Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

Wstęp

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zapisaniu się na Uniwersytet Mody

Ucz się projektowania mody online od profesjonalistów

 • Pierwsza i największa na świecie internetowa biblioteka projektów mody i wideo dla biznesu
 • Lekcja prowadzona przez profesorów z college'u mody i specjalistów z branży
 • Zapisz się i ciesz się nieograniczonym dostępem do ponad 500 lekcji wideo uczących wszystkich aspektów projektowania mody
 • Odwiedź stronę University of Fashion pod adresem UniversityofFashion.com, aby przeglądać podglądy wszystkich lekcji i zobaczyć wiele specjalnych funkcji na stronie

Jak to działa

Pracujemy w ramach abonamentu. Po zapisaniu się na University of Fashion otrzymujesz natychmiastowy dostęp na żądanie do wszystkich naszych ponad 500 lekcji w 13 różnych dyscyplinach mody. Możesz je oglądać w dowolnym miejscu i czasie. Większość szkół pobiera osobne czesne za kurs. Opłaty te mogą wynieść nawet kilka tysięcy dolarów przed ukończeniem studiów. Ponadto musisz fizycznie podróżować do klas szkolnych w ciągu kilku lat, aby dowiedzieć się tego, co musisz wiedzieć. Ale dzięki University of Fashion za jedyne 189 USD możesz cieszyć się całorocznym dostępem do wszystkich naszych kursów (ponad 500) i uczyć się projektowania mody z dowolnego miejsca tak szybko lub tak wolno, jak chcesz.

Profesjonalnie przygotowane lekcje

Biblioteka Uniwersytetu Mody zawiera setki lekcji prezentujących każdy aspekt biznesu modowego i projektowania mody, np. drapowanie, tworzenie wzorów, sztukę mody, rozwój produktów, CAD, szycie, biznes modowy, dzianiny, wykłady i wiele innych. Nasze lekcje są organizowane przez początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, aby kształcić zarówno początkujących studentów mody, jak i doświadczonych, profesjonalnych projektantów mody i kanalizacji chcących poszerzyć swoje umiejętności.

Uczą profesjonaliści, nigdy amatorzy

Nasze lekcje są prowadzone wyłącznie przez profesorów szkół mody i specjalistów z branży modowej.

Łatwe do naśladowania lekcje

Nasze lekcje wideo wyjaśniają, jak zrobić wszystko samodzielnie, krok po kroku. Niektóre z naszych filmów są krótkie, np. około 10 minut. Ale inni biegają przez półtorej godziny. Większość naszych lekcji trwa średnio 30-40 minut.

Zapytaj nas o co kolwiek

Jeśli masz pytania podczas oglądania naszych lekcji lub napotkasz problem podczas pracy nad jednym z naszych projektów, napisz do nas! Na naszej stronie internetowej dostępny jest prosty formularz kontaktowy. Prawie zawsze odpowiadamy na pytania naszych uczniów w ciągu 24 godzin, nawet w weekendy.

Narzędzia i materiały

Wszystkie nasze lekcje zawierają listę materiałów i narzędzi potrzebnych do stworzenia polecanego projektu tej lekcji. Jeśli nie znasz wymaganego narzędzia lub nie masz niektórych lub wszystkich potrzebnych materiałów, mamy stronę z narzędziami do projektowania mody, która wyjaśnia, jak wygląda i działa każde narzędzie, i zawiera różne sposoby kupowania tego, co potrzebujesz.

Wyraźnie widoczne demonstracje

Nasze lekcje są profesjonalnie realizowane w dużym, dobrze oświetlonym studiu przy użyciu profesjonalnych kamerzystów i dźwiękowców obsługujących wysokiej jakości kamerę, oświetlenie i sprzęt rejestrujący. Wszystkie nasze lekcje są prowadzone z punktu widzenia projektanta, czyli patrzenia z góry na swoją pracę, tak jakbyś tworzył siebie. Jest to o wiele lepszy sposób na naukę niż oglądanie demonstracji przed tobą, gdzie możesz zobaczyć, co robi nauczyciel tylko z perspektywy „odwróconej” lub „odwróconej”.

Napisy kodowane i transkrypcje

Wszystkie nasze lekcje krok po kroku zawierają pełną transkrypcję, dzięki czemu możesz dokładnie przeczytać, co instruktor powiedział na lekcji. Wszystkie nasze filmy zawierają również opcjonalne podpisy kodowane, aby były bardziej zrozumiałe.

Doskonała jakość dźwięku

Wszystkie nasze lekcje są tworzone z osobną ścieżką lektora, która dokładnie odpowiada czynnościom nauczyciela na ekranie. Zawsze możesz usłyszeć i zrozumieć każdy krok na lekcji na Uniwersytecie Mody. Żadnych długich, nudnych przerw. Bez błędów. Żadnych przeróbek.

Wiele przydatnych zasobów modowych

Wiele naszych lekcji zawiera pomocne pliki do pobrania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć kluczowe pojęcia, wykonać skomplikowane obliczenia pomiarowe lub dostosować projekt do modeli o różnych rozmiarach.

