Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Zarządzanie cyberbezpieczeństwem z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

MSc Zarządzanie cyberbezpieczeństwem z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Cyber Security Management with Professional Practice Online to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Ten podyplomowy stopień online ma na celu wyposażenie profesjonalistów biznesowych w dogłębne zrozumienie podstawowych aspektów cyberbezpieczeństwa w naszym obecnym, szybko zmieniającym się krajobrazie technologicznym. W szczególności program ten zapewni umiejętności i zrozumienie rozwoju kariery w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem danych naukowych lub dowolnej roli kierowniczej, w której ocena ryzyka i analiza danych odgrywa znaczącą rolę. Po ukończeniu tego kursu będziesz miał wiedzę i umiejętności, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom i zmaksymalizować swoje przyszłe zarobki.

Kurs ten jest akredytowany przez The Chartered Management Institute, więc po jego pomyślnym ukończeniu będziesz mieć możliwość ubiegania się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Cyberbezpieczeństwo i zarządzanie.

O szkole

pytania