Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

Wstęp

O Welch College jest własnością i jest zarządzana przez National Association of uwolni baptystów i jest regulowane przez kuratorium wybieranych przez to stowarzyszenie. Uczelnia zgadza się z wierzeń i praktyk określonych w Free Will Baptist Traktacie.

National Association of uwolni baptystów założył kolegium jako Free Will Baptist Bible College w 1942 roku. Zarząd Edukacji National Association wybrał Nashville jako idealne miejsce dla nowej uczelni, centralnie położony wśród głównych centrów ludności wyznaniowej w południowo-wschodniej, południowo-zachodni i Midwest.

Zarząd Edukacji wybrane Georgia natywną Linton C. Johnson jako pierwszy prezydent Kolegium, piastował przez 34 lat. Posługa Dr. Johnson i jego żona Ruth miała szczególny wpływ na kształtowanie charakteru uczelni, jej sponsoringu nominału, a jego wypowiedzi teologicznej w XX wieku. Pod jego kierownictwem, kolegium przeniesiony z raczkującej szkoły biblijnej do kompleksowego, akredytowanych uczelni Biblii z wielu nowych budynków i programów studiów.

Kolegium nabyć jeden budynek na Richland Avenue w zabytkowej dzielnicy Richland-West End, który później stał się znany jako Davidson Hall. Ośmiu studentów zebrało się tam w 1942 roku, zawierający oryginalne ciało studenta. Oryginalny i pracownicy wydziału liczyła cztery, w tym takich luminarzy jak Laura Belle Barnard, JR Davidson, i Henry Melvin. Początkowo instytucja dwóch lat, kolegium dodał trzeci rok studiów w 1949 roku i czwarty w 1950 roku, a swój pierwszy przyznano stopnie licencjata pięciu seniorów w 1951 roku.

W 2012 roku uczelnia zmieniła nazwę na Welch College oznaczać jego rozwój w bardziej kompleksowy college'u chrześcijańskiego. Szkoła nosi imię John L Welch i jego żony Marii. Welch był wiodącą postacią w łącząc wschodnie i zachodnie uwolni baptystów ustanowienie Narodowego Stowarzyszenia uwolni baptystów w 1935 roku, służył jako pierwszy moderatora i sekretarza edukacji tego stowarzyszenia.

Oprócz Dr. LC Johnson, Welch College został prowadzony przez czterech prezydentów: LR Ennis (1944-1947), Dr. Charles A. Thigpen (1979-1990), Dr. C. Thomas Malone (1990-2002), a dr J. Matthew Pinson (2002-obecnie). Dziś Szkoła rejestruje około 315 studentów rocznie z około 22 państw i kilku krajach międzynarodowych.

Życie w kampusie Społeczność - Jesteśmy razem lepiej To ekscytujący czas, aby być na Welch College, gdzie edukacja składa się z więcej niż kursów i podręczników. Chociaż większość studentów będzie opuściły rodzinę za przyjeżdżając Tutaj zwarta społeczność uczelni pozwoli im poczuć się jak w domu. Wydział i personel jest przyjazny i przystępny, a liczne organizacje-tym studentów różnych grup ministerstwa, społeczeństw, zajęć stacjonarnych, grup teatralnych i muzycznych, a także bardziej dostarczenie studentom wiele możliwości rozwijania znaczące relacje, które będą trwać całe życie.

Zajęcia na uczelni block Party Block Party jest piknik rodzinny uczelni, która odbywa się w piątek drugi pełny tydzień każdego semestru upadku. Piknik następuje parady klubu Campus, gier i rozrywki.

Gorączka Noc Gorączka Noc dzieje piątek trzeciego pełnego tygodnia każdego semestru upadku. Cztery kluby męskie (APHA Chi Omega Society, John Bunyan Society, Pi Gamma Chi Society oraz William Jennings Bryan społeczeństwo), kluby czterech kobiet (Christina Rossetti Society, Elizabeth Barrett Browning Society, Louisa Mae Alcott Społeczeństwo i Charlotte Bronte Society) , a Rada Commuter zawodach od początku semestru dla członków. W nocy jest wypełniona komedii wideo tworzonych przez kluby którzy robią ostatnią próbę przekonania nowych studentów do przyłączenia się do ich organizacji. Impreza kończy się w siłowni, kiedy nowi studenci są umieszczone w połowie sądu i biorąc pod uwagę dwie minuty "pęd" do swojego wybranego klubu. Oczekuje się, że każdy student, aby dołączyć jeden z klubów, do której będą należeć jednocześnie chodzą Welch College. Te kluby pomóc dać każdemu człowiekowi poczucie miejsce społecznego, celu i więzi z naszym kampusie.

