Przeczytaj oficjalny opis

Kwalifikacje online zaprojektowane z myślą o Tobie

La Trobe University i Didasko współpracują, aby zapewnić ci kwalifikacje online, które są wysoko cenione przez pracodawców i cieszące się międzynarodową sławą. La Trobe jest jednym z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Australii z ponad 36 000 studentami i historią sięgającą 1967 roku. Didasko współpracuje z La Trobe, aby zapewnić kwalifikacje online dzięki jedne z najbardziej wciągających dostępnych materiałów edukacyjnych. Didasko to specjaliści od edukacji online i specjalizujący się w tych, którzy chcą zmienić lub ulepszyć swoją karierę.

Pomagaj, kiedy jej potrzebujesz najbardziej

Rozumiemy, że studia online mogą być nieco zniechęcające, szczególnie jeśli minęło trochę czasu od ostatniego szkolenia formalnego. W Didasko udostępniliśmy zespoły akademickie i wspierające, które chętnie rozwiązują wszelkie pytania studentów. Naszym celem jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania studentów w ciągu 10 minut (w normalnych godzinach pracy) i rozwiązanie w ciągu 24 godzin.

Godziny pracy

  • Poniedziałek - czwartek 7:30 - 22:00 AEST
  • Piątek: 7:30 - 18:00 AEST

Korzyści z nauki u nas

  • 100% kursów online do nauki we własnym domu lub biurze
  • Płać, jak idziesz. Temat według tematu.
  • Kwalifikacje jednego z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Australii
  • Bez czekania - zarejestruj się dzisiaj z comiesięcznymi datami rozpoczęcia
  • Opcje elastycznych studiów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin
  • Oszczędź ponad 40 000 USD rocznie, studiując online w swoim kraju. (Brak kosztów rezerwacji. Brak kosztów podróży. Brak kosztów utrzymania. Brak kosztów kampusu)
Nowy sposób nauki
Choć może nie słyszałeś o Didasko, od prawie 20 lat jesteśmy w czołówce edukacji w takiej czy innej formie! Dzisiaj tysiące studentów na całym świecie korzysta z naszych zasobów internetowych, aby się poprawić. Opracowaliśmy jedne z najbardziej wciągających treści multimedialnych, które sprawiają, że nauka jest przyjemna!

Czym różni się Didasko?

Jesteśmy pasjonatami dokonywania zmian w Twoim życiu. Na każdym etapie podróży Didasko będzie współpracować z Tobą, abyś mógł osiągnąć swoje cele zawodowe.
Skupiamy się na zmieniaczach kariery i tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę w obecnej dziedzinie. Aby Ci pomóc, opracowaliśmy program studiów dotyczący unikalnych okoliczności. Nasze 100% rozwiązanie online pozwala na zarabianie podczas planowania kolejnych kroków w swojej karierze.

Opcje nauki w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Możesz studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin bez udziału w kampusie. Studiowanie na pełnym etacie (około 30 godzin tygodniowo) kończyłoby każdy rok twoich kwalifikacji w konwencjonalnym rocznym okresie czasu (trzy lata na stopień licencjata). Dla niektórych jest to trochę za dużo z pełnym zatrudnieniem. Może to spowodować cierpienie ich studiów.
Mamy opcję pracy w niepełnym wymiarze godzin, która pozwala zmniejszyć o połowę cotygodniowe zobowiązanie do nauki. Tak, Twój kurs potrwa dłużej, ale twoja wola i chęć ukończenia kursu zawsze są przychylnie postrzegane przez pracodawców bez względu na wybraną opcję. Możesz zmienić tryb nauki, jeśli twoje zobowiązania zmienią się podczas twojego kursu.

Wybierz, kiedy uczysz się

Będziemy współpracować z Tobą, aby ukończyć swoje godziny nauki w każdym tygodniu z własnym osobistym planem nauki. Pomożemy Ci uhonorować twój plan i osiągnąć twoje cele. Ponownie, jeśli zmieni się twoja sytuacja, to twój plan nauki!

Trzy kwalifikacje w jednym stopniu

Stopnie stosowane przez La Trobe University online zapewniają wyjątkową możliwość uzyskania maksymalnie trzech kwalifikacji w trakcie trwania studiów. Z zastrzeżeniem satysfakcjonującego ukończenia każdej części kursu, otrzymasz dyplom aplikacyjny (koniec roku 1), zastosowany stopień stowarzyszeniowy (koniec drugiego roku) i stopień licencjata licencjata po ukończeniu wszystkich trzech lat. Twoja potencjalna zdolność do zarobku rośnie wraz z postępem kursu.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

La Trobe –Didasko

Uniwersytet Bachelor of Applied Business Uniwersytetu La Trobe zapewni ci szeroki zestaw umiejętności wymaganych do wykonywania różnych ról w świecie biznesu. ... [+]

Opis kursu

Uniwersytet Bachelor of Applied Business Uniwersytetu La Trobe zapewni ci szeroki zestaw umiejętności wymaganych do wykonywania różnych ról w świecie biznesu.