Wielu naszych subskrybentów jest obecnie zapisanych do szkoły mody

Jesteśmy wielkim zwolennikiem szkół mody. Jeśli kiedykolwiek opuściłeś kluczowe zajęcia, wiesz, że odtworzenie tej demonstracji jest prawie niemożliwe, nawet jeśli pożyczysz notatki od przyjaciela. Napisane słowa po prostu nie są w stanie opisać wszystkich złożonych ruchów fizycznych wykonywanych przez instruktora podczas tworzenia odzieży. Ale Uniwersytet Mody naprawdę może ci w tym pomóc! Są szanse, że mamy lekcję, która jest bardzo zbliżona do pokazania dokładnie tego, co twój profesor zademonstrował na zajęciach.

Nasi subskrybenci uwielbiają możliwość odtwarzania naszych lekcji w kółko, obserwując, co robi instruktor, a następnie wykonując te same kroki, używając własnych materiałów i narzędzi. Nasi poważni uczniowie powtarzają kilka razy to, co robił instruktor na jednej z naszych lekcji, aż naprawdę opanują nauczaną umiejętność. Może to być różnica między otrzymaniem A lub C po zakończeniu semestru. Wiele tysięcy uczniów z najlepszych szkół mody na świecie obejrzało nasze lekcje, aby uzupełnić formalną edukację modową i pomóc im odrabiać zadania domowe i specjalne projekty.

Certyfikaty i stopnie

Nie przyznajemy certyfikatów ani formalnych stopni naukowych. Wielu naszych uczniów już pracuje lub uczęszcza do szkoły mody w pełnym wymiarze godzin. Wielu naszych studentów zapisuje się na University of Fashion, aby później móc pracować dla siebie we własnym biznesie projektowym. Inni studenci University of Fashion mieszkają zbyt daleko od dobrej szkoły mody, aby móc do niej uczęszczać lub mieć dzieci pod opieką i mogą uczyć się mody tylko w nocy lub w weekend, lub po prostu nie mogą sobie pozwolić na koszty wyjazdu do zwykłej szkoły. Dajemy tym studentom znacznie bardziej przystępny cenowo, elastyczny sposób nauki projektowania mody. Jednak nasi abonenci mogą nadal korzystać z naszych szkoleń, aby zdobyć pracę od tradycyjnych pracodawców. Studenci Uniwersytetu Mody demonstrują swoje kompetencje pracodawcom, pokazując pracodawcom dziesiątki ubrań, które sami uszyli na naszych lekcjach. To o wiele lepszy dowód kompetencji niż kawałek pergaminu.

Podsumowanie korzyści

 • Ciesz się nieograniczonym dostępem do biblioteki zawierającej wiele z setek lekcji wideo dotyczących projektowania mody, prowadzonych przez profesjonalnych projektantów mody
 • Ucz się o każdej porze dnia i nocy, na komputerach, smartfonach lub tabletach, w dowolnym miejscu
 • Może jeszcze bardziej wzmocnić Twoją naukę, czytając nasze pełne pisemne transkrypcje lekcji
 • Szybko uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania. Mamy kadrę doświadczonych projektantów mody gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiązać Twoje problemy.
 • Uzyskaj listę narzędzi i materiałów wymaganych do każdej lekcji oraz, dla wielu, łatwy sposób ich zakupu
 • Stwórz widoczny dowód swoich nowo odkrytych umiejętności, aby pokazać potencjalnym pracodawcom i uczelniom mody
 • Ciesz się licznymi wykładami o modzie, wywiadami z projektantami, wycieczkami do firm i muzeów i nie tylko dzięki subskrypcji.
 • Skorzystaj z naszych licznych zasobów za darmo w ramach subskrypcji, np. skorzystaj z naszego słownika terminologii modowej, przeglądaj polecane przez nas książki, czasopisma i blogi oraz pobierz bezpłatne artykuły

Koszt

Nasza roczna subskrypcja kosztuje tylko 189 USD rocznie. Oferujemy również cykliczną miesięczną subskrypcję w wysokości 19,95 USD miesięcznie. W zamian otrzymasz nieograniczony dostęp na żądanie do wszystkich naszych zasobów i lekcji wideo. Wszystko! Rozejrzyj się w sieci. Większość innych kursów mody online kosztuje setki, jeśli nie tysiące dolarów za jedne zajęcia! Nigdy nie znajdziesz lepszej wartości niż University of Fashion.

Nasza historia

Uniwersytet Mody został założony i rozwinięty przez Francescę Sterlacci. Francesca ukończyła Fashion Institute of Technology (FIT) w Nowym Jorku. Założyła Francesca Sterlacci Ltd, ekskluzywną markę projektantów w Nowym Jorku, która sprzedawała Saks, Nordstroms i wiele innych luksusowych sklepów na całym świecie. Następnie zaczęła uczyć w FIT i ostatecznie została ich katedrą projektowania mody. Francesca napisała wiele książek o modzie, w szczególności „Projektowanie mody skórzanej”, „Słownik historyczny branży mody”, a w 2019 r. 3-książkową serię: „Techniki szycia dla początkujących”, „Techniki tworzenia wzorów dla początkujących” i „Techniki drapowania dla początkujących”.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zapisaniu się na Uniwersytet Mody

Lokalizacje

 • New York

  220 Madison Ave. Suite PH-H

  pytania