Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 41 online Studia magisterskie Programy w Zarządzanie projektem 2023

41 online Studia magisterskie Programy w Zarządzanie projektem 2023

Przegląd

Niektórzy uczniowie i przedsiębiorstwa zdecydują się wrócić do szkoły po ukończeniu licencjat w celu uzyskania stopnia magistra. Online magistra mogą skupiać się na określonym obszarze, takich jak marketing i komunikacja, marketing cyfrowy lub nauk o środowisku. Ten typ stopnia online może być zazwyczaj zakończona w ciągu dwóch lat.

Co to jest Mistrz online w zarządzaniu projektami? Jest to program zaprojektowany, aby dać profesjonalistom większą wiedzę na temat przywództwa, planowania, organizacji i nadzoru potrzebne do pomyślnego ukończenia projektów. Kursy potrzebne do tego stopnia mogą różnić się od instytucji, lecz może obejmować podstawy zarządzania projektami, komunikacji i współpracy dla menedżerów projektu, wykonanie i dostawy, planowania projektu, a rozpoczęciem projektu i rozwoju. Uczelnie mogą wykorzystywać projekty grupowe, wykłady i projektów badawczych w całym programie.

Mistrzem online w Project Management jest korzystne, ponieważ przygotowuje studentów do prowadzenia zespołów, zarządzanie wieloma projektami i współpracować z kolegami. Z tych umiejętności, może być bardziej konkurencyjna wnioskodawca, lub mogą ubiegać się o podwyżkę lub awans.

Koszt stopnia mistrzem internetowego nie jest uniwersalna. Może to zależy od programu, szkoły i podręcznikach. Na przykład, amerykański uniwersytet może mieć drastycznie inny niż koszt czesnego francuskiej instytucji.

Po zakończeniu tego stopnia, może być gotowy do rozpoczęcia nowej kariery i podejmowania nowych wyzwań. Niektórzy studenci przejść, aby stać dyrektorów, kierowników zespołów projektowych, oficerów zarządzanie programem, analityków zarządzanie projektami, planistów, menedżerów projektów portfelowych oraz menedżerów wykonawczych. Dokładna kariery możesz mieć może zależeć od innych doświadczeń i edukacji. Niektórzy studenci używają internetowego Master in Project Management jako odskocznię do szkolnictwa wyższego.

Czy jesteś gotowy, aby osiągnąć swoje cele edukacyjne? Stosowanie jest bardzo proste. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (41)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania