La Trobe –Didasko

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kwalifikacje online zaprojektowane z myślą o Tobie

La Trobe University i Didasko współpracują, aby zapewnić ci kwalifikacje online, które są wysoko cenione przez pracodawców i cieszące się międzynarodową sławą. La Trobe jest jednym z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Australii z ponad 36 000 studentami i historią sięgającą 1967 roku. Didasko współpracuje z La Trobe, aby zapewnić kwalifikacje online dzięki jedne z najbardziej wciągających dostępnych materiałów edukacyjnych. Didasko to specjaliści od edukacji online i specjalizujący się w tych, którzy chcą zmienić lub ulepszyć swoją karierę.

Pomagaj, kiedy jej potrzebujesz najbardziej

Rozumiemy, że studia online mogą być nieco zniechęcające, szczególnie jeśli minęło trochę czasu od ostatniego szkolenia formalnego. W Didasko udostępniliśmy zespoły akademickie i wspierające, które chętnie rozwiązują wszelkie pytania studentów. Naszym celem jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania studentów w ciągu 10 minut (w normalnych godzinach pracy) i rozwiązanie w ciągu 24 godzin.

Godziny pracy

  • Poniedziałek - czwartek 7:30 - 22:00 AEST
  • Piątek: 7:30 - 18:00 AEST

Korzyści z nauki u nas

  • 100% kursów online do nauki we własnym domu lub biurze
  • Płać, jak idziesz. Temat według tematu.
  • Kwalifikacje jednego z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Australii
  • Bez czekania - zarejestruj się dzisiaj z comiesięcznymi datami rozpoczęcia
  • Opcje elastycznych studiów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin
  • Oszczędź ponad 40 000 USD rocznie, studiując online w swoim kraju. (Brak kosztów rezerwacji. Brak kosztów podróży. Brak kosztów utrzymania. Brak kosztów kampusu)
Nowy sposób nauki
Choć może nie słyszałeś o Didasko, od prawie 20 lat jesteśmy w czołówce edukacji w takiej czy innej formie! Dzisiaj tysiące studentów na całym świecie korzysta z naszych zasobów internetowych, aby się poprawić. Opracowaliśmy jedne z najbardziej wciągających treści multimedialnych, które sprawiają, że nauka jest przyjemna!

Czym różni się Didasko?

Jesteśmy pasjonatami dokonywania zmian w Twoim życiu. Na każdym etapie podróży Didasko będzie współpracować z Tobą, abyś mógł osiągnąć swoje cele zawodowe.
Skupiamy się na zmieniaczach kariery i tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę w obecnej dziedzinie. Aby Ci pomóc, opracowaliśmy program studiów dotyczący unikalnych okoliczności. Nasze 100% rozwiązanie online pozwala na zarabianie podczas planowania kolejnych kroków w swojej karierze.

Opcje nauki w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Możesz studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin bez udziału w kampusie. Studiowanie na pełnym etacie (około 30 godzin tygodniowo) kończyłoby każdy rok twoich kwalifikacji w konwencjonalnym rocznym okresie czasu (trzy lata na stopień licencjata). Dla niektórych jest to trochę za dużo z pełnym zatrudnieniem. Może to spowodować cierpienie ich studiów.
Mamy opcję pracy w niepełnym wymiarze godzin, która pozwala zmniejszyć o połowę cotygodniowe zobowiązanie do nauki. Tak, Twój kurs potrwa dłużej, ale twoja wola i chęć ukończenia kursu zawsze są przychylnie postrzegane przez pracodawców bez względu na wybraną opcję. Możesz zmienić tryb nauki, jeśli twoje zobowiązania zmienią się podczas twojego kursu.

Wybierz, kiedy uczysz się

Będziemy współpracować z Tobą, aby ukończyć swoje godziny nauki w każdym tygodniu z własnym osobistym planem nauki. Pomożemy Ci uhonorować twój plan i osiągnąć twoje cele. Ponownie, jeśli zmieni się twoja sytuacja, to twój plan nauki!

Trzy kwalifikacje w jednym stopniu

Stopnie stosowane przez La Trobe University online zapewniają wyjątkową możliwość uzyskania maksymalnie trzech kwalifikacji w trakcie trwania studiów. Z zastrzeżeniem satysfakcjonującego ukończenia każdej części kursu, otrzymasz dyplom aplikacyjny (koniec roku 1), zastosowany stopień stowarzyszeniowy (koniec drugiego roku) i stopień licencjata licencjata po ukończeniu wszystkich trzech lat. Twoja potencjalna zdolność do zarobku rośnie wraz z postępem kursu.

Lokalizacje

Melbourne

Address
Didasko – Head Office
(Administration only)
Level 7, 607 St Kilda Road
Melbourne, Victoria 3004
Australia

Melbourne, Wiktoria, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium