Przeczytaj oficjalny opis

O nas

ANU jest australijskim uniwersytetem narodowym o globalnej reputacji w prawie międzynarodowym, konstytucyjnym, publicznym i prywatnym. ANU zajmuje 12 miejsce na świecie pod względem studiowania prawa (QS World Rankings by Subject, 2018).

W ramach studiów licencjackich, podyplomowych i badawczych, ANU Law School zapewnia studentom unikalne zrozumienie obecnego prawa, praktyki i polityki. Podejście dydaktyczne łączy akademicki rygor z praktyczną wiedzą. Studenci uczą się od wykładowców akademickich i wykładowców gościnnych z doświadczeniem zawodowym w świecie rzeczywistym. Małe grupy klasowe zapewniają studentom większe możliwości interakcji i zaangażowania pracowników akademickich, odwiedzania gości i innych studentów.

Przez cały rok ANU Law School prowadzi kursy mistrzowskie prowadzone przez czołowych prawników z Australii i całego świata. Wcześniejsze kursy mistrzowskie prowadzone były przez obecnych i byłych sędziów Wysokiego Trybunału Australii, Głównego Radcy Prawnego przy Australijskim Rzeczniku Prawnym oraz Globalnego Dyrektora Klienta

Uniwersytet oferuje szereg kursów klinicznych i staży prawniczych w Australii, Azji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, aby umożliwić uczniom wykorzystanie ich wiedzy prawnej w praktyce i zdobycie doświadczenia zawodowego w czasie ich edukacji prawniczej.

ANU ma godne pozazdroszczenia profile badawcze, a wielu pracowników akademickich uznanych jest za liderów w swoich dziedzinach oraz silnie połączona sieć ponad 20 000 absolwentów prawa na całym świecie, w tym prawników, sędziów, dyplomatów, polityków, dyrektorów wykonawczych, bankierów inwestycyjnych, konsultantów zarządzania, analitycy polityczni, naukowcy i liderzy firm globalnych.

Studiowanie prawa w stolicy kraju

Jako australijska szkoła prawnicza ANU oferuje studentom szereg możliwości unikalnych w studiowaniu prawa w stolicy kraju - mieście, w którym obowiązują prawa i polityki federalne.

Szkoła ANU Law School położona w pobliżu Sądu Najwyższego Australii, sądów Wspólnoty i agencji federalnych oferuje uczniom niezrównany dostęp do prawników, członków wymiaru sprawiedliwości i decydentów rządowych, z których wielu jest absolwentami prawa ANU.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Australian National University (ANU) - Law

Absolwent ANU Graduate of Legal Practice (GDLP) jest idealny dla tych, którzy ukończyli Bachelor of Laws lub Juris Doctor i starają się o przyjęcie na zawód prawnika w Au ... [+]

Absolwent ANU Graduate of Legal Practice (GDLP) jest idealny dla tych, którzy ukończyli Bachelor of Laws lub Juris Doctor i starają się o przyjęcie na zawód prawnika w Australii i niektórych innych jurysdykcjach.

Twój ANDL GDLP jest dostarczany online i można go ukończyć z dowolnego miejsca na świecie - z wyjątkiem 4-dniowego kursu „Zostań praktykiem” (BAP). Kurs BAP jest oferowany w różnych lokalizacjach w Australii przez cały rok. Możesz złożyć wniosek w dowolnym miejscu, które ci odpowiada, a następnie wypełnić pozostałą część ANU GDLP online.

Ukończenie ANDL GDLP da ci kwalifikacje podyplomowe od wiodącego australijskiego dostawcy praktycznych szkoleń prawnych (PLT). Twój ANDL GDLP będzie opierał się na wiedzy zdobytej podczas studiów licencjackich, zapewniając praktyczne umiejętności potrzebne do zrobienia następnego kroku w karierze.... [-]

Australia Canberra
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Australian National University (ANU) - College of Law
Witryna
Telefon
+61 2 6125 5111