Keystone logo
Voorhees College

Voorhees College

Voorhees College

Wstęp

Założony w 1897 roku przez Elizabeth Evelyn Wright-Menafee, która była niewiele starsza od niektórych dzisiejszych studentów, Voorhees College ma bogatą historię i świetlaną przyszłość. Jesteśmy w pełni akredytowaną historycznie czarną szkołą sztuk wyzwolonych, która oferuje stopnie naukowe w 12 dyscyplinach - liczba rośnie wraz z rozwojem. Poprzez naszą wieloletnią przynależność do Kościoła Episkopalnego, Voorhees koncentruje się na rozwoju duchowym i intelektualnym uczniów.

O uczelni

Voorhees College to czteroletnia, koedukacyjna, zorientowana na karierę szkoła sztuk wyzwolonych, stowarzyszona z Kościołem Episkopalnym i United Negro College Fund. Voorhees College jest w pełni akredytowany przez Commission on Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools do nadawania stopni licencjackich. Dowiedz się więcej o misji Voorhees College .

Historia

Misją Voorhees College założonej w 1897 r. Przez Elizabeth Evelyn Wright Menafee, było zawsze oferowanie wszystkim studentom wysokiej jakości wszechstronnego wykształcenia ogólnego, połączonego z profesjonalnym wykształceniem, w ramach skoncentrowanej na wartościach tradycji sztuk wyzwolonych. Ponadto Voorhees College był pierwszym historycznie czarnym college'em i uniwersytetem w Południowej Karolinie akredytowanym przez Commission on Colleges of the Southern Association of Colleges and Schools. Dowiedz się więcej o historii Voorhees College .

Lokalizacje

  • Denmark

    Porter Drive,481, 29042, Denmark

    pytania