Stypendia

Stypendia to nagrody finansowe oferowane studentom przez uczelnie lub inne organizacje naukowe w celu zapewnienia im wsparcia finansowego podczas nauki. Stypendia są przyznawane z uwzględnieniem potrzeb finansowych, umiejętności akademickich, dobra publicznego, zdolności sportowych lub artystycznych bądź kombinacji tych czynników.

Stypendia Keystone dla studentów

Keystone Academic Solutions oferuje cztery stypendia licencjackie o wartości 2000 USD każde. Stypendia te zostaną zaoferowane osobom, które zdobyły gruntowne wykształcenie i chcą wykorzystać zdobytą wiedzę do przemieniania świata. Utwórz konto na naszych stronach, znajdź odpowiedni program studiów w dowolnym miejscu na świecie i prześlij zapytanie. Złóż wniosek o stypendium Keystone przed 31 maja 2021 r., prześlij list akceptacyjny z jednego z uniwersytetów wymienionych na naszych stronach i otrzymaj jedno z czterech stypendiów, które pomogą Ci sfinansować studia!

Stypendia Keystone dla absolwentów

Keystone Academic Solutions oferuje dwa stypendia licencjackie o wartościach 4000 i 10 000 USD. Stypendia te zostaną zaoferowane osobom, które zdobyły gruntowne wykształcenie i chcą wykorzystać zdobytą wiedzę do przemieniania świata. Utwórz konto na naszych stronach, znajdź odpowiedni program studiów w dowolnym miejscu na świecie i prześlij zapytanie. Złóż wniosek o stypendium Keystone przed 31 maja 2021 r., prześlij list akceptacyjny z jednego z uniwersytetów wymienionych na naszych stronach i otrzymaj jedno z czterech stypendiów, które pomogą Ci sfinansować studia!