Przeczytaj oficjalny opis

University of Southern Queensland (USQ) Australia to dynamiczny uniwersytet zajmujący się zapewnianiem wysokiej jakości programów studiów w kampusie i online dla studentów na wszystkich poziomach studiów z ponad 110 krajów. USQ plasuje się na pierwszym miejscu w rankingu uniwersytetów w Australii pod względem wynagrodzeń dla absolwentów [1] i ma pięciogwiazdkową ocenę za internacjonalizację i szanse na zatrudnienie [2] .

O nas

W ciągu ponad 50 lat USQ stała się wiodącą instytucją dydaktyczną i badawczą, zapewniającą edukację z trzech kampusów ( Toowoomba , Springfield i Ipswich ), centrum pomocy ( Stanthorpe ), online i za pośrednictwem zaufanych partnerów edukacyjnych .

Dziś USQ utrzymuje wyjątkowe wsparcie społeczności i zapewnia aktualne i odpowiednie programy studiów, aby budować kariery studentów, aby osiągać doskonałe wyniki w obecnym konkurencyjnym środowisku globalnym.

USQ jest liderem w swoich kluczowych, wybranych dziedzinach badawczych, takich jak rolnictwo, inżynieria i środowisko zabudowane, astrofizyka i zdrowie, i został doceniony za swoje osiągnięcia dzięki rankingom Australian Research Council 2018 Excellence in Research for Australia (ERA). USQ osiągnął oceny ERA dla 18 dziedzin badawczych jako „znacznie powyżej światowego standardu” i 12 dziedzin badawczych jako „powyżej lub na światowym poziomie” [3] .

Programy i kursy

Kampusy USQ zapewniają studentom doświadczenie skoncentrowane na społeczności i karierze. Mniejsze klasy pozwalają na większe zaangażowanie wykładowcy i studenta oraz zwiększone kontakty z rówieśnikami. Ponad 25 000 studentów z Australii i całego świata wybiera studia w USQ w:

 • Rolnictwo
 • Sztuka
 • Lotnictwo
 • Biznes
 • Głoska bezdźwięczna
 • Edukacja
 • Technologia informacyjna
 • Prawo i kryminologia
 • Pielęgniarstwo
 • Psychologia
 • Nauka
 • Geodezja
 • Wizualny
 • Badania
 • Język angielski

Relaksujący styl życia Toowoomba i rodzinna atmosfera to świetny wybór dla studentów, którzy chcą uwolnić się od życia w dużych miastach, a jednocześnie realizują swoje cele zawodowe. Toowoomba znajduje się zaledwie 1 godzinę i 45 minut od Brisbane i 2 godziny od Gold Coast.

USQ Springfield zapewnia ukierunkowane na studentów środowisko edukacyjne z najnowszymi programami i technologią. Dzięki wysokiej jakości udogodnieniom, takim jak cyfrowe centrum produkcji i wydajności oraz światowej klasy symulator lotu, ma bliskie powiązania branżowe, aby połączyć studentów z możliwościami zdobywania doświadczenia zawodowego. Znajduje się około 45 minut od miasta Brisbane.

USQ Ipswich oferuje niestandardowe zaplecze paramedyczne i nowe kliniczne laboratoria pielęgniarskie, centrum symulacji położnictwa, boiska sportowe, kawiarnię i siłownię. USQ jest częścią społeczności Ipswich od 2006 roku i obecnie studiuje w tym kampusie ponad 1000 studentów z piękną biblioteką z żywym lasem deszczowym. USQ Ipswich jest 55 minut jazdy od miasta Brisbane i jest dostępny za pośrednictwem transportu publicznego.

online

Dołącz do ponad 70 procent studentów USQ, którzy decydują się na osiągnięcie swoich celów zawodowych poprzez studia online . Przy ponad 100 dostępnych kursach studenci mają elastyczne internetowe sale lekcyjne do wyboru miejsca, czasu i sposobu nauki.

Stypendia

USQ oferuje szereg stypendiów i stypendiów dla studentów ze wszystkich środowisk. Są one regularnie aktualizowane.

