Keystone logo

3 online Studia magisterskie Programy w Studia architektoniczne Architektura 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Studia architektoniczne
 • Architektura
Kierunki studiów
 • Studia architektoniczne (3)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  online Studia magisterskie Programy w Studia architektoniczne Architektura

  Tytuł magistra jest kulminacją wielu lat studiów w programie dla absolwentów, który zapewnia absolwentom umiejętności z określonej dziedziny nauki. Stopnie magistra mogą kwalifikować osoby do pracy w wybranej specjalności lub przejść do uzyskania doktoratu.

  Co to jest Master in Architecture Studies? Jest to stopień, który przygotowuje absolwentów do wejścia na rynek pracy w dziedzinie architektury. Absolwenci, którzy ukończyli ten program, zazwyczaj oczekują odejścia z dogłębnym zrozumieniem architektury, w tym z zakresu projektowania projektów budowlanych, zarządzania złożonymi planami budynków i rozwiązywania problemów związanych z konstrukcją i konstrukcją budynków. Wymagane zajęcia zazwyczaj obejmują historię architektury, zaawansowaną matematykę, projektowanie architektoniczne, krytykę architektoniczną i projekt typu capstone, który zapewnia studentom praktyczne praktyczne doświadczenie, które mogą wykorzystać w pracy.

  Absolwenci tego programu ogólnie polerowali swoje umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i prezentacji. Wszystkie te zdolności mogą zapewnić im przewagę nad konkurencją, gdy szukają kariery, a także pomagają w załatwianiu spraw osobistych.

  Aby zrozumieć koszty, uczniowie powinni zasięgnąć informacji w przyszłych szkołach. Koszty mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak miejsce, w którym znajduje się wybrana szkoła oraz od tego, czy student zdecyduje się studiować w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin.

  Opcje kariery dla osób z magistrem studiów architektury różnią się. Absolwenci mogą znaleźć pracę na różnych stanowiskach zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, w tym inspektora budowlanego, inspektora, inżyniera budowlanego, urbanisty, architekta lub projektanta wnętrz i przestrzeni. Ci, którzy chcą mieć autonomię w swojej karierze, mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub podjąć pracę jako konsultant.

  Online stopnie magisterskie w badaniach architektury są dostępne na całym świecie i mogą być świetną opcją dla osób nietradycyjnych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.