Keystone logo
University of West Alabama Online Doktor administracji biznesowej w biznesie wiejskim
University of West Alabama Online

Doktor administracji biznesowej w biznesie wiejskim

Livingston, Stany Zjednoczone

3 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

W 100% internetowy doktorat z administracji biznesowej w biznesie wiejskim na Uniwersytecie Zachodniej Alabamy przygotowuje Cię do rozwoju kariery jako ekspert w zarządzaniu przedsiębiorstwami na obszarach wiejskich. Ma na celu zapewnienie dogłębnej analizy kluczowych kwestii i strategii zapewniających sukces w branży. Jako pierwszy tego rodzaju program w kraju, stopień ten bada rzeczywiste rozwiązania globalnych wyzwań biznesowych na obszarach wiejskich. Dzięki UWA Online możesz studiować w elastycznym formacie i ukończyć studia w ciągu zaledwie trzech lat.

Ten zaawansowany stopień biznesowy obejmuje zajęcia z finansów przedsiębiorczości, zagadnień prawnych, badań jakościowych i ilościowych, analiz statystycznych i nie tylko. Będziesz także wybierać spośród opcji ścieżek zorientowanych na karierę w zakresie przedsiębiorczości i innowacji na obszarach wiejskich lub przywództwa na obszarach wiejskich i transformacji, aby specjalizować swoje studia w wybranej ścieżce zawodowej. Po ukończeniu programu możesz zostać niezależnym uczonym, praktykiem biznesu wiejskiego i agentem zmian w tej dynamicznej dziedzinie.

Jako student będziesz uczyć się od wykładowców związanych z branżą, którzy poprowadzą Cię w budowaniu umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i zdobywaniu wiedzy o przywództwie transformacyjnym. Stworzysz także rozprawę dotyczącą zastosowania w oparciu o potrzeby biznesowe obszarów wiejskich. Dzięki umiejętnościom zdobytym w tym programie możesz kontynuować karierę jako konsultant biznesowy na obszarach wiejskich, deweloper ekonomiczny, pedagog przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i dyrektor naczelny.

O szkole

pytania