Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Watson Institute

Watson Institute

Watson Institute

Wstęp

Zaczyna się życie pełne wrażeń

Watson Institute to miejsce, w którym przedsiębiorcy nowej generacji mogą znaleźć swoją społeczność, odkryć swoje powołanie i przyspieszyć karierę. Zapewniamy narzędzia, sieć, sposób myślenia i odwagę następnemu pokoleniu, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi świat, rozpocząć udane kariery i prowadzić wpływające na życie życie.

Watson Institute ma siedziby w Boulder w Kolorado, na Uniwersytecie Lynn w Boca Raton na Florydzie oraz na Universidad Francisco Marroquín (UFM) w Gwatemali, Gwatemala.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137700_137593_Abhinav-Khanal-Efua-Agyare-Kumi.jpg
Watson Institute / Watson Institute

Watson Accelerator w Boulder w stanie Kolorado został uruchomiony w 2013 roku, aby przyspieszyć przedsięwzięcia i kariery przedsiębiorców nowej generacji, nastawionych na wpływ. Program akceleratora obejmuje nagradzane szkolenia, intensywne mentoring i globalną społeczność rówieśników.

Obecnie budujemy partnerstwa z innowacyjnymi uniwersytetami w USA, Ameryce Łacińskiej i Chinach w celu wzmocnienia programów przyspieszających karierę liderów przedsiębiorczości nowej generacji.

223 stypendystów i absolwentów Watson Institute z 53 krajów zebrało ponad 77,2 miliona dolarów, stworzyło ponad 500 miejsc pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin i wpłynęło na 150 000 ludzi na całym świecie poprzez inicjatywy, którym pomagają przewodzić. Absolwenci Watson zostali wybrani na Y Combinator, Echoing Green Fellowship, a czterech nazwano na 30 Forbesa pod 30 listami. Alums kontynuują naukę m.in. na Harvard University, New York University i Princeton University.

Watson Institute , Boulder

Watson Semester Accelerator w Boulder w Kolorado to program dla studentów, absolwentów szkół wyższych i studentów z przerwami, z przedsięwzięciem społecznym na wczesnym etapie, mającym na celu rozwiązanie najtrudniejszych wyzwań, przed którymi stoi świat.

Watson Institute : Romain Vakilitabar z just. studia na Vimeo.

Doświadczenie Watson Institute

Istniejemy, aby służyć jako platforma dla następnego pokolenia liderów, przedsiębiorców i innowatorów w celu budowania udanych karier i wpływowego życia.

Każdy element programu Watson Institute jest dostosowany do zapewniania liderom przedsiębiorczości nowej generacji intensywnego szkolenia, globalnej sieci, zaangażowanej mentoringu i praktycznego doświadczenia w celu rozpoczęcia znaczącej kariery.

Oto główne filary każdego programu Watson Institute :

Mentorship

Mentoring stymuluje rozwój osobisty, rozwój przywództwa i sukces przedsiębiorczy, jednocześnie znacznie poszerzając sieć naszych uczniów. Z tego powodu program mentorów stanowi filar doświadczenia Watson i konsekwentnie zaliczany jest do najbardziej wpływowych części naszego programu.

W Watson Institute studenci są parowani ze sprawdzonymi lokalnymi przedsiębiorcami, innowatorami i liderami na podstawie tego, jak dobrze dostosowują się do swojej misji i obecnego zestawu umiejętności. Mentorzy szkolą studentów podczas ich podróży i rzucają im wyzwanie, aby zwiększyli swój wpływ, dodając perspektywę, poszerzając sieć, kwestionując ich założenia i poprawiając ich światopogląd.

Nauczyciele kursów mistrzowskich

Nauczyciele kursów mistrzowskich Watson to wiodący światowi liderzy, przedsiębiorcy i praktycy, którzy służą jako rezydenci krótkoterminowi. Każdego tygodnia nauczyciel kursu mistrzowskiego jest zapraszany do kampusu, aby dzielić się swoją przedsiębiorczą podróżą, zapewniać mentoring jeden na jednego i poszerzać globalną sieć studentów.

Kursy mistrzowskie obejmują od kameralnego czatu przy kominku po interaktywne warsztaty i obracają się wokół dzielenia się najlepszymi praktykami, a także uczenia się i porażek. Ten filar doświadczenia Watson stawia uczniów obok znakomitych liderów i przedsiębiorców, którzy służą jako wzorce inspiracji i praktyczny przewodnik po sukcesach.

Intensywny trening

Szkolenie Watson Institute rozwija twarde i miękkie umiejętności niezbędne do udanej kariery i wpływowego życia, w tym transformacyjną komunikację, przywództwo, zbieranie funduszy, finanse, żwawość, empatię i odporność. Preceptory są odpowiednikiem wydziałów Watson Institute którzy sami są starannie dobranymi praktykami, liderami i przedsiębiorcami, którzy uczą programu nauczania Watsona, czerpią z bogatego doświadczenia osobistego i indywidualnie mentorów studentów.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137701_137595_2017-Scholars.jpg
Watson Institute / Watson Institute

Lokalizacje

 • Boulder

  Watson Institute, Boulder 1310 College Ave, 80302, Boulder

  • Boca Raton

   Lynn University 3601 N Military Trail, 33431, Boca Raton

   • Guatemala City

    Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator, , Guatemala City

    Programy

     Instytucja oferuje również:

     pytania