Keystone logo
© Yan Krukau
Vedere Institute

Vedere Institute

Vedere Institute

Wstęp

W Vedere Institute wierzymy, że edukacja powinna mieć charakter transformacyjny, a nie tylko informacyjny.

Staramy się, aby nasi studenci mogli stać się liderami w swoich dziedzinach i wywrzeć realny wpływ na świat.

Vedere Institute został stworzony przez myślących przyszłościowo i innowacyjnych liderów, którzy dostrzegli potrzebę specjalistycznego kształcenia absolwentów i kursów doskonalenia zawodowego. Wyobrazili sobie rozwiązanie, które oferowałoby bardzo przydatne, praktyczne, aktualne i zorientowane na wyniki programy nauczania. Mając to na uwadze, założyli Vedere Institute , aby wypełnić lukę w branży edukacyjnej i zapewnić studentom umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości w wybranej dziedzinie.

W Vedere Institute wierzymy, że edukacja ma moc zmieniania życia i inspirowania postępu. Jest to niezastąpione narzędzie, które może kształtować społeczeństwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym uczniom jak najlepsze doświadczenia edukacyjne. Dlatego staramy się oferować wyjątkowe możliwości edukacyjne wszystkim uczniom, niezależnie od ich pochodzenia. Naszą pasją jest wzmacnianie pozycji jednostek poprzez edukację i wierzymy, że nasze programy mogą być katalizatorem pozytywnych zmian na świecie.

Przywitaj się z Vedere Institute

Vedere Institute został założony przez innowacyjnych i ambitnych liderów, którzy dostrzegli potrzebę specjalistycznego kształcenia absolwentów i kursów doskonalenia zawodowego. Wyobrazili sobie rozwiązanie oferujące bardzo istotne, praktyczne, aktualne i zorientowane na wyniki programy nauczania. Mając to na uwadze, założyli Vedere Institute , aby wypełnić lukę w branży edukacyjnej i zapewnić studentom umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości w wybranej dziedzinie.

Koncentrujemy się na zapewnianiu edukacji dostosowanej do najbardziej poszukiwanych sektorów i umiejętności, zapewniając, że nasi studenci są dobrze przygotowani do wykorzystania możliwości gospodarczych. Wierzymy, że zapewniając edukację przygotowującą uczniów na przyszłość, pomagamy kształtować społeczeństwo, które jest odporne i gotowe do rozwoju. Naszym celem jest umożliwienie jednostkom osiągnięcia pełnego potencjału i wywarcia pozytywnego wpływu na świat poprzez edukację.

Doświadczonym profesjonalistom i aspirującym liderom zapewniamy zaawansowane umiejętności i wiedzę. Nasze programy mają na celu umożliwienie jednostkom wprowadzania zmian i transformacji w swoich organizacjach i społecznościach. Nasz program nauczania opiera się na najnowszej teorii akademickiej nauczanej przez czołowych profesorów i wiodących praktyków w zakresie praktycznych rozwiązań. Unikalne połączenie teorii i praktyki przygotowuje naszych absolwentów na dzisiejsze wyzwania i jutrzejsze możliwości.

Jako student Vedere będziesz korzystać z:

 • Program nauczania starannie dobrany tak, aby zapewnić wiedzę, umiejętności i narzędzia przyspieszające karierę oraz wprowadzające zmiany i transformację w Twojej organizacji
 • Format programu, który pozwala na tempo studiów w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom osobistym i zawodowym
 • Hybrydowy format nauki online, który zapewnia idealną równowagę elastyczności i struktury
 • Praktyczne podejście do nauki, które kładzie nacisk na problemy i zastosowania w świecie rzeczywistym

Łączenie, wzmacnianie i rozwój: nasze podejście do edukacji

Misja

Kształcić wyjątkowych liderów zdolnych do napędzania zmian i transformacji w swoich organizacjach i branżach.

Wizja

Stworzenie przyszłości, w której firmy wykorzystają to, co najlepsze w innowacjach i postępie technologicznym, aby zapewnić pozytywne zmiany jednostkom i społeczeństwu.

Nasze główne wartości

 • Doskonałość
 • Innowacja
 • Różnorodność
 • Integralność
 • Współpraca

Rekrutacja

W Vedere Institute wierzymy, że dostęp do edukacji powinien być bez granic. Jako instytucja globalna z dumą witamy studentów z całego świata w naszych dynamicznych i innowacyjnych programach.

Studenci zagraniczni, którzy nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, będą potrzebowali zatwierdzonego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego, takiego jak Duolingo, IELTS, ITEP i TOEFL. Nasz zespół ekspertów ds. rekrutacji z przyjemnością podejmie z Tobą współpracę, jeśli jeszcze tego nie masz.

Stypendia i Finansowanie

Vedere Institute oferuje stypendia dla przyjeżdżających studentów w oparciu o określone kryteria selekcji, w tym osiągnięcia akademickie i potrzeby finansowe. Wszyscy studenci mogą ubiegać się o te stypendia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Lokalizacje

 • Clearwater

  13630 58th Street, North Suite 101, 33760, Clearwater

  pytania