Keystone logo
your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

your Digital Marketing Academy

Wstęp

Od 2013 roku DMAC (Digital Marketing Academy) jest wiodącą instytucją edukacyjną online specjalizującą się w pomaganiu studentom w USA, Kanadzie i na całym świecie w przygotowaniu do kariery w marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych.

Nasz kurs online został stworzony przez ekspertów ds. Marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych, którzy codziennie pracują w agencjach marketingu cyfrowego, którzy są upoważnieni do bycia na bieżąco z najnowszymi sprawdzonymi metodami marketingu cyfrowego i aktualizacjami branżowymi. Kurs został stworzony w celu zapewnienia praktycznego przeglądu wraz ze szczegółową strategią i wglądem w realizację. Ten kurs nie dotyczy teorii, ale aplikacji rzeczywistej.

W DMAC postanowiliśmy stworzyć kompleksowe doświadczenie w nauczaniu online, które umożliwi każdemu ukończenie kursu na pracę w Digital

Rozumiemy jednak, że podjęcie szczegółowego kursu online we własnym tempie może wymagać znacznej dyscypliny i skupienia. W związku z tym zapewniamy każdemu uczniowi własny, osobisty trener powodzenia. Trenerzy Sukcesu są dostępni dla ucznia w każdy dzień roboczy i komunikują się z uczniem, gdy uczeń tego wymaga, lub gdy trener uzna, że potrzebne są wytyczne w oparciu o postępy ucznia i wyniki quizu.

Lokalizacje

 • Toronto

  Toronto, Kanada

  • New York

   New York, Stany Zjednoczone

   • San Francisco

    San Francisco, Stany Zjednoczone

    pytania