Ci, którzy chcą zmienić karierę, przejść do nowej roli lub założyć własne przedsiębiorstwo, uznają treść tego kursu za nieocenioną. Studiowanie kwalifikacji biznesowej wprowadzi Cię w funkcjonowanie organizacji i ich strukturę, zwiększy świadomość handlową i pozwoli zbudować praktyczną wiedzę, która będzie niezbędna dla twoich przyszłych celów zawodowych.

Trzy kwalifikacje w jednym stopniu

Stopnie stosowane przez La Trobe University online zapewniają wyjątkową możliwość uzyskania maksymalnie trzech kwalifikacji w trakcie trwania studiów. Z zastrzeżeniem satysfakcjonującego ukończenia każdej części kursu, otrzymasz dyplom aplikacyjny (koniec roku 1), zastosowany stopień stowarzyszeniowy (koniec drugiego roku) i stopień licencjata licencjata po ukończeniu wszystkich trzech lat. Twoja potencjalna zdolność do zarobku rośnie wraz z postępem kursu.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
La Trobe –Didasko

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Business (Management major) zapewni ci szeroką podstawę umiejętności biznesowych niezbędnych do szeregu ról kierowniczych w przem ... [+]

Opis kursu

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Business (Management major) zapewni ci szeroką podstawę umiejętności biznesowych niezbędnych do szeregu ról kierowniczych w przemyśle.

Ci, którzy chcą zmienić karierę, przejść do nowej roli kierowniczej lub założyć własne przedsiębiorstwo, uznają treść tego kursu za nieocenioną. Zarząd główny koncentruje się na tworzeniu wydajnego zespołu w każdej organizacji. Zrozumienie innowacyjności i rozwoju organizacji, a także umiejętne radzenie sobie z wyzwaniami interpersonalnymi to tylko niektóre z umiejętności, które powinni znać skuteczni menedżerowie.

Studiowanie stosowanej kwalifikacji biznesowej pozwala na przyjęcie teorii przedmiotu i zastosowanie jej w rzeczywistych sytuacjach. Zwiększy to twoją świadomość handlową i pozwoli na budowanie praktycznej wiedzy, która będzie niezbędna dla twoich przyszłych celów zawodowych.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
La Trobe –Didasko

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Business (Marketing major) zapewni ci podstawy biznesu i kluczowych umiejętności marketingowych. Umiejętności i wiedza dostępne w ... [+]

Opis kursu

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Business (Marketing major) zapewni ci podstawy biznesu i kluczowych umiejętności marketingowych. Umiejętności i wiedza dostępne w tej kwalifikacji są wysoce pożądane w szerokim zakresie ról w świecie biznesu.

Ci, którzy chcą zmienić karierę, przejść do nowej roli związanej z marketingiem / sprzedażą lub założyć własne przedsiębiorstwo, uznają treść tego kursu za nieocenioną. Marketing major jest przeznaczony do ról wymagających dobrej praktycznej wiedzy na temat umiejętności badawczych, analizy rynku i konsumentów, planowania mediów i strategii marketingowych. Jest to również nieocenione podczas pracy z mediami zewnętrznymi i agencjami marketingowymi.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
La Trobe –Didasko

Bachelor of Applied Cloud La Trobe University został stworzony specjalnie dla sektora cloud computing w wyjątkowej współpracy z globalnym gigantem Amazon. Sektor chmurowy ... [+]

Opis kursu

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Cloud Technology został zaprojektowany specjalnie dla sektora cloud computing, który obecnie cieszy się szybkim wzrostem i zawiera 6 wysoko cenionych certyfikatów branżowych (4 z nich są specyficzne dla Amazon Web Services) w ramach kwalifikacji stopni.

Kurs zawiera wiedzę i umiejętności w zakresie systemów informatycznych, tworzenia stron internetowych i oprogramowania, uczenia maszynowego, baz danych i dużych zbiorów danych, migracji w firmie, rozwoju aplikacji biznesowych w chmurze oraz sieci komputerowych. Kurs koncentruje się na kursie i przygotowuje studentów do certyfikacji kluczowych dostawców, które są istotne dla zatrudnienia w branży IT.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
La Trobe –Didasko

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Information Technology zapewnia doskonałą, ogólną edukację w zakresie technologii informatycznych (IT) oraz możliwość eksplorowan ... [+]

Opis kursu

Uniwersytet La Trobe Bachelor of Applied Information Technology zapewnia doskonałą, ogólną edukację w zakresie technologii informatycznych (IT) oraz możliwość eksplorowania obszarów tematycznych w systemach informatycznych, rozwoju oprogramowania, sieci komputerowych i rozwoju sieci.

Struktura uczenia się pozwala ukończyć kurs jako stacjonarny student online lub połączyć internetowe studia niestacjonarne z obowiązkami służbowymi.

Kurs ma zastosowanie i obejmuje certyfikaty dostawców branży IT, które są odpowiednie i pożądane dla potencjalnych pracodawców. Absolwenci z kwalifikacjami stosowanymi nie tylko mają umiejętności i wiedzę z wykształcenia uniwersyteckiego, ale także praktyczne myślenie o zastosowaniu ich w przemyśle.... [-]

Australia Melbourne
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

What's so good about my course?

Thoughts on the content of our courses - Interview with Dr. Christopher Swan