Międzynarodowe wsparcie dla studentów

USQ zapewnia uczniom maksymalne wykorzystanie doświadczenia uczenia się, oferując elastyczne opcje nauki w sprzyjającym środowisku. Niezależnie od tego, czy studenci studiują na terenie kampusu, czy online, mają dostęp do dedykowanych doradców ds. Relacji studenckich, którzy zapewniają wsparcie na każdym etapie, od rejestracji, aż do ukończenia studiów.

Jako międzynarodowy student przybywający na studia z USQ w Australii studentom oferowane są:

 • Bezpłatny odbiór z lotniska i transfer do zakwaterowania (dla nowo przybyłych studentów)
 • Bezpłatny codzienny autobus wahadłowy między miastami
 • Uczelnie mieszkalne i porady dotyczące zakwaterowania poza kampusem
 • Porady dotyczące międzynarodowej kariery studenckiej
 • Dobrobyt studentów, zdrowie, doradztwo i dobre samopoczucie
 • Wsparcie i usługi wielowyznaniowe
 • Regularne wydarzenia i działania studenckie
 • Zasoby dla osób niepełnosprawnych
 • Rozwój kariery
 • Zasoby biblioteki, w tym wsparcie badań.

Gdzie się zatrzymać?

USQ ułatwia zakwaterowanie w trzech lokalizacjach kampusu. W Toowoomba i Springfield dostępne jest zakwaterowanie na terenie kampusu, aby zapewnić studentom przyjazne środowisko mieszkaniowe. W bliskiej odległości od kampusu Ipswich dostępne są niezależne mieszkania i kampusy.

Badania

USQ angażuje się w prowadzenie badań, które są istotne z naukowego punktu widzenia i przyczyniają się do innowacji, które są korzystne dla naszych społeczności, narodu i świata.

Kultura badawcza USQ ma coś zmienić, a jej badacze angażują się, współpracują i rozumieją interesariuszy i przemysł w celu dostarczania zmieniających się na świecie rozwiązań.

USQ oferuje szeroką gamę programów badawczych w wielu dyscyplinach w swoich instytutach badawczych, ośrodkach, wydziałach i szkołach. Trzy instytuty i dziewięć centrów reprezentują żywe i wspierające środowisko badawcze, przyczyniając się do sukcesu w kluczowych obszarach doskonałości badawczej mierzonej ocenami doskonałości australijskiego rządu w dziedzinie badań naukowych (ERA).

Doskonałość badań

USQ stara się prowadzić pionierskie badania o globalnym zasięgu i wpływie. Ma różne moce badawcze widoczne w wielu kluczowych obszarach badawczych.

Światową jakość badań naukowych potwierdzają wyniki raportu Excellence in Research for Australia (ERA) z Australii (2018–2019) [4] .

Oceniono następujące obszary badawcze:

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

University of Southern Queensland (USQ)

Chcesz dowiedzieć się więcej o wszechświecie? Fizyka ujawnia naturalne prawa działające w naszym codziennym świecie i całym kosmosie i uczy nas podstawowych zasad leżącyc ... [+]

Elastyczny program studiów z fizyki

Chcesz dowiedzieć się więcej o wszechświecie? Fizyka ujawnia naturalne prawa działające w naszym codziennym świecie i całym kosmosie i uczy nas podstawowych zasad leżących u podstaw współczesnej nauki i technologii. Bachelor of Science (Physical Sciences) jest przeznaczony dla osób poszukujących szerokiej i trwałej wiedzy naukowej i umiejętności. Oferta obejmuje zakres od fizyki ogólnej po astronomię, klimatologię, fizykę medyczną i różne przedmioty do wyboru. Osoby studiujące astronomię mają również możliwość doświadczenia praktycznych i zdalnie sterowanych obserwacji astronomicznych przy użyciu nowoczesnych teleskopów.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

DBA

University of Southern Queensland (USQ)

Aplikuj teraz! Obecnie przyjmowanie wniosków. Celem tego programu jest zapewnienie wysokiego poziomu, kształcenie ukierunkowane program, który daje studentom, którzy są j ... [+]

Zabierz swoje badania biznesowe zorientowane na najwyższym poziomie

Doktor Business Administration jest na wysokim poziomie, doktorska program badawczy biznesem. Jeżeli jesteś biznesmenem i już tytuł magistra, takich jak Master of Business Administration stopnia, doktor Business Administration będzie rozszerzać i rozwijać swoją teoretyczną i empiryczną wiedzę, aby umożliwić Ci zidentyfikować i rozwiązać problemów biznesowych zarówno w prywatnych i publicznych sektory.

