Keystone logo
© BIMM University
UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

Wstęp

Kim jesteśmy

UP Learn Business School LTD został stworzony, aby zaspokoić potrzeby studentów, profesjonalistów i firm, które chcą podjąć ukierunkowany kurs języka angielskiego lub zajęcia z marketingu online.

Oferujemy kursy biznesowe na wszystkich poziomach, takie jak studia podyplomowe z marketingu cyfrowego, zasobów ludzkich i coachingu biznesowego . Oferujemy również Business English oraz przygotowanie do oficjalnych egzaminów Cambridge ESOL, IELTS, CV i Job Interview. Nasze kursy na żywo i kursy mieszane są również dostępne dla firm online lub osobiście w rejonie Londynu.

Od 2022 roku oferujemy również nasz nowy „kurs Bootcamp dla profesjonalistów i firm” , który obejmuje 9 sesji strategii marketingowej na żywo, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy i bardzo szybkim osiągnięciu celów marketingowych.

Obecnie oferujemy również studia magisterskie online z zarządzania marketingiem cyfrowym dla absolwentów i profesjonalistów w języku angielskim i włoskim, zapewniając poprawę umiejętności marketingu cyfrowego w pracy i na uniwersytetach.

Mamy profesjonalny zespół native speakerów języka angielskiego, którzy pomogą Ci zdobyć 100% biegłości w języku angielskim bezpośrednio z domu.

Kursy będą odbywać się przez Skype/Zoom lub w terminach dostosowanych do Twoich potrzeb, także w weekendy.

Która szkoła?

UP Learn Business School LTD została założona w Londynie w Wielkiej Brytanii w 2018 roku jako Szkoła Języka Angielskiego, a następnie w 2019 roku wyspecjalizowała się w pełnoprawną Szkołę Biznesu, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkoleń dla profesjonalistów, studentów i firm.

Dostępna jest szeroka gama kursów, takich jak studia magisterskie z marketingu cyfrowego, które są już dostarczane w formie platformy internetowej i z udziałem międzynarodowych studentów z całego świata oraz w marketingu społecznościowym i wpływowym, mającym na celu zapewnienie zarówno ogólnych oraz praktyczną wiedzę, jak zostać prawdziwym specjalistą od mediów społecznościowych, a tym samym Influencerem w branży modowej, ale także w innych dziedzinach, takich jak handel detaliczny, gastronomia i wiele innych sektorów rynku. Obecnie Influencer jest najpopularniejszym stanowiskiem, aw przyszłości będzie go coraz więcej, dlatego UP Learn Business School LTD wymyślił szybką, skuteczną i zaawansowaną formułę szkolenia zasobów w tym konkretnym obszarze.

Nasz kurs w niepełnym wymiarze godzin, trwający 4 miesiące, pozwala pogodzić pracę i naukę w godzinach wieczornych, aby zarządzać wszystkim w bardziej elastyczny sposób. Dla tych, którzy mają specjalne potrzeby, oferujemy również możliwość zbudowania Mistrza szytego na miarę dla ich potrzeb.

Naszym studentom oferujemy elastyczne rozwiązania zarówno pod względem odpłatności, jak i organizacji zajęć dydaktycznych z kursami niestacjonarnymi i stacjonarnymi, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Nasze lekcje są bardzo interaktywne i praktyczne, oparte na prawdziwym życiu i świecie marketingu cyfrowego i influencerskiego.

Organizujemy również szkolenia wewnętrzne dla Twoich pracowników i ułatwiające awans zawodowy.

Co robimy - Na Zoomie

Dzisiejszy zajęty tryb życia nie zawsze pozwala ci poświęcić się nauce, hobby lub zainteresowaniom.

UP Learn Business School LTD znalazł dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Możesz teraz śledzić zajęcia online i uczyć się angielskiego lub marketingu bezpośrednio z wygodnej sofy lub łóżka w relaksującym otoczeniu domu.

Otrzymasz wysokiej jakości lekcje od rodzimych nauczycieli języka angielskiego. Twój nauczyciel będzie dostępny do późnych godzin wieczornych, także w weekendy.

Idealny dla osób, które mają ograniczony czas i preferują lekcje online o dowolnej porze, również w weekendy.

Nasze zajęcia Zoom są zwykle pierwszym wyborem dla osób, które nie mają czasu na uczęszczanie na kurs języka angielskiego w dni powszednie. Dlatego świadczymy tę usługę do godziny 22:00 wieczorem.

Korzystamy z naszej dedykowanej Platformy LMS dla wszystkich zajęć online i aby umożliwić Ci pobranie wszystkich potrzebnych materiałów, takich jak prace domowe, podręczniki i zadania, oraz aby monitorować Twoje postępy.

Nasze lekcje są prowadzone przez anglojęzycznych native speakerów, którzy mają duże doświadczenie w zarządzaniu różnymi poziomami i specyficznymi wymaganiami. Lekcje są interaktywne i obejmują wszystkie poruszane tematy, w tym gramatykę języka angielskiego, konwersację, słuchanie, słownictwo i oglądanie filmów, aby lepiej zrozumieć sytuacje społeczne. Nie zawiedziesz się, ponieważ nasi nauczyciele pomogą Ci szybko nauczyć się angielskiego i zapewnią najlepszą jakość w konkurencyjnej cenie.

Do lekcji online potrzebujesz silnego i niezawodnego połączenia internetowego oraz komputera stacjonarnego lub laptopa, notebooka lub iPada. Lekcje są możliwe na smartfonach, ale nie są idealne. Słuchawki douszne lub słuchawki i zewnętrzny mikrofon mogą być korzystne. Musisz mieć możliwość korzystania z Zoom lub podobnej aplikacji.

Lokalizacje

  • London

    128 CITY ROAD, EC1V2NX, London

    pytania