Welch Film Festival Welch Film Festival to coroczna impreza, która powstała w 2008 roku jako środek wspierający rozwój i uznanie videografią jako forma sztuki i narzędzia ministerstwa. Festiwal jest otwarty dla wpisów z grup młodzieżowych, kościół absolwentów i członków rodziny Welch College. Nagrody przyznawane są za najlepszy film, najlepszą wydajność, Best in wartość techniczna, i inne kategorie według uznania sędziów. Kliknij na nazwę festiwalu powyżej aby uzyskać więcej informacji.

Junior / Senior konferencyjne Każdego roku klasa młodzieży organizuje formalne bankiet i rozrywki na cześć Senior klasę. Jest opłata uczestniczyć.

Serwis społeczności Napędy krwi Dwa lub trzy razy w roku nasz wydział, personel, i ciało studenta uczestniczyć w napędy krwi na terenie kampusu. Czerwony Krzyż wysyła Mobile Team na miejscu tych wydarzeń. Welch College ma reputację w Nashville jako jeden z najlepszych na mieszkańca dawanie kampusach uniwersyteckich.

Super Bowl Opiekuńczy Każdego roku przed Super Bowl, nasze kluby kampusu konkurować, aby zobaczyć, kto może zebrać jak najwięcej puszek pokarmu. We współpracy z Super Bowl organizacji opieki, są one następnie przekazane do drugiego żniwa, żeby być dystrybuowane do potrzebujących rodzin w naszej społeczności.

projekt dyni Projekt dyni odbywa dnia 31 października każdego roku, chyba że dzień jest niedziela. Jako Współpraca ze społecznością, ciało studenta odbywa się mini-karnawał jako alternatywa dla wszelkich festiwalu dzieci, które mogą chcieć uczestniczyć. Campus kluby działają budki. Setki miejscowych dzieci młodzieży kościoła i sąsiedztwa i dorosłych zazwyczaj uczestniczyć.

Formacja duchowa Dni Modlitw Unikalną cechą Welch Kolegium jest organem administracji, wykładowców, pracowników i studentów, który uchylił innym działalnoœci jeden dzień każdego semestru, aby się modlić. Podczas gdy my kierujemy nasze serca ku Bogu częściej niż raz w semestrze, mamy cieszyć się dniem modlitwy jako czas, aby skoncentrować się na błogosławieństwa Pana i poprosić go o interwencję w naszym życiu.

Do zobaczenia na biegunie Do zobaczenia na Polu (SYATP) to coroczne spotkanie chrześcijańskich studentów w każdym wieku na maszt przed ich lokalnej szkole hymn śpiew modlitwy Pismo czytania, a podczas wczesnych godzin porannych przed rozpoczęciem szkoły. To wydarzenie odbywa się co czwartą środę września.

Revivals studenckie Zazwyczaj Rada Student będzie planować wydarzenia, takie jak usługi ożywienie studenckich prowadzonych przez okresy postu i modlitwy, czy koncerty modlitwy, aby nakłonić do siebie w kierunku większego zaangażowania w prowadzeniu Boga i posłuszeństwo Jego Słowu.

rozwoju przywództwa Leadership Training Resident asystenci, członkowie Rady Studentów, mentorzy studentów i liderów SpirituaLife pochodzić tydzień wcześnie na semestr zimowy w czasie intensywnego treningu. Mają też szansę na praktyczne dotyczące stosowania tych umiejętności pracownika liderem ponieważ wspomagania nowych studentów podczas Freshman Orientation, tydzień przed rozpoczęciem uczelni. szkolenia Brush-up następnie kontynuować przez cały rok.

Tennessee State Międzyuczelniany ustawodawcza (TISL) Welch Uczelnia wspiera Tennessee Międzyuczelniany State kadencji (TISL) poprzez wysłanie delegatów z Rady Studentów do swoich corocznych sesjach obradujących na podłodze legislacyjnego kapitału państwowego. Nasz reprezentant wygrał "Najlepszy senatora" nagrodę na jesieni 2011 roku.

Nauka on-line Zarabiaj swój stopień z dowolnego miejsca Czy jesteś w stanie poważnie rozważyć przeniesienie na studia jako Welch College kampusie studenta? Nie ma problemu! Welch Kolegium może przyjść tam, gdzie jesteś, tak długo, jak masz dobre połączenie z Internetem.

Jest to doskonały program dla dorosłych, którzy znajdują się już troska o rodziny, kościoła, pracy lub kariery. Mogą one działać na coraz bardziej skutecznych kościoła lub biznesowych pracowników, bez konieczności przerywania ich bieżących obowiązków.

Jeśli masz takie samo zobowiązanie do wierności, doskonałości i usług we wszystkich rzeczy, to powinniśmy rozmawiać! Nasz program jest uznany, tak samo jak w programie Campus. Wierność Słowu Bożemu we wszystkim, we wszystkich kursach, wśród wszystkich studentów i całego wydziału. To jest Welch College, na uczelni lub w internecie.

Lokalizacje

  • Nashville

    3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

    pytania