Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele online Studia magisterskie Programy w Biotechnologia 2023

online Studia magisterskie Programy w Biotechnologia 2023

Przegląd

Tytuł magistra uzyskuje się po ukończeniu studiów licencjackich. Uczestnicy koncentrują się na konkretnym obszarze tematycznym. Po uzyskaniu dyplomu absolwenci zazwyczaj wykonują wysoko płatne prace lub doktoraty.

Czym jest Master in Biotechnology? Program badań biotechnologicznych łączy zarządzanie biznesem, badania i rozwój oraz etykę. Uczestnicy uczą się, jak stosować procesy biologiczne do opracowywania narzędzi i produktów, które pomagają poprawić jakość życia ludzi na całym świecie. W wielu przypadkach zajęcia, które może podjąć student, obejmują biochemię, biologii molekularnej, bioinformatykę i bioinżynierię. Studenci mogą studiować tematy od genetycznie zmodyfikowanych produktów spożywczych po terapię genową. Środowisko nauczania może składać się z wykładów, wycieczek terenowych, eksperymentów laboratoryjnych, tutoriali, nowatorskich metod badawczych i staży.

Rozwiązywania problemów, rozwiązywania konfliktów i umiejętności komunikacyjnych absolwentów biotechnologii są wysoko cenione przez pracodawców. Zestaw umiejętności pomaga tym profesjonalistom wchodzić w interakcje z ludźmi z różnych środowisk, co daje im przewagę nad konkurencją na rynku.

Koszt uzyskania tytułu magistra jest różny w różnych instytutach. Przyszli studenci muszą zbadać każdy program przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Istnieje zapotrzebowanie na absolwentów posiadających doświadczenie w dziedzinie biotechnologii. Z dyplomem magistra, studenci mogą znaleźć pracę w dziedzinie nauk o środowisku, chorób zakaźnych, medycyny sądowej i badań biomedycznych farmaceutycznych. Rolnictwo i medycyna są popularnymi wyborami dla osób specjalizujących się w badaniach i rozwoju. Program studiów przygotowuje osoby na różne stanowiska, które mogą obejmować analityka kontroli jakości, inżyniera biomedycznego, biofizyka, biochemika, genetyka i starszego naukowca, aby wymienić tylko kilka. Zatrudnienie jest dostępne w sektorach non-profit, komercyjnym, rządowym i edukacyjnym, a ciągły wzrost i konwergencja między technologią a nauką przyczynia się do pozytywnej perspektywy na rynku pracy, która może trwać przez wiele lat.

Zajęcia online pozwalają ukończyć studia zgodnie z harmonogramem. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Opieka zdrowotna
  • Technologia w opiece zdrowotnej
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania