Keystone logo
The University of Law Business School Online Magister zarządzania finansami przedsiębiorstw z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

Magister zarządzania finansami przedsiębiorstw z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Corporate Financial Management with Professional Practice Online to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą kontynuować, rozwijać lub zmienić karierę w finansach korporacyjnych lub biznesowych, nasz internetowy kurs biznesowy Master's kładzie duży nacisk na maksymalizację przyszłych szans na zatrudnienie. Moduły kursu są skonstruowane z naciskiem na zaspokojenie potrzeb branży, jednocześnie umożliwiając rozwijanie umiejętności zawodowych. Jeśli masz wykształcenie numeryczne i jesteś zainteresowany rozwijaniem dogłębnej specjalistycznej wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów zarządzania finansami korporacyjnymi, jest to kurs dla Ciebie.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Zarządzanie finansami.

O szkole

pytania