Przeczytaj oficjalny opis

Czy myślisz o studiowaniu w Australii? University of Southern Queensland (USQ) szczyci się tym, że zapewnia najlepsze wsparcie, które pomoże ci osiągnąć cel nauki i kariery. Uczniowie USQ cieszą się niewielkimi rozmiarami, grupowymi przestrzeniami do nauki i zestawem usług pomocniczych, które poprawią twoje doświadczenie w nauce. Z uczniami z ponad 80 krajów i międzynarodowymi akredytowanymi stopniami i programami możesz wybrać studia na uczelni, zewnętrzne lub online.

O nas

University of Southern Queensland to dynamiczny uniwersytet, którego celem jest dostarczanie wysokiej jakości stopni naukowych i programów w elastycznym i wspierającym środowisku. W ciągu ponad 50 lat USQ stał się znaną instytucją naukowo-badawczą, zapewniającą edukację na całym świecie z trzech regionalnych lokalizacji: Toowoomba, Springfield i Ipswich. Posiadamy również centrum informacyjne znajdujące się w Stanthorpe.
Nasi uczniowie są wykładani przez wykładowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach, którzy, podobnie jak nasze programy, są na bieżąco z ciągle zmieniającym się obliczem branży. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy numerem 1 w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Niezależnie od tego, czy nasi studenci studiują online, czy w kampusie, skupiamy się na zapewnieniu im spersonalizowanego wsparcia.
Każdy uczeń ma dostęp do oficerów relacji studenckich USQ (SRO), którzy mogą je wspierać w trakcie swojej podróży edukacyjnej.

Kursy

Programy oferowane w USQ mają na celu przygotowanie gotowych do pracy w branży, uznanych na arenie międzynarodowej i posiadających kwalifikacje absolwentów. W USQ możesz uczyć się na poziomie dyplomowym, licencjackim, podyplomowym i badawczym. Możesz również skorzystać z naszych kursów rozwoju zawodowego, programów Pathway i kursów języka angielskiego, aby poprawić swoją karierę.

Blisko 28 000 studentów z całej Australii i całego świata wybiera studia w USQ w zakresie:

 • Biznes i handel
 • Sztuka kreatywna i media
 • Edukacja
 • Inżynieria i środowisko zbudowane
 • Zdrowie i społeczność
 • Humanistyka i komunikacja
 • Technologia informacyjna
 • Prawo i Sprawiedliwość
 • Nauki
 • Badania
 • Programy języka angielskiego i Pathway
 • Rozwój zawodowy.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba to oryginalny kampus uniwersytecki i jest dobrze wyposażony w szeroki wachlarz udogodnień spełniających szeroki wachlarz potrzeb studentów. Największy z trzech kampusów USQ w swojej wielkości, USQ Toowoomba oferuje pełne doświadczenie w kampusie z zakwaterowaniem w akademikach i ogromnym zakresem zajęć studenckich uzupełniających program akademicki.

USQ Toowoomba znajduje się w jednym z największych śródlądowych miast Australii, zaledwie godzinę jazdy samochodem na zachód od Brisbane, w pobliżu lotniska Toowoomba Wellcamp.

USQ oferuje również bezpłatny autobus wahadłowy między USQ Toowoomba, USQ Springfield i USQ Ipswich, co daje uczniom więcej możliwości i elastyczności w uczęszczaniu na zajęcia w zależności od ich potrzeb.

USQ Springfield

USQ Springfield to świeży, nowoczesny kampus położony w sercu jednego z najszybciej rozwijających się regionów Queensland.

USQ Springfield oferuje szeroką gamę opcji studiów licencjackich i podyplomowych w tętniącej życiem okolicy zaledwie 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od Brisbane i godzinę od Gold Coast.

Jest to centrum cyfrowej produkcji i osiągów Uniwersytetu, w kampusie znajduje się standardowy nadawany przez przemysł telewizyjny i radiowy zakład produkcyjny oraz sale prób, a także wspólne sale dydaktyczne, zupełnie nowe laboratoria.

