Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
V School

V School

V School

Wstęp

Dlaczego V School ?

Wyniki Premier

Od pierwszego tygodnia zajęć studenci rozpoczynają pracę z doradcą zawodowym, przygotowując ich do poszukiwania pracy, organizując cotygodniowe warsztaty i spotkania indywidualne, aby przygotować się do natychmiastowego uderzenia w tablice ogłoszeń. Współpracujemy z Tobą, aby wskazać, czego chcesz od swojej nowej kariery i porozmawiać o kulturze, pozycjach, negocjacjach płacowych oraz o tym, jak tkać swoje obecne umiejętności z nowymi umiejętnościami.

Super Transcript

V School Super V School jest pierwszym w branży inteligentnym narzędziem służącym do oceny umiejętności technicznych, zawodowych i rozwiązywania problemów absolwenta. Współpracując bezpośrednio z menedżerami zatrudnianymi przez wiodące firmy i organizacje, zidentyfikowaliśmy i uczymy dokładnie tych umiejętności, które są niezbędne, aby pomóc w znalezieniu pierwszej pracy w branży technologicznej. Ten żywy dokument to portfolio, zapis i list polecający w jednym. Kiedy pracodawca jest w stanie szybko zrozumieć twoje mocne strony i umiejętności, i od razu przejść do właściwej pracy nad portfolio, zabiera grę z odgadywania z procesu rozmowy kwalifikacyjnej. Pracodawcy doceniają proste, oparte na danych podejście, a absolwenci V School cieszą się zaufaniem, które wynika z tego, że są przygotowani na rozmowę kwalifikacyjną. Wygraj, wygraj.

Życie wciągające

V School to więcej niż nasz elitarny program nauczania lub pierwszorzędni instruktorzy: kodujemy, tworzymy i zwołujemy razem. To tutaj możesz uczyć się nowych umiejętności i odejść z zupełnie nowym życiem. Dowiedz się, co może się stać, gdy naprawdę zanurzysz się w świecie.

Mieszkaniowy

Dbamy o wszystko, abyś mógł skupić się na opanowaniu nowej umiejętności i rozpoczęciu ekscytującej nowej kariery. Nasze mieszkanie studenckie znajduje się kilka przecznic od kampusu i pół przecznicy od stacji kolejowej. Jest to doświadczenie społecznościowe ze wspólnymi pokojami i mieszkaniem. Każda jednostka mieszkalna jest zaopatrzona w produkty i meble, które studenci muszą żyć wygodnie i skupiać się na ich edukacji.

Klasy online

Edukacja w zaciszu własnego domu i miasta dzięki V Schools w 100% wirtualnej klasie. Stanowczo różni się od większości internetowych platform edukacyjnych, opcja pilotów V Schools przenosi Cię bezpośrednio do klasy dzięki instruktarzom na żywo, mentorom na żywo, programowaniu w parze i prawdziwym projektom grupowym. To tak, jakbyś był osobiście. Treść jest taka sama. Instrukcja jest taka sama. Wyniki pracy są takie same. Jako korzyść, wszyscy absolwenci mają możliwość transmisji strumieniowej do naszej wirtualnej sali lekcyjnej. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć kod przed rozmową o pracę, masz złożony problem, który chcesz przejść obok mentora, czy po prostu tęsknisz za koleżeństwem i współpracą z klasą V School , platforma wirtualna jest twoja. Ponieważ technologia zmienia się prawie codziennie, kluczem jest pozostawanie na bieżąco.

Lokalizacje

  • Salt Lake City

    150 State St., UT 84111, Salt Lake City

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania