Keystone logo
West Coast University Online

West Coast University Online

West Coast University Online

Wstęp

West Coast University oferuje internetowe programy pielęgniarskie i zdrowotne opracowane przez pracujących profesjonalistów.

W dziedzinie opieki zdrowotnej ważne jest, aby być na bieżąco z trendami i zmieniającymi się technologiami. Na Uniwersytecie Zachodniego Wybrzeża wzbogacamy nasze kursy pielęgniarskie online o przyjazne dla urządzeń mobilnych treści wideo, audiobooki, symulacje, adaptacyjne quizy i zasoby w podróży, które pomogą Ci pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś. Każdy z naszych programów studiów medycznych online pomaga przygotować Cię z poszerzoną wiedzą i umiejętnościami, aby sprostać zmieniającym się potrzebom systemu opieki zdrowotnej.

Zorganizowaliśmy nasze internetowe programy opieki zdrowotnej tak, aby pasowały do intensywnego stylu życia pracujących profesjonalistów, a wszystkie zajęcia online odbywają się za pośrednictwem naszej interaktywnej klasy online.

Na West Coast University stawiamy na partnerstwo zorientowane na studenta, które prowadzi do sukcesu zawodowego. Zapewniamy edukację transformacyjną w kulturze uczciwości i osobistej odpowiedzialności. Projektujemy programy reagujące na rynek poprzez współpracę między wykładowcami a specjalistami z branży. Nieustannie poszukujemy skuteczniejszych i bardziej innowacyjnych sposobów rozwijania kompetencji i zaufania wymaganych w złożonym i zmieniającym się świecie.

Lokalizacje

  • Los Angeles

    North Juanita Avenue, 90004, Los Angeles

    pytania