Symulator lotu USQ Springfield jest pierwszym tego typu w Queensland. Symulator USQ to wąski dysz, gdzie studenci lotnictwa mogą replikować cały lot, zarówno regularne, jak i nienormalne, podczas wykonywania kontroli i procedur.

USQ Ipswich

Kampus Ipswich USQ znajduje się na terenie dziedzictwa w jednym z najstarszych australijskich miast. Jesteśmy częścią Ipswich od 2006 roku, a wraz z rozwojem regionu zwiększamy nasze zaangażowanie w regionie.

Zielony kampus USQ Ipswich ma wspaniałe widoki na miasto, a także wspaniałą bibliotekę z żywym lasem deszczowym. Kampus znajduje się 55 minut od miasta Brisbane, godzinę i 15 minut od Złotego Wybrzeża i można do niego dojechać środkami transportu publicznego. Strona USQ's School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich obejmuje zbudowane na zamówienie, paramedyczne obiekty szkoleniowe i nowe kliniczne laboratoria pielęgniarskie, boiska sportowe, kawiarnię i siłownię.

online

Dzięki badaniu online w USQ łatwiejsze niż kiedykolwiek studia pasują do Twojego życia. Koncentrujemy się na sukcesie studentów, dlatego ułatwiamy Ci dostosowanie się do twoich pełnych kariery, w pełni akredytowanych stopni do twojego intensywnego życia. W rzeczywistości jesteśmy numerem jeden uniwersytet w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin lub zmienić obciążenie studium w miarę zmian w życiu - Twoja sala lekcyjna jest tak blisko, jak komputer.

Nasi studenci, którzy zdecydują się na naukę w Internecie, są bardzo częścią naszych społeczności na terenie kampusu i są mile widziane, aby być z nami w kampusie, a także korzystać z szerokiej gamy udogodnień i usług wsparcia, które mamy do zaoferowania.

Studenci online mogą uzyskać dostęp do elastycznej internetowej klasy, która pozwala im wybrać miejsce, w którym się uczą, gdy się uczyć, a nawet jak się uczyć. Nic dziwnego, że ponad 75% naszych studentów decyduje się na naukę w tym trybie.

Międzynarodowe wsparcie dla studentów

 • Bezpłatny odbiór z lotniska i transfer do miejsca zakwaterowania dla nowo przybyłych studentów
 • Uczelnie i mieszkania poza kampusem
 • Międzynarodowy Student Workgroup w USQ Career Hub
 • Dobro studentów, zdrowie, doradztwo i dobre samopoczucie
 • Wsparcie i usługi wielowyznaniowe
 • Regularne wydarzenia i działania studenckie
 • Zasoby niepełnosprawności.

Dowiedz się więcej o usługach USQ International.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli planujesz studiować w kampusie z USQ, istnieje wiele opcji zakwaterowania dostępnych dla każdego budżetu - wszystko w bliskiej odległości od każdego z kampusów USQ. Dowiedz się więcej o zakwaterowaniu w USQ.

Czy jesteś gotowy do złożenia wniosku w USQ?

Ubieganie się o studia z USQ jest łatwe! Dowiedz się więcej o naszym procesie aplikacyjnym i uruchom aplikację. Pamiętaj, że nie ma opłaty za złożenie wniosku w USQ.

Badania

USQ angażuje się w prowadzenie badań, które mają nie tylko znaczenie akademickie, ale angażują się w branżę i naszych interesariuszy oraz przyczyniają się do innowacji, które przynoszą korzyści naszym społecznościom, narodowi i nie tylko.

