Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Wyoming

University of Wyoming

University of Wyoming

Wstęp

University of Wyoming oferuje światowej klasy edukację w małej społeczności Laramie w stanie Wyoming. Założony w 1886 r. Uniwersytet co roku przyjmuje ponad 14 000 studentów ze wszystkich 50 stanów i 90 krajów . Jako uniwersytet zajmujący się dotacjami na ziemi poświęcamy się służbie stanu Wyoming i produkcji absolwentów, którzy stają się światowymi liderami. Tutaj możesz uczyć się wszystkiego, od agronomii po zoologię, sądownictwo kryminalne, teatr i taniec.

Życie w Laramie

Zapisując się na University of Wyoming , nie tylko zapisujesz się na świetną edukację w przystępnej cenie; stajesz się także częścią społeczności, która szczyci się wyzwaniami, wznosząc się do tej okazji i obejmując nasze lokalne otoczenie. Znajdziesz niekończącą się, czterosezonową przygodę na świeżym powietrzu, sztukę i kulturę, tętniące życiem centrum i przyjazną społeczność kampusu.

Jesteśmy autentyczni

Ugruntowany w tradycjach Zachodu i otoczony surowymi Górami Skalistymi, University of Wyoming został założony w 1886 roku i jest uznaną w kraju instytucją badawczą zajmującą się dotacjami na ziemi z wydziałem ekspertów, najwyżej ocenianymi naukowcami i światowej klasy placówkami.

Jesteśmy połączeni

Skorzystaj z małych klas, profesorów wspierających oraz wsparcia lokalnego i stanowego, które cieszy jedyny czteroletni uniwersytet Wyoming. A kiedyś kowboj, zawsze kowboj oznacza, że zyskasz dożywotnie kontakty z absolwentami, niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię Twoja podróż.

Jesteśmy globalni

Przeżyj świat jako swoją klasę dzięki największemu stypendium naukowemu za granicą na czteroletniej publicznej uczelni przyznającej grunty w USA. Studenci UW studiują rocznie w prawie 50 krajach w 400 ośrodkach krajowych i zagranicznych .

Jesteśmy żądni przygód

Znajdź Wyoming w 30 milach przygotowanych tras do narciarstwa biegowego, 300 mil tras do skuterów śnieżnych i ponad 100 mil tras dla rowerów górskich, a także wędkarstwo, wspinaczka skałkowa, 2,9 miliona akrów lasów narodowych i nie tylko. Magazyn Outdoor uznał UW za jedną z najlepszych w kraju szkół outdoorowych .

10 powodów, by zostać kowbojem

 1. Niski stosunek liczby studentów do liczby wykładowców 15: 1.
 2. Uznana w kraju instytucja badawcza.
 3. Niezrównany program stypendialny za granicą.
 4. 200 organizacji studenckich i możliwości wolontariatu.
 5. Światowej klasy placówki edukacyjne i badawcze.
 6. Programy sportowe dla konkurencji IA.
 7. Nawiąż globalne połączenia za pośrednictwem sieci absolwentów UW.
 8. Pomoc i wsparcie w każdym zakątku Wyoming i poza nią.
 9. Uznany za najlepszą szkołę przygodową na świeżym powietrzu.
 10. Edukacja na najwyższym poziomie w doskonałej wartości.

Brooke Cagle / Unsplash

126849_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Witamy w Laramie

Klejnotowe miasto Wyoming

Położone między pasmami górskimi na wysokości 7200 stóp, to miasto kolejowe z lat 60. XIX wieku jest domem dla prawie 32 000 mieszkańców, wielu cenionych muzeów i niezliczonych jedynych w swoim rodzaju sklepów i restauracji. Tuzin żywych malowideł ściennych, namalowanych przez lokalnych artystów, ożywia historyczne centrum miasta Laramie, a huk pociągów przypomina temu miastu Zachodu o jego korzeniach. Niezależnie od tego, czy wybierasz się nad rzekę Laramie, czy jeziora Snowy Range, aby łowić ryby, czy korzystając z 2,9 miliona akrów pobliskiego lasu państwowego do wędrówek, jazdy na rowerze, obozowania lub jazdy na nartach, czeka Cię epicka przygoda we wszystkich kierunkach.

Historia UW

University of Wyoming został założony w 1886 roku, kiedy Wyoming było jeszcze terytorium. We wrześniu 1887 r. UW otworzyło swoje podwoje dla 42 studentów i pięciu członków wydziału - jak przystało na uniwersytet „The Equality State”, zarówno studenci, jak i wykładowcy, obejmowali kobiety od pierwszego dnia. Zbudowany na obrzeżach miasta w parku miejskim Laramie, Old Main był pierwszym budynkiem UW i przez pierwsze lata istnienia uniwersytetu prowadził zajęcia, bibliotekę i biura administracyjne.

Pierwszy prezydent uniwersytetu, John Wesley Hoyt, ustanowił program nauczania poświęcony sztuce i naukom humanistycznym oraz stworzył szkołę dla absolwentów i zwykłych uczniów. Ponadto, jako instytucja przyznawania ziemi w Wyoming, uniwersytet prowadził kursy z zakresu rolnictwa, inżynierii i taktyki wojskowej.

Od tego czasu UW przekształciło się w dużą uczelnię naukowo-dydaktyczną z około 13 500 studentami i ponad 700 wykładowcami. Przez cały czas swojego istnienia UW był jedynym czteroletnim uniwersytetem w stanie Wyoming, chociaż utrzymywał bliskie stosunki z kolegiami gminnymi.

Programy takie jak lekkoatletyka, rozbudowa rolnictwa, partnerstwa stanowe i federalne - oraz nowsze inicjatywy, takie jak School of Energy Resources i NCAR-Wyoming Supercomputing Center - odgrywają ważną rolę w życiu wielu mieszkańców i społeczności Wyoming od prawie 125 lat.

Archiwa uniwersyteckie w American Heritage Center to świetne źródło dostępu do materiałów historycznych o ważnych wydarzeniach i tysięcy zdjęć w jego internetowych kolekcjach cyfrowych.

Punkty dumy

UW Pride to coś więcej niż tylko kolorowe ubrania - to odważne podejście, które czerpie z bogatego dziedzictwa edukacji, eksploracji i przedsiębiorczości oraz symbolizuje ducha Zachodu . UW świętuje osiągnięcia osób reprezentujących naszą instytucję, w tym studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów i darczyńców, a także wyjątkową więź z mieszkańcami Wyoming.

UW Pride pokazuje również nasze zaangażowanie w doskonałość obiektów i programów wspieranych przez publiczne i prywatne wkłady, od placówki Michael B. Enzi STEM i Buchanan Center for Performing Arts po Top Science Initiative i Trustee Education Initiative.

Ucz się ciężko, graj mocno. Od ponad 100 lat fani Pokes kibicują swoim ulubionym drużynom sportowym UW, jednocześnie prezentując swoje najlepsze brązowe i złote. Nasi wybitni studenci-sportowcy rywalizują zarówno w NCAA Division IA, jak i w klubach sportowych i dążą do doskonałości na boisku i poza nim. Go Pokes!

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Laramie

  East University Avenue,1000, 82071, Laramie

pytania