 firmami i wielonarodowymi korporacjami
 • Sieć 23 000 absolwentów w ponad 100 krajach
 • Nominowany do najlepszych w Europie
 • Ponad 50 wydziałów z 12 różnymi narodowościami
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Vlerick Business School Online

Ożyw swoją karierę, naucz się nowych technik, by zmienić organizację i odkryć swoją przedsiębiorczą stronę. Studiuj online MBA w jednej z wiodących w Europie potrójnie ak ... [+]

Podejmij wyzwanie, aby odnieść sukces

Ożyw swoją karierę, naucz się nowych technik, by zmienić organizację i odkryć swoją przedsiębiorczą stronę. Studiuj online MBA w jednej z wiodących w Europie potrójnie akredytowanych szkół biznesu z dowolnego miejsca na świecie.

Studiując z dowolnego miejsca na świecie, będziesz musiał podjąć strategiczne decyzje dotyczące współczesnych problemów zarządzania. Rozwiniesz niezbędne umiejętności i pewność siebie, aby stać się bardziej sprawnym i wpływowym liderem w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

Będziesz uczyć się od doświadczonych, zaangażowanych wykładowców z potrójnie akredytowanej szkoły biznesu, którzy koncentrują się na zapewnieniu dynamicznego i satysfakcjonującego doświadczenia w nauce, które pomoże Ci zmienić wspaniałą karierę w wyjątkową karierę.... [-]

Belgia Belgium Online
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
12 - 26 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Belgium Online, BE
Social Media