Keystone logo
University of West Alabama Online Ed.D. w Edukacji Wiejskiej - Biblioteka Media Track
University of West Alabama Online

Ed.D. w Edukacji Wiejskiej - Biblioteka Media Track

Livingston, Stany Zjednoczone

3 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Internetowy doktorat z edukacji w zakresie edukacji wiejskiej Uniwersytetu Zachodniej Alabamy został zaprojektowany specjalnie z myślą o rozwiązywaniu kluczowych problemów związanych ze szkołami i okręgami wiejskimi. Jako pierwszy tego typu program w kraju, ten zaawansowany stopień podkreśla wyjątkowe wyzwania i potrzeby uczniów ze wsi.

Internetowe szkolenie EdD w zakresie edukacji wiejskiej jest otwarte dla kandydatów z tytułem magistra w dowolnej dyscyplinie i jest prowadzone online w elastycznym, asynchronicznym formacie. Ukończ studia w ciągu czterech lat i ściśle współpracuj z kadrą ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w edukacji wiejskiej. Ponieważ program ten korzysta z otwartych zasobów edukacyjnych, zaoszczędzisz na kosztach podręczników. Możesz także przenieść do 15 kredytów, aby przyspieszyć czas ukończenia.

Jako student będziesz angażować się w praktyki gromadzenia i analizy danych, które wpływają na ogólnostanowe procesy decyzyjne w polityce edukacyjnej i ukończysz rozprawę doktorską dotyczącą edukacji wiejskiej. Program nauczania został opracowany we współpracy z okręgami szkolnymi stanu Alabama i kuratorami-ekspertami, aby zapewnić zdobycie odpowiednich umiejętności, które można zastosować w różnych kontekstach.

EdD obejmuje pięć ścieżek, które pozwalają specjalizować studia. Opcje obejmują doradztwo, administrację szkolnictwa wyższego, zmiany organizacyjne i przywództwo, lidera nauczycieli i media biblioteczne. Każda z tych ścieżek rozwinie Twoje umiejętności w określonych obszarach, aby przygotować Cię na wymagania wybranej ścieżki zawodowej.

O szkole

pytania