Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

MSc Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Nasz nowy kurs online MSc Leadership and Human Resource Management with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, mającej na celu wspieranie możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Nasze studia magisterskie online w zakresie przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi mają na celu przygotowanie lub rozwój kariery w zarządzaniu lub zarządzaniu zasobami ludzkimi związanymi z biznesem. Nasze praktycznie skoncentrowane moduły zapewnią ci dogłębną wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, jednocześnie koncentrując się na twoich szansach na zatrudnienie i zapewniając rozwój kluczowych umiejętności, które są pożądane przez wielu pracodawców.

Kurs ten jest akredytowany zarówno przez The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), jak i The Chartered Management Institute (CMI). Oznacza to, że po ukończeniu studiów będziesz miał możliwość ubiegania się o certyfikat CIPD i dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Zarządzanie przedsiębiorstwem.

O szkole

pytania