Keystone logo
The University of Law Business School Online Magister strategicznego zarządzania biznesem z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

Magister strategicznego zarządzania biznesem z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Strategic Business Management with Professional Practice Online to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Kładąc silny nacisk na Twoje przyszłe szanse na zatrudnienie, nasi akredytowani magisterzy biznesu internetowego w zakresie strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem zapewnią Ci szerokie zrozumienie operacji oraz tego, jak każdy obszar biznesowy wpływa na inny. Zdobędziesz dogłębną wiedzę i zrozumienie kluczowych aspektów strategicznego biznesu i zarządzania w kontekście globalnym. Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem, konsultantem, analitykiem czy przedsiębiorcą, ukończysz studia gotowe do rozpoczęcia lub przyspieszenia swojej kariery na wyższy poziom.

Studenci zdobędą doskonałe podstawy w kluczowych aspektach biznesu i zarządzania, z którymi borykają się dziś firmy. Zaprojektowany z udziałem odnoszących sukcesy profesjonalistów biznesowych i obejmujący różne moduły, zapewnimy Ci najlepsze podstawy do kariery zawodowej.

Program ten jest akredytowany z profesjonalnie uznaną kwalifikacją Chartered Management Institute, więc po pomyślnym ukończeniu możesz ubiegać się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy. Kurs ten jest również oferowany jako "akredytowany stopień naukowy" przez Chartered Institute of Marketing (CiM), co oznacza, że studenci mogą zdobyć uznane w branży kwalifikacje w przyspieszonym tempie.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Zarządzanie przedsiębiorstwem.

O szkole

pytania