Keystone logo

2 online MBA Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Finanse międzynarodowe
Kierunki studiów
  • Ekonomika (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

online MBA Programy w Ekonomika Finanse Finanse międzynarodowe

MBA lub Masters of Business Administration, jest absolwentem, który wskazuje stopień student nauczył się wiele o zarządzaniu przedsiębiorstwem. Generalnie realizowane następujące licencjat, ten tok studiów wymaga zwykle około dwóch lat, aby zakończyć. Może to być oferowane za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu studenci mogą brać udział w kursach online, bez konieczności fizycznego udziału w uniwersytet.

Więc co jest online MBA w finansach? Ten typ stopnia pozwala studentom uczyć się wiele o tym, jak firmy zarabiają wydać, i zarządzać pieniędzmi. Studenci mogą dowiedzieć się o takie tematy jak: ekonomia, budżetowania, rachunkowości, podejmowania decyzji, planowania biznesowego, modelowania finansowego i inwestowania. W wielu przypadkach, mogą one również obejmować zagadnienia związane z ogólnie administracji biznesu, takich jak przywództwo, zarządzanie personelem, etyki, strategii biznesowych, metod badawczych i marketingu.

Wiele korzyści mogą być uzyskane z realizacji jednego z tych stopni.Na przykład uczniowie mogą być w stanie wyostrzyć swoje przywództwo, komunikacja, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, ani umiejętności planowania strategicznego, które mogą im służyć również w przyszłej karierze. Dodatkowo, ten zaawansowany stopień jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe.

Wielu studentów biznesu są ciekawi kosztów MBA. Łączna cena będzie zależeć od wielu różnych czynników i powinny być przedyskutowane z urzędu finansowego swojej instytucji. Pamiętaj, aby wykonać badania przed zapisaniem.

Wiele różnych karier są otwarte dla osób z MBA w finansach. Większość studentów decyduje się iść do zarządzania przedsiębiorstwem, co oznacza, że ​​mogą skończyć pracę w wielu gałęziach przemysłu, takich jak produkcja, rozrywki, komunikacji, technologii, transportu, lub detalicznej, aby wymienić tylko kilka. Absolwenci mogą przejść, aby stać księgowych, zarządców, konsultanci, analitycy, a nawet właściciele firm.

Jeśli chcesz zarobić MBA finansów, w tym miejscu. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.