Kluczem do naszej kultury badawczej jest współpraca z przemysłem, aby zrozumieć problemy stojące przed sektorem i wspólnie opracowywać nowe pomysły i technologie, które mają realny wpływ na wymierne korzyści. Posiadamy znaczne możliwości badawcze i wiedzę specjalistyczną w następujących obszarach;

 • Rolnictwo i agrobiznes
 • Astrofizyka
 • Dziedzictwo kulturowe i archeologia
 • Cyfrowe życie
 • Nauki o środowisku
 • Zdrowie i nauki behawioralne
 • Nauki matematyczne i hipersoniczne
 • Inżynieria materiałowa i technologia inżynieryjna
 • Społeczność regionalna i rozwój gospodarczy

Jesteśmy międzynarodowo uznawani za naszą pracę w przyszłych materiałach i materiałach kompozytowych, ściśle współpracując z międzynarodowymi partnerami branżowymi i innymi instytucjami badawczymi, w celu określenia rentownych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla niektórych z największych na świecie towarów.

USQ szybko staje się światowym liderem w dziedzinie badań w dziedzinie systemów rolniczych i zarządzania zrównoważonymi krajobrazami wiejskimi, prowadząc badania w dziedzinie nauk o środowisku, informatyki i nauk matematycznych, nauk rolniczych i inżynierii. Międzynarodowe projekty badawcze w Azji pomagają między innymi w polepszaniu nawadniania, produkcji warzyw i handlu kawą.

Od pożywienia po regionalne przeżycie raka, nasi naukowcy pracują nad poprawą jakości życia dla wszystkich dzięki naszym badaniom w zakresie zdrowia. Projekty obejmują zaspokojenie wyjątkowych potrzeb społeczności regionalnych i wiejskich poprzez badania obejmujące systemy opieki zdrowotnej, nauki i technologii, dostęp i opiekę, infrastrukturę i innowacje. Naukowcy z projektu USQ badają również potencjał żywności funkcjonalnej, która odwraca otyłość u ludzi i przewlekłe choroby zapalne, zapewniając podstawy do uzyskania optymalnych korzyści zdrowotnych w celu zmniejszenia ryzyka związanego z przewlekłymi zaburzeniami stylu życia.

Studenci studiów podyplomowych w USQ mają dostęp do szerokiej gamy udogodnień i są wspierani przez naszych naukowców i partnerów, aby wspierać dynamiczne i satysfakcjonujące środowisko. Innowacyjne programy USQ w zakresie wyższego stopnia poprzez badania (HDR) poszerzają horyzonty uczniów i przygotowują je do podejmowania trudnych wyzwań w wybranych przez nich dziedzinach, aby zwiększyć ich szanse na zatrudnienie i innowacyjność.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

University of Southern Queensland (USQ)

Chcesz dowiedzieć się więcej o wszechświecie? Fizyka ujawnia naturalne prawa działające w naszym codziennym świecie i całym kosmosie i uczy nas podstawowych zasad leżącyc ... [+]

Elastyczny program studiów z fizyki

Chcesz dowiedzieć się więcej o wszechświecie? Fizyka ujawnia naturalne prawa działające w naszym codziennym świecie i całym kosmosie i uczy nas podstawowych zasad leżących u podstaw współczesnej nauki i technologii. Bachelor of Science (Physical Sciences) jest przeznaczony dla osób poszukujących szerokiej i trwałej wiedzy naukowej i umiejętności. Oferta obejmuje zakres od fizyki ogólnej po astronomię, klimatologię, fizykę medyczną i różne przedmioty do wyboru. Osoby studiujące astronomię mają również możliwość doświadczenia praktycznych i zdalnie sterowanych obserwacji astronomicznych przy użyciu nowoczesnych teleskopów.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

DBA

University of Southern Queensland (USQ)

Aplikuj teraz! Obecnie przyjmowanie wniosków. Celem tego programu jest zapewnienie wysokiego poziomu, kształcenie ukierunkowane program, który daje studentom, którzy są j ... [+]

Zabierz swoje badania biznesowe zorientowane na najwyższym poziomie

Doktor Business Administration jest na wysokim poziomie, doktorska program badawczy biznesem. Jeżeli jesteś biznesmenem i już tytuł magistra, takich jak Master of Business Administration stopnia, doktor Business Administration będzie rozszerzać i rozwijać swoją teoretyczną i empiryczną wiedzę, aby umożliwić Ci zidentyfikować i rozwiązać problemów biznesowych zarówno w prywatnych i publicznych sektory.

