Stypendium Keystone

Zamknięto przyjmowanie wniosków na rok 2021 — zarejestruj się, aby otrzymać informacje o kolejnym stypendium!

Spełnij swoje marzenia dzięki stypendium Keystone!

Czym jest stypendium Keystone?

Keystone Academic Solutions oferuje cztery stypendia licencjackie i dwa stypendia magisterskie. Stypendia te zostaną zaoferowane sześciu osobom, które zdobyły gruntowne wykształcenie i chcą wykorzystać zdobytą wiedzę do przemieniania świata.

Kto może ubiegać się o stypendium?

Przyszli studenci, którzy ukończyli 18 lat w momencie rozpoczęcia programu i planują studiować w pełnym wymiarze godzin na studiach licencjackich lub magisterskich. Odwiedź nasze witryny już dziś, aby znaleźć program studiów idealny dla siebie i wygrać jedno z sześciu stypendiów Keystone!

Jak ubiegać się o stypendium Keystone?

Wprowadź swoje dane, a my poinformujemy Cię o kolejnym stypendium!

Rozpocznij składanie wniosku o stypendium

Informacje o Keystone Academic Solutions

Każdego miesiąca Keystone Academic Solutions pomaga ponad sześciu milionom studentów znaleźć odpowiednie programy studiów. Oferujemy możliwość nauki na jednej z setek uczelni na całym świecie — wszystkie znajdziesz w jednym miejscu, w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś. Gromadzimy ważne informacje i wiadomości na temat szkolnictwa wyższego oraz udostępniamy studentom platformę oraz narzędzia umożliwiające kontaktowanie się bezpośrednio ze specjalistami ds. rekrutacji z uczelni z całego świata. W ten sposób umożliwiamy ludziom na całym świecie wybranie kierunku kształcenia się odpowiadającego ich celom osobistym i zawodowym!

Odwiedź nasze witryny już dziś, aby znaleźć program studiów odpowiedni dla siebie