Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Marketing z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

MSc Marketing z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Chcesz rozpocząć lub przyspieszyć swoją karierę w marketingu? Nasz nowy kurs MSc Marketing with Professional Practice Online to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Nasze akredytowane przez CIM (Chartered Institute of Marketing) studia online zostały zaprojektowane z naciskiem na najnowocześniejsze kanały marketingowe, koncepcje i zmiany w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie marketingu. Obejmując tematy takie jak media społecznościowe, analiza danych i technologie cyfrowe, po ukończeniu studiów będziesz dobrze przygotowany do awansu na wyższe stanowisko marketingowe.

Kurs ten jest akredytowany przez Chartered Management Institute, więc po jego pomyślnym ukończeniu będziesz mieć możliwość ubiegania się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy. Kurs ten jest również oferowany jako "akredytowany stopień naukowy" przez Chartered Institute of Marketing (CiM), co oznacza, że studenci mogą zdobyć uznane w branży kwalifikacje w przyspieszonym tempie.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Marketing.

O szkole

pytania