Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

Wstęp

Dlaczego warto zdobywać pożądane umiejętności w University of Toronto School of Continuing Studies ?

University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) Boot Camps wyposażą Cię w podstawowe umiejętności, które pomogą Ci poprowadzić Twoją drogę do sukcesu. Dzięki strategicznie opracowanym programom nauczania, bezpośredniej interakcji i doświadczonym instruktorom zapewniamy doświadczenie edukacyjne, które pomoże ukształtować przyszłość Twojej kariery.

Przegląd obozów szkoleniowych UofT SCS

  • Zbuduj szerokie portfolio projektów i aplikacji w naszych programach kodowania, analizy danych, UX/UI, fintech i marketingu cyfrowego lub naucz się szeregu umiejętności mających zastosowanie do certyfikacji branżowych w naszym programie cyberbezpieczeństwa.
  • Wszystkie nasze programy oferują harmonogram w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu możesz rozwijać swoje umiejętności bez wychodzenia z pracy.
  • Nasz program tworzenia stron internetowych oferuje również opcje najlepiej dopasowane do Twojego harmonogramu - z programem w pełnym wymiarze godzin dla tych, którzy chcą studiować w przyspieszonym tempie.
  • Skorzystaj z szerokiej gamy usług związanych z karierą, które pomogą Ci przejść do branży.
Obozy szkoleniowe UofT SCS są oferowane przez University of Toronto School of Continuing Studies we współpracy z edXO edXedX, część 2U Inc., współpracuje z szanowanymi uniwersytetami i organizacjami w celu dostarczania innowacyjnych szkoleń opartych na umiejętnościach społeczności liczącej ponad 45 milionów uczniów na całym świecie, aby wspierać ich na każdym etapie życia i kariery. edX zapewnia obozy szkoleniowe poprzez wciągające doświadczenie edukacyjne z usługami ekspertów i cennymi zasobami. Od 2021 roku absolwenci zostali zatrudnieni przez ponad 6700 firm, w tym ponad 62% z listy Fortune 100.

Lokalizacje

  • Toronto

    King's College Circle,27, M5S, Toronto

    pytania