Keystone logo
Western Iowa Tech Community College Distance Education

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Wstęp

157781_116567_CathedraleHante_LADJ.jpeg

Western Iowa Tech Community College jest publicznie wspieraną wszechstronną uczelnią społeczną obsługującą hrabstwa Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth i Woodbury, które mają łączną populację około 180 000 mieszkańców. Dziewięcioosobowa Rada Dyrektorów zarządza Western Iowa Tech Community College. Członkowie zarządu są wybierani z dziewięciu okręgów obszaru usługowego sześciu hrabstw. Kolegium jest akredytowane przez North Central Association of Colleges and Schools i jest regulowane przez Departament Edukacji Stanu Iowa.


Czy jest dla mnie online?

Dzięki zajęciom online Western Iowa Tech studenci mogą wybierać spośród setek ofert kursów. W niektórych przypadkach możesz zdobyć kredyty uniwersyteckie lub nawet całe stopnie naukowe. Wystarczy komputer i dostęp do internetu, po prostu zaloguj się i postępuj zgodnie z instrukcjami. Wsparcie techniczne jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Studenci mogą zadawać instruktorowi pytania, zdawać testy, sprawdzać oceny i brać udział w dyskusjach tematycznych, wszystko online, w dowolnym miejscu.

157783_116566_Environments.jpeg
157784_116568_Banner_2_LM.jpeg

Misja WITCC

Naszą misją jako wszechstronnej uczelni lokalnej jest zapewnianie wysokiej jakości edukacji i ekonomicznego wzmacniania społeczności, którym służymy.

157785_125980_KeystoneArtistWinner.jpeg

Wartości i zasady przewodnie

 • Uczenie się uczniów - Cenimy rozwój osobisty, intelektualny i zawodowy naszych uczniów.
 • Jakość - Dążymy do wysokiej jakości instrukcji i usług, aby zmaksymalizować sukces uczniów i satysfakcję pracodawcy.
 • Dostęp - zapewniamy dostęp do Uczelni, odpowiadając na potrzeby studentów związane z czasem, lokalizacją i kosztami.
 • Różnorodność - Szanujemy indywidualne różnice i staramy się sprostać potrzebom naszych różnorodnych społeczności.
 • Uczenie się przez całe życie - Promujemy uczenie się przez całe życie w celu rozwoju osobistego i zawodowego.
 • Wolność akademicka - Jesteśmy oddani swobodnej wymianie pomysłów i informacji, które sprzyjają naszemu rozwojowi jako instytucji edukacyjnej.
 • Wspólne zarządzanie - wierzymy we wspólne zarządzanie i zachęcamy naszych pracowników i studentów do przyczyniania się do rozwoju Kolegium.
 • Wydajność i skuteczność - zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia i odpowiedzialności fiskalnej w ramach naszych programów edukacyjnych i usług uczelnianych.
 • Poświęcenie - Cenimy miejsce pracy, które promuje wzajemny szacunek i współpracę pomiędzy Uczelnią a pracownikami.
 • Uczciwość zawodowa - przestrzegamy wysokich standardów etycznych i uczciwości w naszych relacjach, naszej działalności zawodowej i wykonywaniu naszych obowiązków.

157786_125982_Keystone_Enviornment_Art.jpeg

Strategiczne inicjatywy

Wzmocnimy powiązania między naszymi uczniami, naszymi społecznościami i ich uczelniami poprzez:

 • Doświadczenie ucznia - Wspieranie spersonalizowanego doświadczenia ucznia, które promuje dostęp, zaangażowanie i sukces poprzez współpracę w ramach i między działami.
 • Połączenia społeczne - przewidywanie i reagowanie na zmieniające się potrzeby edukacyjne i siły roboczej naszych społeczności.

157782_125981_Keystone_Characters.jpeg

Lokalizacje

 • Sioux City

  Stone Avenue,4647, 51106, Sioux City

  pytania