Keystone logo
The University of Law Business School Online Magister analityki biznesowej z praktyką zawodową online
The University of Law Business School Online

Magister analityki biznesowej z praktyką zawodową online

Online

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11 300 *

Nauka na odległość

* październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP | wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Wstęp

Czy masz pasję do wykorzystywania mocy danych? Nasz nowy kurs online MSc Business Analytics with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Ten wysoce praktyczny akredytowany kurs biznesowy online został zaprojektowany z silnym naciskiem na przyszłe szanse na zatrudnienie i jest idealny dla osób z doświadczeniem numerycznym, które chcą doskonalić swoje umiejętności w kluczowych aspektach i technologiach zarządzania danymi, inteligencji biznesowej i analizy danych. Kurs ten zapewni ci zrozumienie i umiejętności rozwiązywania problemów w środowiskach bogatych w technologie i podejmowania decyzji biznesowych opartych na danych.

Kurs ten jest akredytowany przez Chartered Management Institute, więc po jego pomyślnym ukończeniu będziesz mieć możliwość ubiegania się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy. Kurs ten jest również oferowany jako "akredytowany stopień naukowy" przez Chartered Institute of Marketing (CiM), co oznacza, że studenci mogą zdobyć uznane w branży kwalifikacje w przyspieszonym tempie.

Ciesz się elastycznością – studia w naszym kampusie internetowym pozwalają Ci pracować we własnym tempie i wokół innych zobowiązań, w określonych terminach i o preferowanej porze dnia, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i skupienia na możliwościach zatrudnienia.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji
  • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego równoważny IELTS 6.5 lub nowszy z minimum 5,5 w każdym komponencie.

Opłaty

  • Październik 2023 - czerwiec 2024: 10 750 GBP
  • Wrzesień 2024 - czerwiec 2025: 11 300 GBP

Ścieżka kariery

Analityka biznesowa.

O szkole

pytania