Wyniki kariery

Dzięki swoim doktoratem można rozpocząć karierę jako akademicki, konsultant lub zarządcy w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Wymagania kwalifikacyjne Stopień mistrzów zajęć lub równoważny poziom od uznanej institution1 5 lat doświadczenia w pełnym wymiarze czasu pracy równoważny, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w pełnym wymiarze czasu pracy równoważny w stanowisko1 kierowniczej Złożenie wniosku wstępnego zadowalającym badań, określonym przez Wyższą Przeglądu stopni i rekrutacji Committee1 ... [-]
Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Doktorat

University of Southern Queensland (USQ)

Doktor Edukacji jest zarówno teoretycznie jak i koncepcyjnym stymulujące, dając doświadczonych praktyków możliwość uzupełnienia stopień badania koncentrujące się na obsza ... [+]

Doskonalić swoją wiedzę edukacyjną

USQ za Lekarz Edukacji będzie zobaczyć podczas projektowania, prowadzenia i raport z badań, które tworzy i rozszerza wiedzę i zrozumienie globalnych, rzeczywistych pytań edukacyjnych i tematów. Lekarz z wykształcenia jest zarówno teoretycznie jak i koncepcyjnym stymulujące, dając doświadczonych praktyków możliwość uzupełnienia stopień badania koncentrujące się na obszarach szczególnego zainteresowania i wiedzy.

Stopień oferowany jest w trybie online lub na terenie kampusu i zapewnia szerokie możliwości interakcji jeden na jeden z przełożonych doktoranckich i innych studentów w żywych społeczności internetowych lub twarzą w twarz interakcji.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Edukacja Inżynieria i Środowisko Wbudowany Zdrowie i Społeczność Nauki humanistyczne i komunikacja technologia informacyjna Ile to będzie kosztować? Jak stosować

University of Southern Queensland

[-]
Australia Australia Online
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University of Southern Queensland (USQ)

Zdobądź instrumenty potrzebne do kontrolowania przyszłości inżynierskiej. Studiuj podczas pracy na odległość i masz swobodę dostosowania swojego badania do swojego życia. ... [+]

Kontroluj swoją przyszłość

Zdobądź instrumenty potrzebne do kontrolowania przyszłości inżynierskiej. Studiuj podczas pracy na odległość i masz swobodę dostosowania swojego badania do swojego życia.

Dlaczego kontrola oprzyrządowania i automatyzacja?

Koncentrując się na różnych aspektach inżynierii mechanicznej i płynów w przemyśle ciężkim, będziesz studiować kontrolę i monitorowanie procesów przemysłowych za pośrednictwem sieci komputerowych i doświadczać praktycznych, praktycznych badań. Twój pierwszy rok kursu daje możliwość poznania wszystkich dziedzin inżynierii, aby umożliwić ci przejęcie własnej kariery. Masz także możliwość dalszego poszerzania swojej wiedzy i łączenia swoich studiów z czteroosobową opieką w Zarządzaniu.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
8 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Czy jesteś zafascynowany wszechświatem? Zainteresowany nauką i fizyką w pracy w otaczającym nas świecie? Bachelor of Science (astronomiczne i kosmiczne) przyznawane przez ... [+]

Rozpocznij swoją podróż wspieraną przez światowej klasy zespół astronomii i nauki o kosmosie

Czy jesteś zafascynowany wszechświatem? Zainteresowany nauką i fizyką w pracy w otaczającym nas świecie? Bachelor of Science (astronomiczne i kosmiczne) przyznawane przez USQ łączy fascynację astronomią z możliwością rozwijania specjalistycznej wiedzy na temat fizyki, matematyki, statystyki, informatyki i informatyki.

