Keystone logo
USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

Wstęp

139710_button2.png


Misją organizacji USC Rossier School of Education (wymawianej jako „ross-EAR”) jest przygotowanie liderów do osiągnięcia równości edukacyjnej poprzez praktykę, badania i politykę. Pracujemy nad poprawą możliwości uczenia się i wyników w środowisku miejskim oraz nad rozwiązywaniem różnic, które dotykają historycznie zmarginalizowane grupy. Uczymy naszych studentów cenić i szanować kontekst kulturowy społeczności, w których pracują, oraz badać systemy władzy, które kształtują politykę i praktyki. Poprzez innowacyjne myślenie i badania staramy się rozwiązywać najtrudniejsze problemy edukacyjne.

USC Rossier School of Education jest częścią University of Southern California, jednego z wiodących na świecie prywatnych uniwersytetów badawczych. Położony w sercu Los Angeles, USC oferuje studentom bogate środowisko miejskie do nauki, a także wiele międzynarodowych możliwości prowadzenia badań i studiowania.

Statystyka

W USC studenci pochodzą ze wszystkich 50 stanów i 110 krajów, w tym ponad 5000 studentów zagranicznych w każdym roku akademickim.

    Lokalizacje

    • USA Online

      USA Online, Stany Zjednoczone

    pytania