Keystone logo

90 online Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
Kierunki studiów
  • Edukacja (90)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

online Magister nauk humanistycznych (MA) Programy w Edukacja

Tytuł magistra uzyskuje się zazwyczaj po tytuł licencjata. Daje ona szansę na pogłębionej analizy w konkretnej dziedzinie. Większość programów ma około dwóch lat, aby zakończyć, ale niektórzy mogą mieć tylko jeden rok.

Co to jest MA online w edukacji? Studia magisterskie wykształcenie skupia się na nauczaniu studentów o zaawansowanych metod nauczania i strategii zapewniając lepsze doświadczenie edukacyjne dla uczniów. Studenci w programie mogą studiować tematy, które obejmują strategie szkoleniowe, badania edukacyjne, podejmowania decyzji, przywództwa, strategii oceny i technologii w edukacji. Programy również zwykle obejmują projekt studium lub doświadczenie w nauczaniu studentów. Większość programów studenci mogli wybrać specjalność na badanie, które pozwala na student przygotować się do określonego celu zawodowego.

Korzyści z zdobywając tytuł magistra w dziedzinie edukacji obejmują zdolność do zakwalifikowania więcej opcji kariery.Absolwenci mogą nauczyć się umiejętności, które pozwolą im lepiej pracować w trudnych obszarach, takich jak wczesnej edukacji lub kształcenia specjalnego.

Ponieważ programy różnią się od szkoły do ​​szkoły, a wiele szkół pozwoli na dostosowanie programu, koszty mogą się znacznie różnić. Uczniowie powinni zapytać o ich szkole dla dokładnego kosztorysu.

Nauczyciele, którzy ukończyli studiów wykształcenie magistra są w stanie rozwijać swoją karierę. Mogą zakwalifikować się do promocji lub być w stanie przejść na stanowiskach administracyjnych. Niektóre z możliwych tytułów kariery, że absolwent może kwalifikować się do m.in. dziekanem studentów, członek rady szkoły, dyrektor programu, analityk polityki i edukacji konsultanta. Studenci mogą być w stanie przygotować do pracy w różnych placówkach edukacyjnych, w tym uczelni, uniwersytetów, ośrodków opieki nad dziećmi i szkół prywatnych.

Jeśli jesteś nauczycielem, który chce rozwijać swoją edukację w celu zwiększenia potencjału zawodowego, można skorzystać z zdobywając tytuł magistra w dziedzinie edukacji.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.