Nauczysz się od uznanych na całym świecie ekspertów od astronomii gwiazd i systemów planetarnych, a także uzyskasz dostęp do zaawansowanych ośrodków badawczych USQ, w tym obserwatorium Mount Kent, oprogramowania i wsparcia naukowego oraz teleskopy zagraniczne dostępne dzięki międzynarodowej współpracy Astrophysics w ramach USQ.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

University of Southern Queensland (USQ)

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Mist ... [+]

Pełna opłata płacąc

Dalsze swoją karierę pedagogiczną

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Mistrz Edukacji zamierza rozszerzyć swoją wiedzę, pomaga, aby stać się liderem w dziedzinie edukacji. Jest on również oferowany całkowicie online, dając Ci elastyczność do nauki gdziekolwiek i zawsze.

Majors

Dorosły, Professional i Workplace Learning LINGWISTYKA STOSOWANA Rozwój kariery Programy i Pedagogiczne Przywództwo Organizacje zarządzający wiodących i edukacyjne edukacja wielokulturowa Online i Distributed Learning ... [-]
Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 72 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

University of Southern Queensland (USQ)

Czy chcesz zostać ekspertem od zdrowia społeczności? Certyfikat Absolwenta Zdrowia USQ (Community Health) jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą po ... [+]

Zostań specjalistą od zdrowia społeczności

Czy chcesz zostać ekspertem od zdrowia społeczności? Certyfikat Absolwenta Zdrowia USQ (Community Health) jest przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, którzy chcą poznać teorię i praktyczne elementy zdrowia społeczności. Dzięki wiedzy i umiejętnościom uzyskanym dzięki temu stopniowi pracownicy służby zdrowia będą mogli analizować i rozwiązywać problemy dotyczące zdrowia ludzkiego i kwestii społecznych w ramach wspólnotowego systemu opieki zdrowotnej.

Dalsze badanie

Po ukończeniu Graduate Certificate of Health, masz możliwość, aby wziąć kredyt ze studiów i przejść do ukończenia Graduate Diploma of Health lub Master of Health.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje mo ... [+]

Połącz swoją wiedzę techniczną z niezbędnymi umiejętnościami biznesowymi i zarządczymi

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje możliwość zarządzania złożonymi projektami inżynieryjnymi, produktami i usługami oraz otwiera szerszą gamę możliwości rozwoju zawodowego wśród pracowników.

Przez cały okres studiów, który można studiować w niepełnym wymiarze godzin i przez Internet, podejmiesz kursy zarządzania ryzykiem technologicznym i zarządzaniem aktywami. Rozwiniesz także umiejętności analityczne, aby ocenić innowacje w technologii, wpływ technologiczny i sposób zarządzania zmianami technologicznymi.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Edycja i publikowanie to twórcze i dynamiczne pole, które przyciąga wielu miłośników pracy. Jest to dziedzina, która często wiąże się ze współpracą z pisarzami, projektan ... [+]

Czy lubisz pracować ze słowami?

Edycja i publikowanie to twórcze i dynamiczne pole, które przyciąga wielu miłośników pracy. Jest to dziedzina, która często wiąże się ze współpracą z pisarzami, projektantami, artystami i profesjonalistami na ekranie.

Nasz Graduate Certificate of Editing and Publishing zapewni Ci podstawową wiedzę na temat koncepcji projektowych, umiejętności technicznych, ograniczeń prawnych i etycznych oraz procesów redakcyjnych niezbędnych do kariery zarówno w drukowaniu, jak i edycji online i publikowaniu. Podejmiesz kursy z zakresu redagowania, korekty i pisania dla redaktorów, co da ci profesjonalną wiedzę praktyczną, niezbędną do pracy w terenie.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

USQ International | Become more (45 sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australia
Witryna
Telefon
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australia
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australia
Address
Australia Online, Australia
Telefon
undefined