Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Zarządzanie projektami z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

MSc Zarządzanie projektami z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Project Management with Professional Practice Online to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Nasze studia magisterskie online z zarządzania projektami koncentrują się na szansach na zatrudnienie i zapewniają studentom wiedzę i zrozumienie kluczowych aspektów zarządzania projektami. Dzięki najnowocześniejszemu połączeniu ram, narzędzi i technik, wdrażamy rzeczywiste przykłady i podejście do nauki zorientowane na praktykę, aby zapewnić studentom zdobycie umiejętności zawodowych, których potrzebują, aby osiągnąć sukces. Niezależnie od tego, czy chodzi o stanowisko w organizacji, czy rozpoczęcie własnej działalności jako niezależny kierownik projektu.

Kurs ten jest akredytowany przez The Chartered Management Institute, więc po jego pomyślnym ukończeniu będziesz mieć możliwość ubiegania się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Zarządzanie projektem.

O szkole

pytania