Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 online Studia magisterskie Programy w Stosunki międzynarodowe 2023/2024

2 online Studia magisterskie Programy w Stosunki międzynarodowe 2023/2024

Przegląd

Niektórzy studenci realizować stopień mistrzem internetowego po przepracowaniu kilku lat lub bezpośrednio po ukończeniu studiów program. Tytuł magistra rozszerza wiedzę studenta do niego eksperta w danej dziedzinie. Niektóre programy podyplomowe mogą być zakończone w ciągu dwóch lat.

Co to jest Mistrz online w Spraw Międzynarodowych? Program studiów, które koncentruje się na sprawach międzynarodowych jest często mające na celu zwiększenie świadomości kulturowej studenta. Wymagane kursy mogą się różnić w zależności od ostrości i szkoły chodzisz, ale mogą obejmować politykę zagraniczną, seminaria przywództwo, globalnych ekonomii, polityki międzynarodowej, przywództwa i administracji publicznej, bezpieczeństwa wewnętrznego i obrony narodowej oraz zasad prawa międzynarodowego. Wiele programów obejmuje staż lub język zanurzenie lepsze przygotowanie uczniów do tego zróżnicowanego kulturowo pracy.

Jakie korzyści może to typ oferty magister?To może dać studentom umiejętności przywódczych i usług publicznych know-how potrzebne do osiągnięcia sukcesu zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Niektórzy uczniowie z wykształceniem w zakresie spraw międzynarodowych mogą kwalifikować się do promocji lub podbić.

Przed podjęciem tego typu programu, trzeba myśleć o swoim zobowiązaniem. Mistrzem online w International Affairs nie posiada zestawu kosztów. Zamiast czesne zależy od szkoły, programu i harmonogramu. Dowiedz się więcej, kontaktując się bezpośrednio z uniwersytetem.

Po ukończeniu magistra online w programie Spraw Międzynarodowych, jaki rodzaj ścieżki kariery może masz? To zależy od specjalizacji, ale wielu studentów poszły w handlu i marketingu w międzynarodowych przedsiębiorstw, wykłada na międzynarodowych uniwersytetach, pełnienie funkcji rządowych na szczeblu zarówno państwowych i narodowych oraz administrowaniu dla organizacji non-profit.Twoje perspektywy zawodowe mogą być również podyktowane poprzedniego doświadczenia zawodowego i edukacji. Twój stopnia absolwent może przygotować się do szkolnictwa wyższego.

Po trochę badań, mogą być gotowe do zastosowania się do konkretnej szkoły. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Nauki społeczne
  • Stosunki międzynarodowe
  • Stosunki międzynarodowe
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania