Keystone logo
The University of Law Business School Online Magister zasobów ludzkich z prawem pracy z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

Magister zasobów ludzkich z prawem pracy z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Nasz nowy kurs online MSc Human Resources with Employment Law with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Nasze internetowe studia magisterskie w zakresie zasobów ludzkich z prawem pracy zapewnią ci szerokie zrozumienie najważniejszych koncepcji zarządzania zasobami ludzkimi, jednocześnie umożliwiając specjalizację w prawnych aspektach zarządzania zasobami ludzkimi i zatrudnienia, dając ci przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Struktura z naciskiem na zaspokojenie potrzeb rozwojowych branży i z silnym naciskiem na przyszłe szanse na zatrudnienie, po ukończeniu tego kursu będziesz dobrze przygotowany do podjęcia kariery na wyższym szczeblu.

Kurs ten jest akredytowany zarówno przez The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), jak i The Chartered Management Institute (CMI). Oznacza to, że po ukończeniu studiów będziesz miał możliwość ubiegania się o certyfikat CIPD i dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Magister Zasobów Ludzkich i Prawa Pracy.

O szkole

pytania