Wyniki kariery

Dzięki swoim doktoratem można rozpocząć karierę jako akademicki, konsultant lub zarządcy w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Wymagania kwalifikacyjne Stopień mistrzów zajęć lub równoważny poziom od uznanej institution1 5 lat doświadczenia w pełnym wymiarze czasu pracy równoważny, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w pełnym wymiarze czasu pracy równoważny w stanowisko1 kierowniczej Złożenie wniosku wstępnego zadowalającym badań, określonym przez Wyższą Przeglądu stopni i rekrutacji Committee1 ... [-]
Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Doktorat

University of Southern Queensland (USQ)

Doktor Edukacji jest zarówno teoretycznie jak i koncepcyjnym stymulujące, dając doświadczonych praktyków możliwość uzupełnienia stopień badania koncentrujące się na obsza ... [+]

Doskonalić swoją wiedzę edukacyjną

USQ za Lekarz Edukacji będzie zobaczyć podczas projektowania, prowadzenia i raport z badań, które tworzy i rozszerza wiedzę i zrozumienie globalnych, rzeczywistych pytań edukacyjnych i tematów. Lekarz z wykształcenia jest zarówno teoretycznie jak i koncepcyjnym stymulujące, dając doświadczonych praktyków możliwość uzupełnienia stopień badania koncentrujące się na obszarach szczególnego zainteresowania i wiedzy.

Stopień oferowany jest w trybie online lub na terenie kampusu i zapewnia szerokie możliwości interakcji jeden na jeden z przełożonych doktoranckich i innych studentów w żywych społeczności internetowych lub twarzą w twarz interakcji.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Edukacja Inżynieria i Środowisko Wbudowany Zdrowie i Społeczność Nauki humanistyczne i komunikacja technologia informacyjna Ile to będzie kosztować? Jak stosować

University of Southern Queensland

[-]
Australia Australia Online
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University of Southern Queensland (USQ)

Zdobądź instrumenty potrzebne do kontrolowania przyszłości inżynierskiej. Studiuj podczas pracy na odległość i masz swobodę dostosowania swojego badania do swojego życia. ... [+]

Kontroluj swoją przyszłość

Zdobądź instrumenty potrzebne do kontrolowania przyszłości inżynierskiej. Studiuj podczas pracy na odległość i masz swobodę dostosowania swojego badania do swojego życia.

Dlaczego kontrola oprzyrządowania i automatyzacja?

Koncentrując się na różnych aspektach inżynierii mechanicznej i płynów w przemyśle ciężkim, będziesz studiować kontrolę i monitorowanie procesów przemysłowych za pośrednictwem sieci komputerowych i doświadczać praktycznych, praktycznych badań. Twój pierwszy rok kursu daje możliwość poznania wszystkich dziedzin inżynierii, aby umożliwić ci przejęcie własnej kariery. Masz także możliwość dalszego poszerzania swojej wiedzy i łączenia swoich studiów z czteroosobową opieką w Zarządzaniu.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Czy jesteś zafascynowany wszechświatem? Zainteresowany nauką i fizyką w pracy w otaczającym nas świecie? Bachelor of Science (astronomiczne i kosmiczne) przyznawane przez ... [+]

Rozpocznij swoją podróż wspieraną przez światowej klasy zespół astronomii i nauki o kosmosie

Czy jesteś zafascynowany wszechświatem? Zainteresowany nauką i fizyką w pracy w otaczającym nas świecie? Bachelor of Science (astronomiczne i kosmiczne) przyznawane przez USQ łączy fascynację astronomią z możliwością rozwijania specjalistycznej wiedzy na temat fizyki, matematyki, statystyki, informatyki i informatyki.

