Keystone logo
The University of Law Business School Online MSc Ład korporacyjny z prawem spółek z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

MSc Ład korporacyjny z prawem spółek z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom dzięki naszym internetowym studiom magisterskim z zakresu ładu korporacyjnego i prawa spółek. Nasz nowy kurs online MSc Corporate Governance with Company Law with Professional Practice to 2-letni biznesowy program magisterski w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Organizacje są w coraz większym stopniu odpowiedzialne za swoje decyzje biznesowe i coraz większy nacisk kładzie się na etyczne zachowania i społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR). W trakcie tego kursu będziesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe i badać najważniejsze koncepcje ładu korporacyjnego i ram prawa spółek, ze szczególnym uwzględnieniem etyki biznesu oraz dylematów etycznych i prawnych związanych z podejmowaniem decyzji biznesowych.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

MSc Corporate Governance z prawem spółek.

O szkole

pytania