Keystone logo
University of West Alabama Online Magister wychowania fizycznego
University of West Alabama Online

Magister wychowania fizycznego

Livingston, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 14 157 / per semester *

Nauka na odległość

* za każdy semestr pobierana jest opłata za technologię w wysokości 50 USD

Wstęp

Internetowy tytuł magistra wychowania fizycznego University of West Alabama zapewni platformę do rozwijania bazy wiedzy i umiejętności w zakresie ćwiczeń i sprawności fizycznej poza nauczaniem. Program nauczania został starannie opracowany i nadzorowany przez wielokrotnie nagradzanego specjalistę ds. Szkolenia akademickiego oraz prezesa Fundacji Badawczo-Edukacyjnej National Athletic Trainers 'Association RT Floyd.

Poza wymaganymi ogólnymi kursami zawodowymi program jest podzielony na cztery opcje koncentracji, które mogą wybrać studenci. Koncentracja treningu sportowego zapewni Ci narzędzia pomocne w planowaniu programów treningu kondycyjnego i zapobieganiu kontuzjom. Tor naukowy z ćwiczeniami pozwoli Ci zmagać się z koncepcjami kinezjologii i biomechaniki. W koncentracji wychowania fizycznego na stopniu będziesz zaangażować się w planowanie programu nauczania i niuanse nauczania dyscypliny. Na koniec, ścieżka zarządzania sportem zapewni Ci wgląd w biznesową stronę lekkoatletyki, gdy będziesz badać takie tematy, jak marketing sportowy i ekonomia w sporcie.

Aspekt koncentracji magistra wychowania fizycznego jest skonstruowany tak, aby dać ci przewagę, gdy rozwijasz swoje możliwości kariery lub wchodzisz na rynek pracy. W rezultacie możesz spodziewać się zatrudnienia na stanowisku w szpitalach, korporacjach fitness, atletyce akademickiej, zarządzaniu sportem i nie tylko.

Już dziś poproś o więcej informacji na temat w pełni online, elastycznego programu!

O szkole

pytania