Keystone logo
University of West Alabama Online Master of Business Administration: przedsiębiorczość i innowacje
University of West Alabama Online

Master of Business Administration: przedsiębiorczość i innowacje

Livingston, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 14 157 / per semester *

Nauka na odległość

* za każdy semestr pobierana jest opłata za technologię w wysokości 50 USD

Wstęp

Zdobądź tytuł Master of Business Administration na University of West Alabama i angażuj się bezpośrednio w szeroki zakres podstawowych tematów biznesowych. W jednej z najbardziej przystępnych cenowo instytucji w regionie będziesz mieć możliwość przechodzenia przez program we własnym tempie. Innymi słowy, będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim harmonogramem, aby pomóc zrównoważyć obowiązki zawodowe, rodzinne i szkolne.

Na MBA uzyskasz dostęp do różnych możliwości koncentracji. Program został zaprojektowany tak, abyś mógł wybrać aspekt zarządzania biznesem, aby skoncentrować swoje studia. Obejmują one rachunkowość, obliczenia i analizę danych, komputerowe systemy informacyjne, cyberbezpieczeństwo, cyberprzestępczość i politykę, przedsiębiorczość i innowacje, finanse, ogólną działalność gospodarczą, zarządzanie, marketing i zarządzanie sportem. W rezultacie ukończysz program ze specjalistycznym szkoleniem w dziedzinie, którą uważasz za najbardziej odpowiednią dla swoich celów zawodowych.

Za nieco ponad rok przejdziesz przez program, aby ukończyć program MBA. W miarę pogłębiania wiedzy z zakresu teorii biznesu i stosowania jej do ról w branży podczas studiów, będziesz mógł zastosować swoją nową wiedzę do różnych możliwości rozwoju. Te opcje rozwoju kariery pozwolą Ci osiągnąć sukces w takich dziedzinach, jak księgowość, cyberbezpieczeństwo, analiza danych, technologia, przedsiębiorczość, finanse, zarządzanie, marketing i inne. Dowiedz się więcej o programie już dziś.

O szkole

pytania