Keystone logo
Winthrop University Online

Winthrop University Online

Winthrop University Online

Wstęp

Winthrop University to publiczny, wszechstronny uniwersytet, który stara się być jedną z najlepszych instytucji tego typu w kraju. Kiedy weźmiesz pod uwagę Winthrop, znajdziesz rygorystyczny program nauczania i doświadczonych wykładowców, którzy są całkowicie oddani wartościom usług, doskonałości, różnorodności i tworzeniu silnej społeczności dla studentów.

Dzięki doświadczeniu edukacyjnemu, które łączy profesjonalne programy, globalną świadomość i zaangażowanie obywatelskie, Winthrop pomoże Ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i wartości, które na zawsze wzbogacą Twoje życie i przygotują Cię na to, co przyniesie przyszłość.

Najważniejsze wydarzenia szkolne

 • Regionalnie akredytowany przez Komisję ds. Uczelni Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół do nadawania stopni maturalnych, magisterskich i specjalistycznych.
 • Założona w 1886 roku.
 • Oferuje zarówno programy kampusowe, jak i internetowe.
 • Piękny kampus w pobliżu Charlotte w Rock Hill w Południowej Karolinie, z neogruzińską architekturą wpisaną do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych .
 • Zorientowany na społeczność i wysoko oceniany za wkład w dobro publiczne.

Rankingi i uznanie

 • 8. miejsce wśród południowych uniwersytetów publicznych i 19. najlepsza uczelnia dla weteranów według US News & World Report
 • Na 74. miejscu wśród 673 instytucji za wkład w dobro publiczne według Washington Monthly
 • Miejsce wśród „Najlepszych na południowym wschodzie” według The Princeton Review

Populacja studentów

 • Rejestracja absolwentów: 1018 (na podstawie danych z jesieni 2016 r.)
 • Zapisy na studia licencjackie: 5091
 • Stosunek mężczyzn do kobiet: 30%/70%
 • Różnorodność: 37,5% mniejszości amerykańskich
 • Stosunek studentów/wydziałów: 14 do 1

Akredytacja

Winthrop University jest regionalnie akredytowany przez Komisję ds. Uczelni Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół do przyznawania stopni maturalnych, magisterskich i specjalistycznych. Ponadto wiele indywidualnych programów w Winthrop posiada zatwierdzenie specjalizacji od akredytujących branżowych.

Pomoc finansowa

Absolwenci mogą kwalifikować się do pożyczek federalnych. Aby złożyć wniosek, uczniowie muszą złożyć FAFSA przy użyciu szkolnego kodu Winthrop 003456.

Misja

Winthrop University zapewnia spersonalizowane i wymagające programy kształcenia na poziomie licencjackim, magisterskim i ustawicznym o zasięgu krajowym w kontekście poświęconym służbie publicznej dla narodu i stanu Karolina Południowa. Wieloletnie zaangażowanie Winthrop w bycie jedną z najlepszych instytucji tego typu w kraju nieustannie kieruje misją uniwersytetu.

Opierając się na swoich XIX-wiecznych początkach jako wyróżniającej się żeńskiej uczelni, Uniwersytet Winthrop XXI wieku osiąga narodową pozycję jako konkurencyjna i wyróżniająca się, koedukacyjna, publiczna, kompleksowa instytucja mieszkaniowa, zorientowana na wartości. Wartości usług, doskonałości, różnorodności, społeczności i przywództwa stanowią podstawę ciągłego rozwoju Winthrop i kształtują ciągły sukces Winthrop.

Winthrop rekrutuje studentów zorientowanych na osiągnięcia, zróżnicowanych kulturowo i społecznie odpowiedzialnych, rekrutujących studentów, których obecność dodaje różnorodności i wzbogaca. Winthrop szczyci się tym, że jest instytucją z wyboru dla grup tradycyjnie niedostatecznie reprezentowanych na wielu kampusach uniwersyteckich.

Lokalizacje

 • Rock Hill

  701 Oakland Avenue, 29733, Rock Hill

  pytania