Keystone logo
Widener University Online

Widener University Online

Widener University Online

Wstęp

Dlaczego warto wybrać Widener University?

Na Widener University z dumą kultywujemy wymagające i zróżnicowane kulturowo środowiska uczenia się, w których na pierwszym miejscu stawiamy naukowców, przywództwo i usługi. Nasze programy nauczania są powiązane z kwestiami społecznymi i zachęcają uczniów do wzięcia społecznej odpowiedzialności za ich rolę w dzisiejszym globalnym społeczeństwie.

Założona w 1821 roku w Chester w Pensylwanii firma Widener jest uznawana w całym kraju za zaangażowanie w obywatelskie zaangażowanie, służbę i odpowiedzialność społeczną. Od momentu powstania w 2006 roku uczelnia jest corocznie wyróżniana na liście Honorowych Usług Społecznych Prezydenta Stanów Zjednoczonych ds. Szkolnictwa Wyższego.

Naszym celem jest rozwój prawdziwych liderów, którzy inspirują do pozytywnych zmian w całej naszej społeczności.

Kiedy kończysz studia z dyplomem online w Widener, jesteś w pełni przygotowany z doświadczeniem zawodowym, wiedzą i motywacją do rozwoju swojej kariery i prowadzenia w swojej dziedzinie.

Oferujemy następujące stopnie naukowe online w naszym elastycznym, innowacyjnym formacie:

  • Master of Business Administration (MBA)
  • Magister pracy socjalnej (MSW)
  • Zarejestrowana Pielęgniarka-Bachelor of Science in Nursing (RN-BSN)

Bez względu na program lub zawód, edukacja Widener kładzie nacisk na praktyczną naukę w małych klasach, znaczące projekty uczenia się usług i odpowiednie doświadczenie w pracy.

Pomoc finansowa na Uniwersytecie Widener

Pomoc finansowa, w tym pożyczki i stypendia federalne, jest dostępna dla Widener University Online uczniów, aby pomóc w opłaceniu wydatków na edukację. Ustalenia dotyczące zwrotu czesnego przez pracodawcę mogą być również dokonane dla wykwalifikowanych studentów posiadających dokumentację pracodawcy.

Możesz ubiegać się o pomoc finansową za pomocą bezpłatnego wniosku o federalną pomoc studencką (FAFSA). Kod Uniwersytetu Widener to 003313.

Lokalizacje

  • Chester

    University Place,One, 19013, Chester

    pytania