Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Wstęp

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

Przy tak ścisłych powiązaniach między prawem a biznesem sensowne jest, aby specjalista od edukacji prawniczej był dobrze przygotowany do stworzenia doskonałej szkoły biznesu.

Koncentrując się na praktycznej nauce, University of Law Business School ma na celu zapewnienie studentom możliwości zatrudnienia i gotowości do odniesienia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, które pozwoli Ci osiągnąć Twoje aspiracje biznesowe.

Rankingi i akredytacje

Wiele programów The University of Law Business jest akredytowanych przez prestiżowy Chartered Management Institute (CMI), a studenci będą korzystać z dyplomu CMI oprócz uzyskania stopnia naukowego po pomyślnym ukończeniu.

Studenci akredytowanych programów otrzymają również bezpłatne członkostwo w CMI na czas trwania kursu i przez rok po jego ukończeniu. Korzyści obejmują dostęp do największej biblioteki zarządzania w Wielkiej Brytanii, dostęp do portalu zasobów online, porady od kierowników ds. rekrutacji oraz dostęp do internetowej społeczności mentorów CMI.

Zatrudnialność

Zatrudnialność jest podstawą wszystkiego, co robimy w Business School.

Nasz zespół ds. zatrudnienia udzieli Ci indywidualnych porad, jak skutecznie nawiązać kontakty biznesowe z głównymi rekruterami z Wielkiej Brytanii, takimi jak IBM, Lloyds of London i Price Waterhouse Coopers (PwC), których spotkasz podczas wydarzeń, warsztatów i wizyt organizacjom, dzięki czemu możesz zobaczyć z pierwszej ręki, jak biznes działa w świecie rzeczywistym.

Znajomości

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Nasze osiągnięcia i doświadczenie na Uniwersytecie Prawa pozwoliły nam nawiązać ogólnoświatowe kontakty w sektorze prawnym i biznesowym. Dzięki tym kontaktom rozumiemy, jak ważna jest możliwość nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, gdy zaczynasz Twoja kariera.

Dlatego rozwinęliśmy silne globalne relacje z firmami i pracodawcami, aby zapewnić doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów.

Lokalizacja w Londynie

Studia podyplomowe w The University of Law Business School prowadzone są w naszym londyńskim kampusie Bloomsbury, w samym sercu handlowego centrum stolicy iw jednym z najbardziej tętniących życiem obszarów Londynu.

Wiele z naszych kursów jest również dostępnych w 100% online.

Nasze kursy

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

University of Law Business School oferuje szereg programów podyplomowych w całej Wielkiej Brytanii, w tym:

  • Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem
  • Magister przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi
  • Magister marketingu międzynarodowego
  • Magister zarządzania finansami korporacyjnymi
  • Magister globalnej rachunkowości

Oferujemy również kursy Master of Business Administration (MBA), które zostały opracowane dla profesjonalistów z dowolnej dyscypliny, którzy chcą awansować w swojej obecnej roli lub rozwijać swoją karierę, aby przejść na wyższe stanowiska kierownicze i kierownicze.

Oferujemy dwa programy, które pozwalają specjalizować się w prawie międzynarodowym lub przedsiębiorczości.

  • Przedsiębiorczość MBA
  • MBA Prawo międzynarodowe

Wiele z naszych kursów jest również dostępnych w 100% online.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

  • UK Online, Wielka Brytania

pytania