Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 6 online Studia magisterskie Programy w Bezpieczeństwo teleinformatyczne 2023

6 online Studia magisterskie Programy w Bezpieczeństwo teleinformatyczne 2023

Przegląd

Stopień magistra jest zazwyczaj dwuletnią ścieżką studiów, podjętą przez studentów, którzy szukają dalszej edukacji w wybranej dziedzinie. Programy magisterskie zazwyczaj wymagają stopnia licencjata w tej samej lub podobnej dziedzinie.

Co to jest Master in Computer Security? W tej dziedzinie uczniowie mogą zdobywać wiedzę na temat systemów komputerowych i powiązanych technologii, aby pomóc sieciom bronić i wytrzymywać możliwe cyberataki. Tytuł magistra w tej dziedzinie może zapewnić studentom bardziej zaawansowane zrozumienie złożonych systemów bezpieczeństwa komputerowego, które chronią ważne dane firm i innych sieci. Uczniowie mogą uczyć się, jak rozpoznawać i naprawiać luki w sieci przed potencjalnymi atakami. Mogą również badać zabezpieczenia urządzeń mobilnych. Niektóre kursy tego typu programu obejmują algebrę liniową i inne matematykę związaną z komputerem. Inne potencjalne kursy obejmują takie tematy, jak programowanie i kryptografia.

Studenci bezpieczeństwa komputerowego często tworzą wspaniałych pracowników niezależnie od branży. Wielu pracodawców uważa, że ​​studenci bezpieczeństwa komputerowego są wysoce zorganizowani z dbałością o szczegóły. Być może najcenniejszą umiejętnością zdobytą dzięki tej edukacji jest umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów.

Koszt programu dla absolwentów zależy od wymagań programu i rodzaju instytucji oferującej stopnie. Uczniowie mogą badać i porównywać programy, aby wybrać odpowiedni dla nich.

Kariera w tej dziedzinie jest coraz większa, ponieważ postęp technologiczny trwa. Podczas gdy wiele firm i organizacji polega bardziej na systemach technologicznych, rośnie zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów od bezpieczeństwa komputerowego. Wiele stanowisk jest dostępnych w tradycyjnych dziedzinach technologii informacyjnej, ale zdobycie tytułu magistra może pomóc uczniom w zdobywaniu bardziej wyspecjalizowanych stanowisk, takich jak analiza bezpieczeństwa i inżynieria bezpieczeństwa. Niektóre firmy poszukują konsultantów bezpieczeństwa lub programistów, aby zwiększyć bezpieczeństwo cybernetyczne. Inne zaawansowane tytuły pracy obejmują kryptoanalityka i kryptografa.

Studia magisterskie są oferowane w kolegiach i uniwersytetach na całym świecie, z opcją na część etatu i na pełen etat. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Studia technologiczne
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Bezpieczeństwo teleinformatyczne
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (6)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania