Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 online Kursy Programy w Przygotowanie do testu GRE 2023

3 online Kursy Programy w Przygotowanie do testu GRE 2023

overview

Kursy są realną opcją kształcenia ustawicznego dla zapracowanych osób poszukujących konkretnej wiedzy lub umiejętności. Zajęty ludzie mogą skorzystać z elastyczności polegającej na tym, że nie muszą od razu wybrać ścieżki studiów i harmonogramu kursów.
Czym jest kurs przygotowujący do testu GRE? Kursy obejmują materiał z GRE (Graduate Record Exam) i pomagają uczniom przygotować się do kursu. Niektóre oferują filmy, skoroszyty, odniesienia do kieszeni lub materiały drukowane. Instruktorzy uczą sprawdzonych strategii przy użyciu materiałów z poprzednich egzaminów. Obsługa kursów online i e-mail jest zwykle uwzględniana w kursach online. Kursy są dostępne we własnym tempie lub na żywo przez cztery miesiące lub przez cały rok.
Kurs uczy studentów ilościowego rozumowania, krytycznego myślenia i umiejętności rozumowania werbalnego, aby przygotować ich do zdania egzaminu. Chociaż przejście tych egzaminów nie jest gwarantowane na tych kursach, umiejętności nauczane i uczone zwiększają szanse uczniów na doskonalenie się i mogą następnie przenieść się do wybranego przez absolwenta programu.
W zależności od materiałów zawartych w kursie, koszty są różne. Osoby powinny przeanalizować dostępne opcje kursu, materiały i sposób, w jaki chciałyby wziąć udział w kursie.
Kurs przygotowujący do testu GRE pomaga uczniom zdobyć wiedzę i pewność potrzebną do zaliczenia GRE. Przejście egzaminu przygotowuje osoby do złożenia podania i udania się do szkoły podyplomowej, aby uzyskać tytuły magisterskie lub doktoranckie z różnych przedmiotów. Magister lub doktorat prowadzi do lepszych możliwości kariery zawodowej, w tym profesorów policealnych, nauczycieli, doradców, terapeutów, bibliotekarzy, asystentów lekarzy, pracowników socjalnych, dietetyków, analityków polityki publicznej oraz specjalistów od katastrof i nagłych wypadków.
Kursy online i kampusu oferowane są na kursach zarówno dla studentów na pełny etat, jak i na studiach niestacjonarnych w celu obejścia ich napiętych harmonogramów. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Kursy
  • Badania ogólne
  • Przygotowanie testów
  • Przygotowanie do testu GRE
fields_of_study
  • Badania ogólne (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format