Southern Cross University (Online)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Southern Cross University to tętniące życiem, nowoczesne australijski uniwersytet z pięknymi kampusach w Gold Coast, Lismore i Coffs Harbour i kampusach detal w Sydney i Melbourne.

Uniwersytet prowadzi również The Hotel School Sydney i The Hotel School Melbourne w partnerstwie z Mulpha Australii.

Zapraszamy studentów z ponad 60 krajów na całym świecie i oferty studiów licencjackich i studiów podyplomowych w inspirującym i sprzyjające środowisko uczenia się. Uniwersytet ma silny nacisk studentów i jest dumny z jakości swoich wykładowców, z których wielu są uznawane za liderów w swoich dziedzinach.

Nasze stopnie są oferowane w szerokim zakresie dyscyplin i są zaprojektowane w konsultacji z przedstawicielami przemysłu. Wiele obejmować staże i praktyki oraz inne formy praktyczne uczenie się produkcja absolwentów z pracą gotowe. Badania są prowadzone w obszarach, które są istotne i znaczące regionalne na całym świecie, w dziedzinach tak różnych, jak Geoscience genetyki roślin, waleni badań, zdrowia i dobrego samopoczucia i turystyki.

Zarządzanie

Uniwersytet jest regulowane przez Radę, do których jego dyrektor naczelny, wicekanclerz, podlega. Rada jest odpowiedzialna za zarządzanie sprawami Uczelni. Korpus główny akademicki doradzanie Radzie w sprawach akademickich jest Rada Naukowa.

Radzie przewodniczy kanclerz. Rada ma 17 członków, w tym wicekanclerz, przewodniczącego Rady Naukowej, sześciu członków powoływanych przez ministra, czterech członków mianowanych przez Radę, trzech wybranych pracowników i jednego wybranego członka studentów.

SCU Historia

Nasza historia

1994 - 2014 był ekscytujący czas dla Southern Cross University, jak ewoluowała od tego, co było Teachers College, w 1970 roku, do pełnoprawnego uniwersytetu z własnej tożsamości w 1994 roku.

W ramach naszych 20 lat uroczystości, opracowaliśmy serię opowiadań, informacji historycznych i osobistych wspomnień. Obejmują one skondensowane Krótka historia SCU z Teachers College na Uniwersytecie. Mamy również kilka rozbudowanych opisów różnych okresach pięcioletnich opisujących historię Uczelni ponad dwie dekady: 1994 - 1998, 1999 - 2003, 2004 - 2008 oraz 2009 - 2013.

Mamy pochodzą historie z absolwentów, pracowników i organizacji lokalnych, a tam jest lista Rektorów i prorektorów, którzy służyli na Uniwersytet i znaczącą rolę w kształtowaniu kierunku Uniwersytetu. Również jest historia badań w SCU i historia studentów na SCU.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MBA » Widzieć Online Świadectwa studiów magisterskich » Widzieć Online Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Dyplom w biznesie (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 16 miesięcy July 2019 Australia Australia Online

SCU internetowego Graduate Diploma in Business to świetny sposób, aby przygotować się do sukcesu w obliczu niepewnej przyszłości - zwłaszcza biorąc pod uwagę 92,2% absolwentów są teraz w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Careers Australii Kierunki podyplomowe Report, 2013). [+]

Czas trwania: 16 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin

Zaawansowane stojąca: Zadzwoń do nas, aby sprawdzić, czy kwalifikują

Okres nauki: Luty, kwiecień, lipiec, wrzesień, październik, grudzień

Opłaty: 2450 $ za sztukę, płatnych dostępna pomoc

Jednostki: 8

Przesuń w górę lub przeskoczyć

Jak można wyprzedzić krzywej w zglobalizowanym świecie biznesu, gdy technologia, komunikacja, platform i ludzie ciągle się zmienia?

SCU internetowego Graduate Diploma in Business to świetny sposób, aby przygotować się do sukcesu w obliczu niepewnej przyszłości - zwłaszcza biorąc pod uwagę 92,2% absolwentów są teraz w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Careers Australii Kierunki podyplomowe Report, 2013). Badania w globalnej gospodarce, przedsiębiorczości, marketingu, ładu korporacyjnego, zarządzania projektami, finansów, zarządzania ludźmi, systemów informatycznych, analizy strategii i przypadek są przeznaczone do uruchamiania cię do pracy biznesowej, zrobić kolejny krok w Twojej karierze, przejście z obecnej do kariery zarządzanie przedsiębiorstwem lub rozpocząć własny biznes.... [-]


MBA

Master of Business Administration (MBA)

Online W niepełnym wymiarze czasu 14 miesięcy Otwarta rekrutacja Australia Australia Online

Z Southern Cross University Online MBA, będziesz rozwijać zarówno biznesowego know-how i umiejętności praktyczne na rozwój kariery i tworzyć na własny biznes. [+]

Zostań liderem w biznesie

Z Southern Cross University Online MBA, Będziesz rozwijać zarówno biznesowego know-how i umiejętności praktyczne na rozwój kariery i tworzyć na własny biznes. Będziesz badać współczesne zarządzanie i rozwój rozwiązań złożonych sytuacjach handlowych - wszystko przez pryzmat dynamicznym, stale rozwijającej się globalnej gospodarce cyfrowej. Nasza MBA otrzymał 4 gwiazdki autorem Graduate Management Association of Australia. Jesteśmy stale aktualizować program do wyposażyć najnowszych koncepcji i zapewnić, że wszystko dotyczy powrotem do rozwoju tendencji. W tym samym czasie, jest to praktyczny kurs - możesz wybrać jedną z siedmiu kierunków dalszego doskonalenia swoich umiejętności w branży. Jeśli twoje oko jest na rynku pracy, Survey 2014 Corporate rekrutacji okazało się, że 83% badanych organizacji w regionie Azji i Pacyfiku planuje zatrudnić w tym roku MBA - numer, który jest stale rosnący od 2009 roku.... [-]


Świadectwo studiów magisterskich

Certyfikat absolwent w biznesie (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu 8 miesięcy July 2019 Australia Australia Online

Certyfikat podyplomowe online w biznesie jest to świetny sposób na „badania wody”. Jeśli jesteś nowy na studia lub powracających po przerwie pojawia się Graduate Certificate in Business online może pomóc budować swoje praktyczne umiejętności, doskonalić swoje umiejętności w zakresie badań i oceny, i rozwijać swoje zaufanie. [+]

Czas trwania: Osiem miesięcy w niepełnym wymiarze godzin

Zaawansowane stojąca: Zadzwoń do nas, aby sprawdzić, czy kwalifikują

Okres nauki: Luty, kwiecień, lipiec, wrzesień, październik, grudzień

Opłaty: 2450 $ za sztukę, dowiedzieć się o płatnych POMOC

Jednostki: 4

Rozwijać swoją karierę

Każde osiągnięcie zaczyna się od decyzji, aby spróbować. Jeśli już czeka na powód, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub przejście od aktualnej roli w zarządzaniu przedsiębiorstwem, przestać czekać.

Tak się stało z internetowego Graduate Certificate in Business. Zostaniesz wprowadzony do ekonomii, marketingu, księgowości i praktyki zarządzania, i jak stosować te zasady do biznesu.... [-]


Filmy

This is Southern Cross University 2012

Prepare for the future of healthcare

Kontakt

Southern Cross University (Online)

Adres 5-7 Young Street NSW 2000
Sydney, New South Wales, Australia
Strona internetowa https://online.scu.edu.au/
Telefon +61 1300 589 882