Nauczysz się od uznanych na całym świecie ekspertów od astronomii gwiazd i systemów planetarnych, a także uzyskasz dostęp do zaawansowanych ośrodków badawczych USQ, w tym obserwatorium Mount Kent, oprogramowania i wsparcia naukowego oraz teleskopy zagraniczne dostępne dzięki międzynarodowej współpracy Astrophysics w ramach USQ.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

University of Southern Queensland (USQ)

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Mist ... [+]

Pełna opłata płacąc

Dalsze swoją karierę pedagogiczną

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Mistrz Edukacji zamierza rozszerzyć swoją wiedzę, pomaga, aby stać się liderem w dziedzinie edukacji. Jest on również oferowany całkowicie online, dając Ci elastyczność do nauki gdziekolwiek i zawsze.

Majors

Dorosły, Professional i Workplace Learning LINGWISTYKA STOSOWANA Rozwój kariery Programy i Pedagogiczne Przywództwo Organizacje zarządzający wiodących i edukacyjne edukacja wielokulturowa Online i Distributed Learning ... [-]
Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 72 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

University of Southern Queensland (USQ)

Czy chcesz zostać ekspertem od zdrowia społeczności? Certyfikat Absolwenta Zdrowia USQ (Community Health) jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą po ... [+]

Zostań specjalistą od zdrowia społeczności

Czy chcesz zostać ekspertem od zdrowia społeczności? Certyfikat Absolwenta Zdrowia USQ (Community Health) jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą poznać teorię i praktyczne elementy zdrowia społeczności. Dzięki wiedzy i umiejętnościom uzyskanym dzięki temu stopniowi pracownicy służby zdrowia będą mogli analizować i rozwiązywać problemy dotyczące zdrowia ludzkiego i kwestii społecznych w ramach wspólnotowego systemu opieki zdrowotnej.

Dalsze badanie

Po ukończeniu Graduate Certificate of Health, masz możliwość, aby wziąć kredyt ze studiów i przejść do ukończenia Graduate Diploma of Health lub Master of Health.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje mo ... [+]

Połącz swoją wiedzę techniczną z niezbędnymi umiejętnościami biznesowymi i zarządczymi

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje możliwość zarządzania złożonymi projektami inżynieryjnymi, produktami i usługami oraz otwiera szerszą gamę możliwości rozwoju zawodowego wśród pracowników.

Przez cały okres studiów, który można studiować w niepełnym wymiarze godzin i przez Internet, podejmiesz kursy zarządzania ryzykiem technologicznym i zarządzaniem aktywami. Rozwiniesz także umiejętności analityczne, aby ocenić innowacje w technologii, wpływ technologiczny i sposób zarządzania zmianami technologicznymi.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Edycja i publikowanie to twórcze i dynamiczne pole, które przyciąga wielu miłośników pracy. Jest to dziedzina, która często wiąże się ze współpracą z pisarzami, projektan ... [+]

Czy lubisz pracować ze słowami?

Edycja i publikowanie to twórcze i dynamiczne pole, które przyciąga wielu miłośników pracy. Jest to dziedzina, która często wiąże się ze współpracą z pisarzami, projektantami, artystami i profesjonalistami na ekranie.

Nasz Graduate Certificate of Editing and Publishing zapewni Ci podstawową wiedzę na temat koncepcji projektowych, umiejętności technicznych, ograniczeń prawnych i etycznych oraz procesów redakcyjnych niezbędnych do kariery zarówno w drukowaniu, jak i edycji online i publikowaniu. Podejmiesz kursy z zakresu redagowania, korekty i pisania dla redaktorów, co da ci profesjonalną wiedzę praktyczną, niezbędną do pracy w terenie.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australia
Witryna
Telefon
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australia
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australia
Address
Australia Online, Australia
Telefon
undefined